BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #745042 przez Aga77
Witaj Justyna :)
Joasia B masz rację same się nakręcamy i wymyślamy dolegliwości.
Także dziewczyny głowa do góry damy radę bo nasze maleństwa są tego warte. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745057 przez Ewelkaa
Straszne z nas panikary :-). ja mam jutro USG i juz się zamartwiam co będzie jak coś będzie nie tak. Weszlam już w 12 tydz. i zamiast powoli czuć się lepiej, to czuję się coraz gorzej i to też mnie martwi. Same stresy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745155 przez justyna9
Dziewczynki od dzisiaj pozytywne nastawienie! Koniec marudzenia :) jesteśmy młode, zdrowe, dobrze się odżywiamy, więc musi być dobrze :) zróbmy to dla naszych Okruszków i bądźmy uśmiechniętymi przyszłymi Mamusiami :)

Trzymam kciuki za wszystkie, które mają w najbliższych dniach USG, będzie super-zobaczycie!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745287 przez Asia K
Witam nową mamusie :*

Z tym chudnięciem na początku to tez słyszałam ze moze tak byc wiec - do not worry be happy :D

Oj tak dawaj tu tego swojego męża bo mnie do pionu tez przydałoby sie postawić :p

Oj martwimy sie kobity martwimy ale co poradzic? Od poczęcia , przez całe zycie teraz bedziemy sie martwić o nasze maluchy, nawet jak maluchami juz nie będą :)

ja mam genetyczne dokładnie na koncu 11dc - nie myslicie ze to za wczesnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745291 przez Ewelkaa
Asia K

ja mam genetyczne dzisiaj, a jestem na początku 12 tyg., wiec chyba nie jest za wcześnie, chociaż pamiętam, że w pierwszej ciąży miałam na początku 13 tyg.
Sama już nie wiem, zobaczę co mi dziś lekarz powie. U mnie tak wczesne usg może być związane z tym, że gin. powiedział, że w razie wątpliwości skieruje mnie na badania prenatalne, a te trzeba wykonać do 14 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745349 przez megi23
hej laseczki :)

3 mam kciuki za badania Ewelkaa :)

ja wczoraj najgorzej sie czulam mialam takie skurcze , przez kilka godzin mnei trzymaly , wpol chodzilam zgieta , nie bylam w stanie mlodego wykapac , nastepnym razem nospe wezme , chodz ja nie lubie brac lekow :P
milego dnia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745358 przez Asia K
Ewelka dzięki :*

Megi - jak tak cie wzieło to lepiej wziąść tą nospe bo po co macice nadwyrezac - tak słyszałam. Rozumiem cie ze nie lubisz brac leków ale czasami jest to konieczne dla dobra twojego i maleństwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745364 przez megi23
teraz jak mnei zlapie to wezme i zglodze ginowi na wizycie kolejnej ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745462 przez Renata Anna
Hej! Wpadłam tylko przywitać się i powiedzieć, że trzymam kciuki za te z Was, które mają dziś USG, czy inne badania. Wy też trzymajcie za mnie. Mam taki ogromny stres, że mi niedobrze i zaczyna pobolewać mnie podbrzusze... Dam znać niebawem co i jak. Pa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745463 przez Italia
Dziewczyny, dajcie koniecznie znać jak po wizycie. Ja już też bym chciała mieć to genetyczne za sobą, jednak człowiek żyje trochę w niepewności. Zastanawiam się nawet czy jak już będę miała kartę ciąży to iść gdzieś wcześniej prywatne bo jestem zapisana na nfz, a nawet nie wiem jaki tam mają sprzęt :(
Co do samopoczucia to ja od jakiegoś tygodnia mam objawy jak przy grypie żołądkowej, tylko oczywiście nie wymiotuję. Wczoraj zjadłam sałatkę z sosami i cały dzień mi stała w gardle, masakra. W dodatku trochę się dziś przestraszyłam, byłam pewna, że przytyłam ze 3 kg bo wszystkie spodnie robią się ciasne w pasie, a na wadze minus.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745486 przez Asia K
Renata zaciskam kciukasy i wszystko co mozna zacisnąc :D

Italia - nie martw sie na poczatku tak jest ze waga spada mimo obzarstwa :p juz niedługo bedziesz patrzec jak rosnie i bedziesz chciala by przyestała juz rosnąć :p

Kurna gin mi nie zlecil zadnych badan do nast wizyty - mam za soba tylko morfo, glukoze i mocz - jak myslicie inne badania mam zrobic we wlasnym zakresie? Tak po swojemu? Kurna no nie wiem czy on zapomniał czy co :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745496 przez megi23
Asia K a ialas w ogole wczesniej badania zlecane czy to 1 Twoje ??
bo ja plik dostalam teraz na 1 wizycie jak bylam wlacznie z hiv, toxo wr glukoza , mocz, krew ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745503 przez Ewelkaa
Renata Anna trzymam za Ciebie mocno kciuki :) ja mam dziś na 18, siedzę w pracy jak na szpilkach tak się strasznie denerwuję, że aż mi słabo :(

Italia nie martw się jeszcze przytyjesz :) ja w pierwszej ciąży też schudłam, a teraz już mam + 2,5 kg bo tylko jedzenie likwiduje moje mdłości :(

Asia K ja miałam na drugą wizytę mieć te badania co Ty i dostałam zlecenie na następną wizytę na morfologię, mocz i toxo. Pewnie każdy lekarz powiela jakiś swój wypracowany schemat. Wiem, że toxo nie każdy zleca, a morfologia i mocz nie wiem jak często powinna być robiona....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745517 przez megi23
ja z Tymciem morfologie mocz po kazdej wizycie mialam zlecane..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745521 przez Italia
Wiem, że jeszcze przytyję :D Tylko trochę właśnie zmartwiłam się tym, że przez ostatnie 2 tyg jadłam więcej niż zwykle przez te mdłości, a tu waga w dół. No ale widocznie tak mam.

Asia K, a kiedy masz kolejną wizytę? Ja jeszcze przed ciążą byłam trochę "na zaś" i dopytywałam o wszystko, więc toxo i cytomegalię miałam robioną przed ciążą(w sumie to w ciąży, ale o niej nie wiedziałam). Teraz na wizycie dostałam z marszu skierowanie na hiv, wr, grupę krwi i jeszcze coś, morfologie i mocz mam z sierpnia więc bez tego. Ale nie pytałam o nic, z marszu dostałam skierowanie. Więc może lepiej dopytaj na następnej wizycie bo w sumie to dość istotne badania.

Renata Anna, Ewelkaa, nie stresujcie się tak, na pewno wszystko jest w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl