BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 5 miesiąc temu #940012 przez remiśleoś
Hania dobrze czytasz.U Rmika to juz raczejnprzesadzone a z Leosiem si okaze.my mielismy taki sam zestaw jak Wy przy zapaleniu ucha i po4 dniach bylo z uchem ok.a zaczelo sie co innego.
Co do ciazy.to ja lubilam w miare ten stan ale skurcze od 16 tyg i ta skracajacasie szyjka,ciagle szpital i lezenie plackiem cala cciaze,pessar a i tak porod w 32 tyg to duuuzo jak dla mnie.a ta ciaza pomiedzy chlopakami co byla z Kajtkiem tez tragicznie zakonczona wiec onaw o kolejna mam wiele.ale czesto mysle o tym.w dodatku okres spoznial mi sie tydz i test robilam ale byl negatywny ibokres tez juz dostalam.ale juz mysli mialam rozne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940015 przez remiśleoś
Kurcze za tydzien maz znow na szkolenie na 2 tyg jedzie a ja bedze sama z dwojka.oby byli zdrowi wtedy i w miare spali bo w nocy sie nie rozdwoje a tak to moj Pawel fo Remika wstaje jak on wola.
Hania co do tego napiecia to sie nie martw ,wycwiczycie to.u nas bylo mega oslabione centralnie,czyli kom snie brzucha od ktorych wiele zalezy a podwyzszone na obwodzie.cwiczylismy vojta dlugo i eytrwale.dziewczyny napewno pamietaja moje zale jak mi szkoda Lenka bylo bo wyl niemilosiernie przy tym.ale za to teraz jest nadzwyczaj silny i sprytny.zaprocentowaly te miesiace cwiczen.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940018 przez Anitulka
Remis, jejciu biedni chłopcy :( trzymam kciuki, zeby to jednak nie byla astma... trzymajcie się cieplutko :*

Hania, ja całą ciążę czułam się wyśmienicie, prawie żadnych ciążowych dolegliwości i przytyłam też stosunkowo niewiele pewnie dlatego tak dobrze wspominam. Ale wiem że często bywa to bardzo ciężki okres w życiu kobiety. Kuzynka mojego W. przez 6 miesiecy po wszystkim co zjadła wymiotowala, a przez kolejne 3 jadła jak opętana i przytyla prawie 30kg, a kręgosłup wysiadal. Jakby tego było malo przez bite pół roku jej corka dzien w dzień miala kolki... teraz mala ma 6 lat a ona ani mysli o drugim dziecku, no i prawdę mowiac nie dziwie się. Dlatego jestem przeszczesliwa że u mnie było tak milutko ;)

A! Ulcia, jesli nas czytasz to apeluje o fotki Twoich dzieciaczków ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940031 przez haniaa
Remisleoś
Bardzo mi szkoda Twoich chłopaków jak to przeczytalam i mimo to mam nadzieje ze jednak wszystko przedstawi się w bardziej pozytywnych barwach.
Remisleoś wogole jak przeczytałam o Twoich przejściach w ciąży to jakbym czytała o sobie,...

Anitulka super, że u Ciebie tak upłynął czas ciąży bo to naprawdę magiczny i niesamowity czas :-) większość moich koleżanek tez gładko przeżyło ten czas,a moja siostra 9 miesięcy wymiotowala a przy tym miała apetyt wilczy;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940091 przez pysiaczek19918
Remis to faktycznie okazja jak 100zl za 100 alergenów. Szkoda ze u mnie nie ma takich promocji:( zdrowka dla chłopców:* trzymam kciuki aby niebylo tak zle jak mowisz.

U mnie z ciaza bylo w sumie dobrze tylko pamietam na sw. Zmarłych musialam lezec bo szyjka sie skrocila a pozniej 6grudnia pojechalam do szpitala na badania bo bylo mało wód i zostałam do porodu czyli 10 stycznia. Ale ogólnie ciaze wspominam dobrze. Jak widzę kobietę w ciąży to zawsze buzia mi się sama uśmiecha. Ehh ten brzuszek falujacy jak mała kipala. Fajnie fajnie. Mogłabym miec juz w sumie drugie ale finansowo byśmy nie dali rady tym bardziej ze umowa nu się konczy 30 listopada i będzie krucho z kasą:(

Wogole dzisiaj z mezem się poklucilam i wyszlam z domu i pojechałam do koleżanki na drugi koniec miasta. Ale dumna bylam z siebie. I dodam ze pojechałam bez Zuzi:)
A Zuzia dzisiaj jakaś inna była. Taka smutna. Spala prawie cały dzień. Mam nadzieje że to przez pogode. Bidulka moja tak sie przytulala do mnie i az jej się same oczka zamykaly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940135 przez MoNiaaa
kazda kobieta inaczej ciaze przechodzi i pewnie to tez ma duzy wpływ na ilość dzieci. ja ta ciaze bardzo ciężko psychicznie przechdzilam ogolnie ciezki był dla mnie 2013r wiele się dzialo i chyba żeby az tak tragicznie nie wspominać na koniec roku urodzila się Zuzia :) ale fizycznie super zresztą w tej ciąży mniej przytylam jak w 1 wiec tez jakiś plus:)

remis no dwóch astmatyków w domu :( a ty albo maz macie astme? straszna meczarnia wiem bo sama mam astme i idzie się czasem skonczyc :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940175 przez remiśleoś
Dziekuje Wam za slowa otuchy.tez mam nadzieje ze przynajmniej Leos sie uratuje od tej astmy.choc narazie ciezko to widze.my z mezem nie mamy.ja mam azs ale lagodne.
Hania tez poronilas ciaze? Ja pozno bo w 20 tyg.rodzilam normalnie.

Pysiaczek no to gratuluje jazdy autem.ja w sumie jak sie poklocimy to nie wychodze bo sama na to mezowi ni pozwalam.dla mnie to taka ucieczka bez rozwiazania.no alr kazdy maswoj sposob na klotnie;)
Monia nie wiedzialam ze maszastme.wspolczuje.a jaki leki zazywasz jak mozna wiedziec? Od dziecka masz?
Anitulka ja pierwsza ciaze mialm donra jak Ty a kolejne koszmar.ale wkazdej malo przytylam do 10 kg.
Jej u nas za miesiac roczek!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940210 przez MoNiaaa
mam astme ale wstyd się przyznać nie lecze się po ciąży miałam straszne duszności wiec poszlam do ogolnej lekarki po skierowanie i żeby mi cos dala bo się udusze mam pulmikord tylko bo Zuzie karmie i nic wiecej nie mogla mi dac ale dalej się nie zarejestrowałam :(

remis przepraszamz e pytam ale wy normalnie mogliście synka pochować? to chociaż jakiś plus bo ja 2 razy poroniłam z początku ciąży dla mnie to tez moje dzieci a to co z nich zostało poszlo w kosz tak naprawdę i brakuje mi czasem żeby isc gdzies i swieczke zapalić :( szkoda ze nie ma np. jakiś zbiorowego grobu dla dzieciaczkow tak wcześnie utraconych banajmniej u nas w miescie a jeszcze boli jak każdy mowi ze tak wcześnie to nie było dziecko...:(

dopiero rodzilysmy tych ancymonkow a to już rok!!!! jakos nie ogarniam tego :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940221 przez niteczka
Hej mamuski!

Dlugo nas nie bylo, ale caly czas Was podczytywalam.

Remisleos- duzo zdrowk dla chlopcow. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.
Pysiaczek - ja jak z moim sie pokloce to zdarzy mi sie, ze wyjde albo poprostu sie nie odzywam.

A co u nas. Wiec u nas caly czas zabkowanie w toku. Nadal Julke ma tylko dwa zabki, a caly czas sie slini, wszystko bierze do buzi i od dluzszego czasu marudzi. No i myslalam, ze moze cos mu wyjdzie, a tu nic. Ostatnio bylismy na takim mini bilansie w przychodni. I znowu sprawdzali mu bioderka, jaderka, kregoslup. No i oczywiscie wazyli tez. I dziewczyny moj maly wazy tylko 7.5kg. Jak dla mnie to wydaje mi sie ze troche za malo. Bo ostatnio wazony byl dokladnie miesiac temu i wazyl 7,380kg. Wiec przez miesiac przytyl 120g i to na dodatek learz kazal go polozyc na wage w pampersie. Masakra jakas. No ale powiedzialam mu o swoich obawach i on powiedzial mi ze nie ma powodu do niepokoju. A najsmiesniejsze bylo to, ze jak doktor zaczal malego osluchiwac to ten w ryk, bo doktorek byl murzynem. I mojemu dziecku nie spodobal sie chyba kolor skory tego doktora hahahahha.

Dziewczyny tez wspominam swoja ciaza dosc czesto. Nawet moje kolezanki z pracy mowia do mnie ze niedawno bylas w ciazy, a juz twoj maly ma 10 miesiecy. Oj powiem Wam, ze czas szybko leci. Ale ciaze znosilam bardzo dobrze. Moze tylko ze 3 razy wymiotowalam. I tak duzo nie przytylam bo zaledwie13 kilogramow. I chcialabym jeszcze raz byc w tym stanie blogoslawionym jak to mowia. Ale jeszcze moze troszeczke poczekam.
Dziewczyny a mam pytanie co kupujecie swoim maluszkom na Mikolaja? Bo ja nie mam bladego pojecia co kupic. Moj maly za bardzo nie chce sie interesowac zabawkami. Jedynymi rzeczami, ktore go interesuja to sa krzesla. lawa, kanapa, obrazy na scianach, domofon, zyrandole no i oczywiscie moze sie w nie wpatrywac godzinami. Moze dekoratorem wnetrz zostanie hahhah. Ale tak powaznie to tylko takie rzeczy go interesuja. Nawet raz jak go usypialam u nas w sypialni to musialam zdjac obraz ze sciany bo caly czas sie w niego wpatrywal i nie chcial zasnac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940250 przez remiśleoś
Monia raz dwa smigaj do rejestracji. No no ladnie to tak o zdrowie nie dbac;)
Mozna bylo pochowac malego.akt zgonu jest jednoczesnie aktem urodzenia bo napisane jest urpdzenie martwego dziecka.choc kKajtkowi serduszko jeszcze chwilke bilo.no ale tak jest w papierach najprosciej lekarzom. 30 pazdziernika jest dzien dzieci utraconych,moze poprostu wtedy pomodl sie za dzieci i bedzie Ci lepiej.ja bym pewnie tak zrobila.
Niteczka no chucerko ten Twoj synus a jaki dlugi jest? Moze poprostu jest drobniutki? Moj tez juz dluzszy czas 9300 wazy i dlugib80 cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940251 przez remiśleoś

Chlopaki maluja farbami.dzis tak juz z godzine;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940252 przez remiśleoś

Moj picasso;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940253 przez remiśleoś

A to ja
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940301 przez pysiaczek19918
Ja to jak sie kluce z mezem to tez nigdy nie wychodze. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Po prostu przegiął na maksa. Dalam mu się wytłumaczyć z tego co zrobił. Ale twardo twierdził że nic się nie stało. Mam takiego nerwa na niego że bym go z chęcią udusila. Wrrr

Remis chlopaki super moja Zuzia by tak nie usiedziała. Z pewnością brała by pędzelek i farby do buzi.
Ja tez mialam astme ale od technikum nie leczę i nawet mi nie dokucza. Bardziej ostatnio alergia. Ale leki pomagaja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940311 przez Anitulka
Remis, jestem zachwycona Leosiem! Az pokazalam mojemu W. jaki zdolny. Polka tez by nie dala rady, pewnie zrzucilaby wzystko na podloge a później rozmazala rączkami :P a Lenek już naśladuje brata :) super :D
Ty jak zwykle piękna i uśmiechnięta :)

Monia, ty sie rejestruj i sie nie wyglupiaj, zdrowie najważniejsze ;)

Niteczka, rzeczywiscie drobniutki twój synuś. Pola ma 9kg i wydaje mi sie ze drobniusia jest. A ostatnio tez przybiera tyle co kot napłakał- przez 7tygodni 200g.

A my dzis bylismy w kinie na 'randce', seans prawie 3godz. ale wyszlam zrelaksowana i juz powiedziałam mojemu W. ze żądam takich atrakcji co najmniej raz w miesiącu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl