BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 11 miesiąc temu #700925 przez kasiek21
Domi
u mnie samopoczucie jest w sumie rewelacyjne :D naszlo mnie jakos na gotowanie ostatnim czasem a wiec dzisiaj beda golabki z mlodej kapusty :D
a co do daty porodu.. ja wlasciwie to z okresu powinnam byc w styczniowkach.. ale tak z sentymentu pozostaje na chwile obecna tutaj.. chociaz was tez czasem podczytuje :) :D przewidziany termin porodu 25,01

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #700931 przez aska27
DoMI* napisał:

czesc Dziewczyny od czasu do czasu was czytam bo niewiadomo kiedy sie urodzi maluszek..
dzis mi dokuczja bole kłujace po bokach i w srodku. a wy jak sie czujecie?


DoMi mam dokłądnie tak samo, czasem nawet ruszyć się nie mogę.. ale jutro do lekarza.

a tak w ogóle DZIEŃ DOBRY :)

Wola jak są chęci to juz duzo... super,ze jezyk łątwo wchodzi do głowy, tez bym chciała.
Z tym snem to trochę po porostu za duzo mysle o tym chyba :blink:

Kasiu
wooow podziwiam, gołąbki to bym moze zjadała,ale kto mi zrobi? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #700932 przez aska27
Wola
Mariczka
Kasiek - mam
Mincz
Imbirek
Andziaa
Patusia
Majeczka
DoMi jesli chcesz też mogę wpisać Cię na listę

Podajcie mi Wasze dane na priv najlepiej,ale jak wolicie:
termin porodu / płeć dziecka (jelsi czujecie kto mieszka w Waszym brzuszku)/ imiona wybrane/ skąd jesteście (miasto lub województwo)

Jak juz zbiorę wszystkie dane wpiszę do tabelki i wrzucę na forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #700949 przez kasiek21
asienko zapraszam do mnie na golabeczki :-D
uwielbiam gotowac ale niestety przez prace nie mam za bardzo na to czasu. a poza tym nie bardzo mam dla kogo. moj jadlby codziennie to samo. zupy nie bardzo z miesa to tylko mielone i piers z kurczaka, z ryb tylko sledzie. i na tym konczy sie jego jadlospis :-D nie licze oczywiscie jajek :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #701017 przez aska27
Kasiu nie jest wymagający to tez plus hihi
Ja tez lubię gotować, mój maz bardzo nawet, tylko teraz mieszkamy u teściów i nie zawsze mogę niestety.

Ja dziś lepiej się czuję, na szczęście.. uffff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #701080 przez kasiek21
wiecie co, ciekawi mnie jakie byly wasze takie typowe pierwsze objawy ciazy ktore sklonily was do testu i jaka byla wasza pierwsza reakcja?? :-D

u mnie to byly strasznie bolace cyce :-D i zlosc na wszystko, plus oczywiscie spozniajacy sie okres 2 tygodnie, a reakcja... sms do siostry o tresci "ja pierdole,kurwa mac Olka jestem w ciazy!!!! " heh teraz to po prostu smiac mi sie z tego chce :-D wybaczcie za "poprawna polszczyzne"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #701102 przez aska27
Kasiu my planowaliśmy wiec wyczekiwałam.. w sumie i jedną i drugą ciaze.. liczyłam dni kiedy mogę zrobić test,a dłużyło mi się masakryczne! :blink:

To Twoja siostra tez jest w ciąży? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #701112 przez kasiek21
hehe nie asienko. mojej siostrze to juz wystarczy. ma wspaniala 2 ale wyczekuje mojego tak jak swojego i wszystko przezywa razem ze mna. a ze w sumie zawsze bylysmy ze soba blisko to byla pierwsza osoba ktora sie dowiedziala :-D druga byla mama :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #701126 przez aska27
achhh to juz rozumiem :silly:

Ja mam też siostre,ale o 7 lat młodszą,nie mysli jeszcze o dzieciach i małżeństwie, trochę szkoda. Maż ma jednego brata, ma córeczkę o rok młodszą od Mikusia,ale widzą się bardzo rzadko, chociaz mamy do siebie 20 min,ale jakos wolą sami ze sobą.. dziisaj włąsnie przyjechał brat mojego męża, a Mikołaj przejęty bo jest jakiś PAN :cheer:
Za to fajnie bawi się ze swoją ciocią,o 2 lata starszą, to się cieszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #701138 przez kasiek21
ja mam siostre starsza od siebie o 3 lata. ona w moim wieku to miala juz syna rocznego :-D a ja... w grudniu 21 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #701145 przez aska27
oj, to ja długo zdecydować się nie mogłam, Mikołaj urodził się gdy miałam 28 lat. Po ślubie powiedziałam mężowi,ze nie chce dzieci,a on bardzo chciał.. pomyślałam wiec,ze jeśli będzie nam dane mieć dzieci to niech tak będzie. Teraz sobie nie wyobrażam życia bez mojego synka :)


Dziewczyny moja rada, zapamiętajcie datę porodu wyznaczoną przez pierwsze USG gdy mierzony jest dzidziuś ok 10 tyg, wtedy data jest najbardziej prawdziwa. Potem różnie bywa, dzieci rosną większe i mniejsze i data zmienia się.
W pierwszej ciaży miałam termin wyznaczony na 15 lipca wg miesiączki, data z USG 23 lipiec, ale lekarz trzymał się 15 jednak, potem w szpitalu gdy nie mogłam urodzić zapytali o tą datę z pierwszego badania i wszystko jasne :blink: Urodziłam 22 lipca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #701163 przez kasiek21
asiu
po zdjeciu nie dalabym ci wiecej niz 25 lat. jestem w szoku :-D fakt faktem duzo moze nie widac z tego zdjecia, ale naprawde myslalam ze masz z 25 max
hehe dobrze sie konserwujesz :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #701168 przez aska27
kasiek21 napisał:

asiu
po zdjeciu nie dalabym ci wiecej niz 25 lat. jestem w szoku :-D fakt faktem duzo moze nie widac z tego zdjecia, ale naprawde myslalam ze masz z 25 max
hehe dobrze sie konserwujesz :-D


Dzięki :blink:
Jak narazie wszyscy odejmują mi lata,wiec chyba nie jest źle.. mieszczę sie w granicy 24-25 lat.. ufff :)


a tak sobie pomyślałam,ze jesli któraś ma konto na fb, nk. np to moze byśmy się poznały, ja nie widze problemu,zapraszam, link mogę podesłać na priv.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #701277 przez aisod
Hej!
Witajcie prawdopodobnie będę także mamusią lutową (jeszcze nie mam terminu porodu) :) Chciałabym się przywitać!
Jestem mamą 15 miesięcznego Michała, a teraz czekamy na kolejne maleństwo. Mam prawie 26 lat, mąż 29, jesteśmy małżeństwem już prawie 3 lata. Na forum już się bawię trochę, bo od poprzedniej ciąży :) Można mnie znaleźć na forum "Marcówek 2012' Hmm to tak z grubsza ;)

Postaram się nadrobić w wolnej chwili :) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #701278 przez wola82
Czesc dziewczyny, u mnie bylo tak jak przed okresem, czyli obolale piersi, bol brzucha i rozdraznienie, tylko ze tego okresu nie bylo, no i mdlosci. Przy pierwszej ciazy euforia byla niesamowita, a przy drugiej jakas taka niepewnosc na poczatku, a teraz juz jest lepiej.

Kasiekjej mlodziutka jestes, a ja w maju juz 31 skonczylam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl