BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #828059 przez Izaulka
Witam :D Czy uzywacie kremów przeciw rozstępom?
Proszę, polećcie coś, bo ja używam pharmaceris,ale nie jestemzadowolona. Kończy mi się opakowanie i chciałabym kupić inny,

Ale się nie mogę doczekać wizyty, a to jeszcze 2 tygodnie :(

Miłgo dnia laski :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828078 przez Agnilla
ja dziś tak przelotem, bo musze pozałatwiac kilka spraw. Izaulka ja używam od samego początki kremu Mustela 2w1 na istniejące już rozstepy i przeciw pojawianiu się nowych, troche kosztuje, ale narazie odpukac nic mi sie nie pojawia i nie wiem czy mi si zdaje, te starsze rozstepy z czasów odchudzania troszkę zbladły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828348 przez gossik
Izaulka ja jak na razie korzystam tylko z oliwki dla dzieci podczas kąpieli, ale myślę że jeszcze ok miesiąc i zaczne używać czegoś bardziej konkretnego :)

Marzena25 nie ma co się denerwować :) jest nas tu tyle, że każda ma prawo pominąć jakiś post, w każdym razie odpowiedź na swoje pytanie uzyskałaś na 77 stronie w pierwszym poście od góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828592 przez Agnilla
oo oliwke po kąpieli też nakładam :)
jutro przychodzą do mnie na ploty dwie młode mamy, więc się nasłucham, bo wśród znajomych jestem chwilowo jedyna w ciazy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828651 przez marta0488
hej, ciężaróweczki:) sorki ze tak długo mnie nie było.
Po wizycie u lekarza ok-byłam pierwszy raz z mężem, więc sobie pooglądał bobasa :P doktor powiedział ze wszystko dobrze więc się bardzo ciesze i czekam na kolejną wizytę... bo niestety bobas nawet w 3 d nie ujawnił płci, jest chyba bardzo nieśmiały, albo robi na złość rodzicom heh ;)już drugie podejście i nic, a tak liczyłam ze się dowiemy. No trudno trzeba poczekać.
Powoli zaczynam coraz częściej myśleć o tych wszystkich ciuszkach i akcesoriach dla maleństwa i nie mogę się doczekać wyjazdu na zakupy :) Na razie remont i wybór mebli przed przeprowadzką jest na pierwszym miejscu, ale już niedługo.
Agnilla fajny ten wózik, który wybraliście:)
Pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828665 przez Agnieszka_H
Witam
Izaulka ~. ja wycieraczki od poczatku czwartego miesiąca krem Efektima Mama Care i co dla mnie najwazniejsze to dobrze sie rozprowadzania i szybciutko wchlania.
Kupiłam w Rossmanie i nie był drogi:)



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828666 przez Agnieszka_H
Wy już o zakupach myślicie a ja dopiero zacznę jak w środę u lekarza dowiem sie ze z malenstwem jest wszystko dobrze.
Jesli tak to mam nadzieje ze pochwali sie mamusi co tam ma miedzy nozkami :woohoo: Przy zakupach pewnie byłoby łatwiej :)



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828713 przez gabi28
Dzień dobry,u mnie biało,zimno i pewnie ślisko,więc nie wychodzę z domku :) siedzę sobie pod kocykiem.
Wczoraj ogarnęłam mieszkanie(w weekend mi się nie chciało) i padłam.:) spałam całe popołudnie. w ogóle od kilku dni potrzebuje więcej odpoczynku,spania. Teraz też mi się oczy same zamykają-ale muszę to przezwyciężyc :)
aaa..bym zapomniała,ostatnio mnie swędzi skóra na piersiach,strasznie to wkurzające,używam tylko oliwki,ale może to już za mało.. hmm ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828722 przez magduska
ja tez uzywam narazie oliwki samej,ale mysle juz,zeby kupic jakis krem na rozstepy :) bo jednak jestem sklonna do nich(mam kilka pamiatek z odchudzania,tycia na zmiane ;))

My rowniez czekamy na poznanie plci malenstwa,zeby juz mniej wiecej szalec z zakupami :)
wczoraj caly dzien spedzilam na budowie i tak zapowiada mi sie przez najblizsze tygodnie,remont :) teraz dostalismy takiego pospiechu,ze przez ten czas,nie zostalo tyle zrobione,co teraz. Na gorze juz prawie panele sa polozone,zostalo tylko kawalek w sypialni i wybierac kolory :laugh: wreszcie,czekam jeszcze na jedna wizualizacjie kuchni i mozna meble zamawiac,jak zdecyduje sie na ktoras :silly:

marta,ale malenstwo uparte,chyba musi to po kims miec :silly: hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828729 przez gabi28
magduska.. wiesz,że będziesz musiała nam pokazac fotki z mieszkania?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828730 przez ilona88
Hej laski,
Gabi mnie też skóra swędziała na piersiach i na brzuchu, więc zaczęłam używać balsamu na rozstępy od 4 miesiąca ciąży z Ziaji bo dostałam go w prezencie.
Mam pytanie: jeżeli macie głównego lekarza prowadzącego a chodzicie również na konsultacje do innych to czy tłumaczycie jakoś ten fakt?? Bo chciałam pójść na jedną wizytę do znanej pani ginekolog ale nie wiem co powiedzieć, że nie ufam swojemu ginowi czy co??? Jak myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828741 przez gabi28
Ilona,dzięki za rade odnośnie swędzenia :) rozglądne się następnym razem jak będę w drogerii za balsamem na rozstępy.Nigdy ich nie miałam,a też miałam tendencje do tycia i chudnięcia,to samo z celulitem-po prostu go nie mam. :)

A jeśli chodzi o wizyte u innego lekarza,to wiesz,mamy prawo aby iśc do innego lekarza i skonsultowac się. Pytanie teraz czy faktycznie nie ufasz swojemu lekarzowi czy po prostu potrzebujesz drugiej opini.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828754 przez ilona88
Mój lekarz idzie na łatwiznę i robi absolutne minimum. Wychodzę też z założenia, że gdyby było coś nie tak to zleciłby badania itp ale dla pewności raz chciałabym pójść prywatnie do babeczki, która naprawdę zna się na rzeczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828770 przez magduska
gabi,oczywiscie,ze pokaze :) ale jeszcze troche drogi przed nami,zeby bylo w miare
jakos tak wzglednie,mysle,ze pod koniec marca uda nam sie wprowadzic :silly:

ilonka ja rozumiem twoje obawy,tez mam zamiar wybrac sie na wizyte do innego lekarza,chocby dlatego,zeby porownac lekarzy,podejscie do pacjentki. Nie to,ze nie ufam mu,ale wiadomo kazdy bedzie inaczej traktowal swoja pacjentke,a podejscie do ciezarnej tez ma duze znaczene,lekarz powinnien zrozumiec moje obawy,miec cierpliwosc do odpowiadania na moje pytania i wszystko tlumaczyc. Ja rozumiem,ze takich jak ja,pacjentek ma setki,ale to moje pierwsze dziecko i ciaza,dlatego powinien rozumiec moje obawy i histerie :silly: :woohoo:
ilonka w sumie,jesli sie placi,to sie wymaga opieki i zrozumienia,a jesli idzie na łatwizne,to zmien go,masz wolny wybor,kto bedzie twoim lekarzem kierujacym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828781 przez gabi28
W kwesti lekarza moje zdanie jest takie jak Magduski.
Ja na usg genetycznym byłam u innego lekarza i szczerze to mnie rozczarował,nic nie mówił,a jak go o coś zapytałam to odpowiadał półsłowkami, no i ciagle mówił patrzac na monitor "to jest dobrze,to jest dobrze" :)
ciesze się,że za tydzien mam juz wizyte u mojej Pani gin. Jestem z niej bardzo zadowolona,a gdy ona widzi,że za bardzo panikuje to po prostu mi to mówi :)

Czas coś porobic,obiad ugotowac,ogarnąc sie... ale gdyby mi się chciało jak mi się nie chce to było by dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl