BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 11 miesiąc temu #699665 przez aska27
ooo Wola dzięki wypróbuję!! :)

ale jestem wypompowana, szok!!! :pinch:

Co tam u Was babki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699717 przez kasiek21
witajcie kobitki.
jak widzicie u mnie czas na pisanie jest tylko wieczorem. a w dodatku jakos chyba sie poprzestawialam. zamiast mdlosci rano to mnie dopadaja tylko wieczorem, myslalam ze to z glodu, ale przelknac nic nie moge wiec tak sobie mysle ze memu malenstwu cos sie poprzestawialo :-D

co do przepisu bardzo ciekawy ale ja to nie moge patrzec na mieso. sama juz nie wiem co mam jesc. :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699780 przez aska27
Kasiu z Mikołajkiem tez nie mogłam jesc mięsa,nawet przygotowywać go,a teraz bardzo mam ochotę.
Jej jak spac mi się chce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699858 przez Majowka
czesc dziewczyny!

Aska, u mnie na razie adnych objawow, piersi nie bola, zero mdlosci, nic a nic... :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699927 przez kasiek21
majowka
ciesz sie ze ci nic nie dolega. ja od poczatku nie moglam wytrzymac z bolacymi cycami :-D dla mnie to byl koszmar, teraz pobolewaja ale juz nie tak strasznie. a mdlosci, mam tylko czasem, i to bardziej chyba albo z glodu albo z pragnienia. i wrocil bol pepka :-D a cieszylam sie ze to juz za mna :-)


eh taka ladna niedziela, miala byc moja wolna, a tu dupa. do pracy trzeba bo kolezanka niby zle sie poczula czy cos. ale od czwartku sobie odpoczne. wyjazd troszke mi sie przesunol ale coz ja na to poradze. a wiec jade do gdanska sobie 16 :-) na tydzien czasu. odpoczne od tej warszawy i w ogole.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699930 przez wola82
Czesc dziewczyny, ja wlasnie po drzemce, a moj maly brzdac jeszcze spi to mam chwilke.
Co do miesa to ja tylko z indyka teraz zjem reszta tez mi nie podchodzi, ale bardzo mam ochote na buraki cwiklowe, a teraz nigdzie nie moge swiezych kupic.

No to super Kasiek , korzystaj z wolnego ile sie da.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699980 przez aska27
Hej
Ja dziś się fatalnie czuję :dry: szkoda słow.

Majówka super ,ze u Ciebie wszystko ok, to najważniejsze przecież.
Daj znac jutro jak wyniki.

Kasiek korzystaj z wolnego, brzuch do góry i słodkie nic nie robienie,ekstra!

Wola no niezła masz zachciankę :) :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #700539 przez kasiek21
dzien dobry :-D jak tam wasze brzuszki?? :-)

my dzis czujemy sie rewelacyjnie :-D wlasnie wrocilam z pracy i zabieram sie za sprzatanie chalupy :-D a potem obiad :-D mlode ziemniaczki z zsiadlym mleczkiem i koperkiem, a do tego mloda kapustka na krotko lub jajo sadzone i mizeria :-D
a po obiadku jakis smaczny deser :-D

w ogole moje cialo przestalo trawic slonce. wystarczy ze wyjde na chwile z domu a juz robie sie cala w plamki czerwone (tam gdzie cialo jest odkryte ) po prostu dramat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #700587 przez wola82
Czesc. Kasiek ale rarytasy masz dzisiaj na obiadek , pycha :) U mnie dzisaj skromnie tosty z salatka a'la grecka :)

A ja dzisiaj cyly dzien bym spala, ale zaraz wychodze z Lukasem do parku, bo zal mi go w domu trzymac jak jest takie cieplo ( jak dla mnie za cieplo).
A pozniej sie jeszcze musze angielskiego uczyc, dzisiaj pisalam test, wyszlo calkiem dobrze, ale to w czym zle wyszlam chce podciagnac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #700654 przez Majowka
czesc dziewczyny, u nas 3 tydz upalow okropnych, nawet nie wiecie jak ciezko zyc w takim klimacie. Tragedia..
no i mam wyniki bety!!!!! 5714!!!! z czaertku, czyli pieknie rosnie! :) :) :)
w srode ide do gina, zeby zobaczyc fasolke!!! oze juz nawet bedzie serduszko! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #700669 przez aska27
Majówka no to super!!! W środę tez mam wizytę u gina, tylko ja jak zwykle późno.

Kasiek ale pyszny obiad,, mniaaaam.

Wola Mikołąj tez ciągnie na dwór,a mi oczy się kelją, w sumie źle się czuję wiec spałabym non stop.
no i gratki za chęci do nauki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #700687 przez aska27
Dziewczyny ,a jaki dziś miałam sen..oj, wszyscy w koło mówią,ze może urodzę dziewczynkę,ze fajnie by było itp.. a ja wciąż tłumacze,ze dla nas to obojętne, ważne,zeby maluszek był zdrowy! No i dzisiaj śniło mi się,ze urodziłam synka! i nikt nas nie chciał odwiedzić i po nas przyjechać czekaliśmy w wielkim korytarzu.. buuuu ale się zdenerwowałam.. niby nie ,a jednak człowiek myśli o tym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #700763 przez wola82
Oj Askana stare lata przyszlo mi sie uczyc jezykow, ale latwo angielski wchodzi do glowy tylko mam nadzieje ze zostanie tam.
A co do snow, to w pierwszej ciazy tez mi sie snilo ze urodze syna i tak bylo, i mialam przez cala ciaze taki sam bardzo realistyczny sen i powtarzal sie co jakis czas :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #700808 przez kasiek21
aj dziewczyny ale sie nazarlam :-D zamiast mlodej kapustki byla fasolka szparagowa, a teraz leze ruszyc sie nie moge. ale chyba musze sie ruszyc, moze lepiej sie poczuje.

asienko
co do snow, to nie jestes sama bo mi tez czesto sni sie malenstwo ale nigdy o konkretnej plci. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #700819 przez DoMI*
czesc Dziewczyny od czasu do czasu was czytam bo niewiadomo kiedy sie urodzi maluszek..
dzis mi dokuczja bole kłujace po bokach i w srodku. a wy jak sie czujecie?

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl