BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 8 miesiąc temu #746084 przez Asia K
Renata - super że sobie odpoczniesz - nalezy nam sie no nie :blink:
Nawet jak urodzisz w marcu to i tak bedziesz nasza :p

Megi - a za kilka lat jak juz bedzie wiekszy i powie "daj spokój mama-nie przy kumplach" jak go przytulisz to zateskisz za tym 2-latkiem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746094 przez tweety
dostalam duphaston na podtrzymanie (ale to cholerstwo drogie) ale nie ma tragedii, mam ogeaniczyc spacery i sie oszczedzac. w niedziele wracam do domu. tymczasem dzwigac bede jak najmniej i wierzyc ze będzie ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #746150 przez Ewelkaa
hej dziewczynki. Odpoczywajmy ile się da, chociaż przy małych dzieciach nie jest to łatwe. Mój uczeń potrafi juz zająć się sam sobą na godzinkę i ja wtedy odpoczywam. Nie wiam jak się znowu przestawię na bieganie za maluchem :-)


Wczoraj po wizycie późno wróciłam do domu i napisałam to co najważniejsze, ze malkuch ok :-) ale ginprzy badaniu zobaczył pozostałość po krwawieniu, którego już nie ma, ale dostalam 2 tyg. zwolnienia, zeby odpocząć.


Anulka stoooooo lat dla dzidzi :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746181 przez Asia K
Tweety i tak trzymac bo dobre nastawienie to podstawa.
Dupek wiem ze drogi , ale wiem tez ze dziala cuda wiec warto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746272 przez Anulka
Dziewczyny serdecznie dziękuję za życzenia :kiss: :kiss: :kiss:

Widzę, że prawie wszystkie mamy to samo - dzieciaki. którymi mimo ciąży i zmęczenia musimy się zająć. Kazda z nas ma to obciążenie, więc musimy szczególnie na siebie uważać, tylko JAK?? Gdy nasi mężowie w pracy do późna :( . Ehhhh....
Mnie od wczoraj boli brzuch, w nocy też zaczął boleć, więc od 3 nie spałam. Rano powiedziałam o tym mężowi i że obawiam się czy dam radę donosić tę ciążę. Położyłam się potem na godzinkę zdrzemnąć się, a o 10 pojechaliśmy z Julianek na szczepienie i zważony został i zmierzony - 10,800kg i 82 cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746281 przez Asia K
Anulka nie zakładaj zaraz tego najgorszego.
Bedzie dobrze przeciez musi byc :)

Mnie wczoraj bolał bardzo brzuch wieczorem ale na górze , nie podbrzusze ale na górze i se pomysłalam ze pewnie cos zjadłam nie takiego , ale do tej pory nie wiem czy to jest to :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746296 przez megi23
moj maly spiocha , no ja staram sie jak najwiecej spacerowac . by nie przytyc 30 kg jak z Tymciem :P , udalo nam sie 40 min tylko , bo zaczelo lac, ja mam ten plus , ze moje kochane dziecko potrafi sie soba zajac od malego tak go nauczylam i moge sie polozyc , lub on sam mnei kladzie , bierze za rece , zaprowadza do lozka nogi daje na gore i mam lezec :) on wlazi na lozko i mamy sie przytulac lub laskotac hehe
mnie tez brzuchol boli.. wlasnie nakarmilam fasolke , zapiekankami :)

ladnie Julianek wazy kawal chlopa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746318 przez Italia
Ja też dołączam się do życzeń dla Juliana :)
Ja jak na razie bezdzietna więc nie znam Waszych problemów z autopsji, chociaż mamy duuużo dzieci wśród rodziny i znajomych i powiem Wam, że jak się popatrzy na niektóre to rzeczywiście o odpoczynku można tylko pomarzyć. Także dziewczyny, wielki szacun bo ja jak się źle czuję to wracam do domu i się kładę, a Wy macie na głowie tysiąc innych rzeczy.
Wczoraj jak się kładłam spać dostałam jakiś dziwnych boleści z lewej strony brzucha, tak jakby jajnik mnie bolał. Dziś jest już ok, ale trochę się przestraszyłam, tym bardziej, że od jakiś 3 dni nie mam mdłości. Niby fajnie, ale trochę mnie to niepokoi bo to jakiś 9 tydzień(chociaż może wcześniej też mogą mijać?). No nic, wizytę mam dopiero za tydzień więc i tak nic nie wymyślę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746353 przez Ewelkaa
wczoraj pytalam mojego gina o bóle brzucha i powiedział, ze w ciąży cały czas macica pracuje i bóle brzucha mogą się pojawiać, nie ma się co męczyć tylko brać nospę.


italia- ten ból w okolicach jajnika to mogą być rozciągające się więzadła macicy, tak mi gin kiedyś powiedział, bo też tak miałam. także nie martw się na zapas.


anulka- czarnym scenariuszom mówimy zdecydowane NIE :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746433 przez Aga77
Anulka dziewczyny mają rację nie można zakładać czarnego scenariusza najważniejsze pozytywne nastawienie także głowa do góry :)
Ja wczoraj tez się źle czułam wieczorem nudności a do tego takie dziwne pobolewanie brzucha. Siedzę 8 godz przy biurku a potem źle się czuję ale cóż trzeba pracować :(
dobrze że mój siedmiolatek sam się zabawi i pozwoli trochę odpocząć. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746586 przez megi23
ja dzis w miare chodz tak mnie kolo 14 spanie zlapalo ze chyba z 20 min spalam , zerwalam sie, co mlody robi, a ten tamburyno na glowe zalozyl i udawal ze ma korone hehe :)

poniewaz leje pobawilismy sie kasztanami i zoledziami , ktore zebralismy w parku , porobilismy ludziki i "konika" czyli iha ha ha jak Tymcio mowi :silly:

no jak sa silne skurcze to luteine sie tez bierze , ja teraz to wezme nospe jak cos szkoda mi sie meczyc , jak musze sie mlodym zajmowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746621 przez Anulka
U mnie w pierwszej ciąży to wszystko się rozciągało, szczególnie spojenie łonowe tak gdzieś od połowy ciąży. Bolało mnie w pachwinach tak że chodziłam jak pokraka przez połowę ciąży, potem jak pingwin, a potem to ja już hipciem byłam i na koniec wielorybem. Noga mi o jeden rozmiar w wzdłuż się rozciągnęła i teraz zamiast 38 muszę nosić 39. I wiecie co jeszcze?! Wydaje mi się , że na wysokość też trochę wyciągnęłam. Poważnie. Bo ja stoję obok męża to wyraźnie widzę , że jestem bliżej jego ramion niż przed ciążą. Nie wiem, muszę się zmierzyć, bo może to mi się tylko wydaje. Ale tak na logikę to wydaje mi się, że jest to możliwe, jeśli w ciąży u niektórych rozciągają się te i owe więzadła i to może czasem ( omyłkowo) natura rozciągnie też trochę kręgosłup w zdłuż :laugh: :laugh: . Wyobraźcie sobie, gdyby tak naprawde było przy każdej ciąży, to była by to niezła metoda na zostanie co dla niektórych modelkami :laugh: :laugh: , tak z pięcioro dzieciaków urodzić i 185 jak bum cyk cyk :woohoo: :woohoo: :woohoo: . Głupoty mi do głowy wchodzą :woohoo: :woohoo: :woohoo: Odbija :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746641 przez Ewelkaa
anulka lepiej żebyś takie głupoty pisała, a nie się dolowala :-)


dziewczyny czy wam lekarz mówił do którego tygodnia brać kwas foliowy, bo ja wczoraj zapomnialam zapytać, a następna wizytę mam dopiero za 4 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746853 przez Italia
Ewelkaa, mi na ostatniej wizycie kazała nie przestawać brać kwasu, następną mam za tydzień w ok. 10 tygodniu więc dopytam. Ale kiedyś gdzieś wyczytałam, że powinno się brać do końca pierwszego trymestru. Zresztą to lepiej brać i dłużej niż za krótko, na pewno nie zaszkodzi.

Anulka, jeszcze może być też tak, że Twój mąż się skurczył :P Nie wiem czy jest jakaś zależność ze wzrostem, ale ja zauważyłam po sobie, że jak schudłam ok 10 kg w dłuższym czasie to stopa zmalała mi o rozmiar i tak już zostało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #746855 przez tweety
ewelka jwas foliowy napewno caly 1 trymestr ale potem witaminki dla kobiet w ciazy tez go mają. uklad nerwowy wyksztalca się teraz wiec teraz potrseba go brac

dzisiaj czuje sie o niebo lepiej, ciekawe czy to ten lek czy zwyczajnie jest poranek, nie bylo mdlosci wiec mi lepiej? a moze sie wyspalam? sama nie wiem, Le jest pozytywnie

anulka, hehehhe ale sie usmialam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl