BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #744291 przez tweety
megi nie zazdtoszcze przygod. ale miejmu nadzieje zr wyniki beda dobre

Asia jak badanie?

u mnie dzien spokojny, czekamy az , az woroci z pracy do syna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744480 przez Asia K
no jestem
Wizyta super bo dzidzi ok :D
Termin mam na 24 kwietnia 2014 :)

Martwi mnie tylko ze nie kazal mi isc na badania - ani toxo ani nic nic , hmmmm
Wczesniej robilam tylko morfologie, glukoze i mocz a teraz nic - jak wy mialyscie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744493 przez Renata Anna
Witam się w sobotę!!!

megi23 jak pech to pech... Ale dziś już 14 września :) Złe za Tobą.
Asia to świetnie, że wizyta się udała i z maluszkiem wszystko ok. Co do badań, to nie wiem... Może później zleci.

Ja zaczynam się bać poniedziałkowej wizyty. Mam jakieś złe przeczucia. Ogolnie mam ogromnego dołasa, nie dbam o dietę tak jak powinnam... Jeszcze na ostatniej powiedział mi, że następnym razem wizyta bez USG. No to jak KU**WA, przecież zaczyna mi lecieć 13 tc... Kolejną wizytę wyznaczy pewnie za 3 tygodnie, to już będzie 15 tc skończonych a gdzie USG genetyczne????? Trochę mi głupio się odezwać, bo jeszcze powie, że podważam jego kompetencje, ale co tam. | drugiej strony fajny z niego gostek no i przecież kurde za to płacę. Prawda???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744498 przez tweety
Renata musi ci zrobić to genetyczne, ciekawe dlaczego ci nie wspomina o tym. moze da ci skieorowanie?

Asia, super ze wszystko ok, badania pewnie zrobi ci pozniej ale moze warto spytać. ja tez jak dotad nie dostalam skierowania na badania a na tym usg nie dostane wiec pewnie dopiero za 3 tygodnie

ja tez mam stracha przed poniedzialkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744511 przez Ewelkaa
to my wszystkie mamy stracha przed poniedziałkiem. ja będę miała genetyczne i też mam jakieś dziwne przeczucia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744547 przez Asia K
Ale to znaczy ze zdrowe jestesmy bo czytalam ze w pierszym trymestrze takie obawy bezpodstawne moga sie pojawic :laugh:
Wiec kobitki jestesmy normalne :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744590 przez Renata Anna
tweety napisał:

Renata musi ci zrobić to genetyczne, ciekawe dlaczego ci nie wspomina o tym. moze da ci skieorowanie?


Tweety ale ja chodzę prywatnie, więc kurde tym bardziej mnie zdziwił... :( :(

Nie wiem o co chodzi z tym poniedziałkiem... :dry: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744639 przez Aga77
Renata ja też jestem przed badaniami genetycznymi u mnie związane są z wiekiem powyżej 35 roku życia i mój gin powiedział że muszę je zrobić między 12 a 14 tyg ciąży z resztą jak zapisywałam się do poradni genetyki też pytała w jakim tyg jestem aby nie przekroczyć terminu. Także pogadaj ze swoim lekarzem zwłaszcza jak płacisz za wizytę powinnaś mieś informacje na bieżąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744808 przez justyna9
Hej dziewczyny :) też zostanę kwietniówką 2014 :) 23 września czeka mnie USG pod kątem genetycznym i też bardzo się go boję :( Myślę, że chyba wszystkie mamy obawy o zdrowie naszych Maluszków...no cóż, choćby nie wiem co wyszło na nich, to nic już nie zmienimy. Musimy się nastawić pozytywnie ! :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744856 przez Renata Anna
Justyna witaj!!!

Chyba wszystkie trzęsiemy portkami przed tymi badaniami... A wiecie co mnie jeszcze martwi, że mimo iż ostatnio żre jak opętana, to dziś weszłam na wagę i schudłam :( :( A wcale nie wymiotowałam ani nic. Mam złe przeczucia... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744875 przez megi23
hej laski myslcie pozytywnie z plusa z 13 jest to ze mamy nowy wozek , mamcia dolozyla i kupilam baby desing travel a ze okazja bo za 100 zl prawie nie uzywany to czemu nie , tyle bym zao pone dala ...dzis wyprobowany i jest git ;)

wczoraj w Rzeszowie bylo super , mamcia lozyla sobie papiery na uczelnei , a my zwiedzalismy , tymcio to Jasio wedrowniczek , tylk odo auta go wsadzic i mozesz na koneic swiata jechac :blink:

ja w poniedzialek wyniki odbieram i mam nadzieje ze beda ok :)
milej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744912 przez justyna9
Renatka ! :) spadek wagi na początku ciąży jest normalny :) może i stres robi swoje... nasze ciało się zmienia... ja też nie wymiotowałam a schudłam 1 kg... pobolewa mnie tylko brzuch dość często i to mnie martwi :( i ciągle analizuję ostatnie 3 miesiące, czy nie robiłam nic co mogłoby zaszkodzić dziecku... nie wiem czy już wariuję czy to normalne... ale zamiast radości z dziecka mam same obawy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744984 przez tweety
witaj Justyna, obawy są normalne i beda w calej ciąży. ciagle jest się czym martwić. a jak dzidzius na swiecie to jeszcze gorzej. no ale samo szczęście jakim sa nasze dzieci jest tego warte.

ja sie ostatnio rankami zle czuję. nie mogę sie z łóżka zwlec a tu trzeba bo albo maly glodny albo kupa. no wyjscia nie mam. jutro jade na usg ze szkrabem. porazka. cala wyprawa nas czeka. no ale nie ma wyjscia, badanie trzeba zrobic więc jedziemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745016 przez Joasia B
Witajcie dziewczyny :)

Myślę, że Tweety ma rację. Każda z nas ma większe czy mniejsze obawy i to zapewne od samego początku ciąży. Mi też one towarzyszą średnio co kilka dni. W piątek zestresowałam się listem z urzędu, a potem pół dnia przezywałam czy za mocno się nie zdenerwowałam, a bo coś przestało mnie mdlić, a bo jakoś lepiej się poczułam niż zwykle...Takie szukanie dziury w całym. ale na szczęście mąż mało mnie nie podniósł za uszy, nagadał, że większą krzywdę robię sobie i dziecku tak bezsensownie się zadręczając, że jak ma być coś nie tak, to i tak nie ucieknę od tego choćbym spuchła. Posłuchałam, posłuchałam i mi troszkę przeszło. Jedną nieudaną ciążę mamy za sobą, dbałam o siebie, starałam się jak umiałam, ale niestety nie udało się. Ciężko to przeżyliśmy, ale jestem w kolejnej ciąży i w podwójnym strachu czy aby tym razem wszystko ułoży się dobrze. Pocieszam się myślą, że ten dzidziuś jest już większy od naszego aniołka. Także głowy do góry, co ma być to będzie (bo jak nie, to naślę na Was mojego męża ;) ).Teraz przechodzę fazę złośnicy i wszyscy w domu (tj. teściowa i mąż, nawet pies) omijają mnie szerokim łukiem, co ma też swoje plusy ;)
Justyna9 - witaj! swoje dolegliwości najlepiej zgłosić lekarzowi, albo wyjaśni ich przyczynę albo się uważnie im przyjrzy.
Tweety - życzę duuuużo siły!
Megi23 - trzymam mocno kciuki!
Renata Anna - głowa do góry, wszystko będzie dobrze! zjedz czekoladę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745023 przez megi23
heloow mlody spiocha , ja wzielam kapiel, yyy poeawka chyba sie budzi :S :P


Renata Anna zamienmy sie dam Ci nawet 5 kg jak chcesz :D, zawsze to bede z nizszej wagi startowac :silly: , a tak serio nie przejmuj sie stres duzo robi ...

kobitki DAMY RADE :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl