BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 1 miesiąc temu #97902 przez Batmanik
ja Cie Mika podziwiam rozstac sie z malenstwem napewno na poczatku nie jest latwo pozniej jakos sie przyzwyczaisz
ja niestety wiem co to jest mieszkac z przyszla tesciowa i jak zycie sie potoczy tak ze moje dzieci beda z nami mieszkac to napewno nie bede taka jak ona bo to tylko prowadzi do rozstatnia o ktorym coraz czesciej mysle :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97914 przez Mika
Wierzę, na pewno jest to mega frustrujące nie mieć oparcia w bliskiej osobie. Nawet sobie nie wyobrażam. Dobrze że masz swojego Maluszka, On zawsze będzie dla Ciebie największym pocieszeniem w takich sytuacjach. No i nie denerwuj się bo musisz teraz dbać jeszcze o fasolkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97915 przez Mika
Co do zębów to cieszymy się że jesteśmy pierwsi:) Chociaż nie były to łatwe chwile. No i widzę już górną kreseczkę więc spodziewam się kolejnych ciężkich dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97919 przez Martuska
Batmanik no coś Ty dziecko w drodze a Ty myślisz o rozstaniu? Ja myślę, że jeżeli dwum osobom na sobie zależy to będą razem mimo wszystko a jeżeli jest inaczej to prędzej czy później się to rozsypie i ja wolę to wcześniej.... Ja z Krzyśkiem też wiele razy miałam się rozstać szczególnie jak się przeprowadziliśmy do wynajmowanego mieszkania i zaczął sobie popijać ;/ Póżniej zaczęło mnie wkurzać to że wychodził do pijalni na piwo, na pogaduchy z kolegą , nikogo o tym fakcie nie informując a ja jak ten głupek z teściową siedziałam i lipa. Ale taki już jest że idzie wraca za pół godziny, godzinę a później przeprasza na kolanach. Z tymi chłopami to udręka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97923 przez raczek10
HEJ LASECZKI!!
Moja Klaudia dziękuje za kciuki;)I pozdrawia :D
Chorobcia ja nie pamiętam mojej pierwsze zupy ,ale pamiętam ciasto był to biszkopt z śliwką węgierką i był bardzo kwaśny :silly:
Moja Klaudia jak robiła swoje pierwsze ciacho to zrobiła je u babci na wakacjach i zapominała dodać cukru ale i tak było dobre ;p
Moje dziewczyny maja podzielone talenty jedna ma do czesania włosów i robienia kosmicznych fryzurek(Klaudia)A Asia to istny talent kulinarny ona po prostu to kocha i ciągle sie pyta jak co się robi ;D
Zuzia pięknie rysuje po ścianach :woohoo: więc mam same talenty w domu :P

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98045 przez Batmanik
witam!!!
moj to nie przeprasza jedynie jak wypije to jest czuly a tak to on nigdy swojej winy nie widzi i zawsze znajdzie usprawiedliwienie dla siebie i mamusi...ja juz nie mam sil ale to wszystko ze ona buntuje kiedys tak nie bylo a teraz wszystko ja obchodzi gdzie ide i wogole wie ze nie ma prawa sie mnie zapytac to buntuje D...jak kiedys sie z nia scielam to mi powiedziala ze to tez jest jego dziecko i on ma prawo decydowac!!!i to mowi za siebie!!!
sama wychowywala dzieci i chce mi zycie i moim dzieciom spier...zeby sie bez D wychowywaly bo bylo oki ale wcina sie i to tylko [rowadzi do tego ze sie oddalamy;(
Raczek naprawde masz same talenty w domu heh ciekawe co Jasio bedzie potrafil najlepiej:unsure:
myslalam ze napiszesz jeszcze wczoraj jak corce poszlo??jest zadowolona?? teraz w stresie do wynikow znow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98054 przez raczek10
hej . CÓRA zadowolona wieczorem sprawdziłyśmy na necie jakie odpowiedzi były to tylko 3 błędy miała to chyba nie jest złe :lol: mówiła ,że bardzo łatwe było no i się zakręciła na jednym zadaniu :dry: ale reszta ok . Teraz czekamy do końca maja i wszystko będzie jasne :) A JAŚ to sama nie wiem jaki talent będzie miał dziewczyny mówią ,że w piłkę będą z nim kopać :silly: a dla mnie to nie ma znaczenia grunt to dziecko tak wychować ,żeby żadnym złodziejem ani bandyta nie zostało no i żeby sobie w życiu umiało poradzić i było wrażliwe na krzywdę innych ale ta ostatnia rzecz to trochę traci na swej wartości ,bo ludzie wykorzystują takie osoby ,które są wrażliwe :(
a ty kochana się nie martw teściowa nie jest wieczna i jakoś wam się to wszystko poukłada a D .. stanie na wysokości zadania i będzie wsio ok . :) olej sobie wszystko i wszystkich i rób tylko to co ci sprawia przyjemność a cała reszta niech sie p.....y

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98055 przez Batmanik
z jednej strony to dobrze ze malo pije a z drugiej widzicie same jak jest...
no ale coz sama sobie zgotowalam taki los-tyle ze gdybym wiedziala ze po porodzie tak bedzie jak jest...
moj cos jest okropny ledwo go teraz trzymam bo szarpie sie skacze marudzi a dzis pobudka byla za 20,6 zasnal po 6 na godz i dalej szaleje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98060 przez Batmanik
watpie bo zeby bylo ok to moglibysmy wynajac mieszkanie ale gdzie ten mamisynek sie wyprowadzi...juz mu powiedzialam zeby sobie z mamusia adoptowali dziecko i beda szczesliwa rodzina :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98065 przez raczek10
CHŁOPY TO SĄ CHŁOPY ;) MOJE ZDANIE jest takie ,że jak se wypije to przecież jego głowa będzie boleć nie mnie i niech za to co robi ze swoim ciałem sam bierze odpowiedzialnośc . TAK ,CZY TAK TO JEST 2 OSOBA I MY NA NIA NIE MAMY ZBYT DUZEGO WPŁYWU CO ZECHCE TO ZROBI .jA ZE SWOIM TEZ MIELIŚMY KRYZYS I TO 9 LAT PO ŚLUBIE ALE TO JUŻ CHYBA TAK JEST ,ŻE NIGDZIE NIE MA IDEALNIE ZAWSZE SA JAKIEŚ ZGRZYTY :angry: A NIE MA GORZEJ JAK KTOŚ SIĘ JESZCZE WTRANCA :angry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98067 przez raczek10
CHŁOPY TO SĄ CHŁOPY ;) MOJE ZDANIE jest takie ,że jak se wypije to przecierz jego głowa będzie boleć nie mnie i niech za to co robi ze swoim ciałem sam bierze odpowiedzialnośc . TAK ,CZY TAK TO JEST 2 OSOBA I MY NA NIA NIE MAMY ZBYT DUZEGO WPŁYWU CO ZECHCE TO ZROBI .jA ZE SWOIM TEZ MIELIŚMY KRYZYS I TO 9 LAT PO ŚLUBIE ALE TO JUŻ CHYBA TAK JEST ,ŻE NIGDZIE NIE MA IDEALNIE ZAWSZE SA JAKIEŚ ZGRZYTY :angry: A NIE MA GORZEJ JAK KTOŚ SIĘ JESZCZE WTRANCA :angry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98073 przez Batmanik
wiadomo u nas byly jakies sprzeczki a nie tak jak jest teraz i brniemy coraz glebiej w to bagno ja jej za to podziekuje!!!!
ja jej prezenty na swieta dzien babci bo ten to by nie wpadl na to i za to mam takie podziekowania ale w tym roku bylam glupia za rok gowno dostanie!!!
no nic jakos sobie musze poradzic z tym problemem nie bede wam glowy zawracac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98151 przez Marysia27
Mika, zazdraszczam twojemu Jaśkowi 3 ząbków, u nas nic, od długiego czasu tylko bańki widać na dziąsłach i tak czekamy i czekamy :huh:
Batmaniku, tak właśnie jest jak się ktoś młodym do życia wp******a. Jeżeli stać was na mieszkanie- kupno, wynajem, cokolwiek- to nie ma to tamto, uciekajcie na swoje bo wam babsztyl życie spieprzy :angry: A Twój D... powinien mieć świadomość, że to nie za mamusię bierze odpowiedzialność, tylko za Ciebie, Igorka i kolejne dzieciątko. A jak nie dojrzał do roli partnera i ojca, to może trzeba nim tak wstrząsnąć, żeby przejrzał na oczy. W moim małżeństwie jest bardzo dobrze, choć bywały różne kryzysy, przy czym ja stosuję krótką piłkę, albo jesteśmy rodziną i wspieramy się nawzajem, albo do widzenia. To działa, bo mój M... dobrze wie, że ze mną nie ma żartów.
Raczku, super że młodej się powiodło na sprawdzianie, grunt że mogłyście sprawdzić poprawne odpowiedzi i wiecie czego się spodziewać :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98169 przez Batmanik
u nas moze beda zabki od nedzieli robi na rzadko kupke w niedziele to az 4 razy a dzis juz 2gi...no zobaczymy oby szybko bo urwis zz niego...
wiesz on sie do mieszkania nie wyprowadzi bo co on tam bedzie robil??ale wiecie kazda wymowka jest dobra ja zeby miec swiety spokoj moglabym wynajac kawalerke a on nie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98195 przez Martuska
Marysiu ja widzę mam taką samą strategię jak Ty, ja puszczam krótką piłkę i w sumie jestem taka władcza a Krzysiek mi ustępuje.. Ale z teściową też miałam takie przeżycia jak Batmanik mówiła do mnie" no teraz będzie zabraniać dziecku ojca" ale krzysiek zawsze w takich sytuacjach zaczął na nią krzyczeć i mnie bronić więc było ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl