BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830260 przez gossik
ja też czuję jakieś dziwne 'rzeczy' w podbrzuszu, ale myślę że to bardziej sprawka jelit, chociaż... wczoraj poczułam jakby takie dwa muśnięte dotknięcia, tak jakby takie naprawdę delikatne kopnięcia lub coś w tym stylu, nie potrafię tego dokładnie opisać. Nastąpiło to po wypiciu baaardzo gorącej herbaty, więc może to dzidziol dał znać o sobie. Jeśli poczuję to jeszcze kilka razy to będę raczej pewna, że to rzeczywiście dziecina, ale jeśli nie to pewnie zwalę to na wariacje żołądkowe. Tak naprawdę to mamy jeszcze czas na poczucie maluszka, chociaż podobno niektóre kobiety pierwsze ruchy czują w 14 tygodniu ;)
Aa i jeszcze jedno, gdzieś czytałam, że podobno najlepiej się najeść i położyć na boku- wtedy najlepiej odczuć dziecinę ;)


Gabi myślę, że to bardziej hormony nie dają Ci zapomnieć o sprawach z przeszłości, włącz sobie jakiś ciekawy film na poprawę humoru, albo przeczytaj jakąś fajną książkę- dla mnie to są jedyne uspokajacze, które chociaż na trochę wybijają mnie od złych myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830287 przez magduska
ja jakos ostatnio jestem wyjatkowo spokojna :) im mniej czytam na internec ie roznych glupot,tym mniej sie nakrecam :)

gabi trzymaj sie cieplutko,nie jestes sama masz cudownego faceta,malenstwo pod serduszkiem i nas,na ktore tez mozesz zawsze liczyc :woohoo: :kiss: :kiss:

odnosnie ruchow,to ja narazie nic nie wyczowam,choc czasami wydaje mi sie,ze cos tam mi sie rusza w podbrzuszu,ale nie wiem czy to to ;)

co do snu w nocy,raz lepiej raz gorzej,ale trzeba sie przyzwyczajac pomalutku hehe :)
milego dnia mamuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830290 przez ilona88
A ja mam stres przed poniedziałkową wizytą...wszystkie piszą, że mają już widoczne brzuszki a ja nie mam:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830293 przez ciezarnaporaz2
Witam !!
Co do tych wydzielin i zapalen to poprosze dzisiaj ginekolog zeby cos mi doradzila ..wczesniej niby to nic takiego nie bylo... ale sie poradze w tym temacie :D
Ja tez mogla bym spac calymi dniami :(
Ale mam tez takie dni ze mam tyle energii ze mnie roznosi:*
Ja pierwszy czas poczulam Fasola mojego pod koniec 13 tygodnia jakos... ale to druga ciaza wiec zkazda ciza niby te ruchy sa latwiej wyczuwalne i wczesniej.... teraz jest 16 tydzien i ju coraz czesciej sie odzywa maluch.
Dziewczyny nie nakrecajcie sie tak na te wszystkie choroby bo sobiejeszzce cos wmowicie..
Internet powinien byc zabroiony pod tym wzgledem dla Was.. ! na co wam te wszystkie stresy ... :(

Dzis mam wizyte i usg 3d robimy wiem mam nadzieje ze juz bd wszysto wiedziec :*
Trzymajcie sie kobity i zero stersuuu!!!!! :D
Wy tez zmacie tez 'ciagutki' na kwasne ;)???
Ps. Przepraszam bardzo za wszyskie bledy pisze tak na szybko i nie sprawdzam ... Wybaczcie :D
Milegooo dzionka Kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830307 przez gossik
Kurcze jak Wy czujecie te ruchy ?;P Ja mam cały czas wrażenie, że to jelita :P

Ilona nie przejmuj się tym brzuszkiem, jest mnóstwo kobiet u których dopiero od 20tc coś tam wyskakuje, także nie jesteś sama. Jeszcze chwila i będziesz uradowana po wizycie, zobaczysz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830345 przez gabi28
magduska dziękuję :*

Mi się wydawało,że brzuszek taki sam cały czas,ale jak popatrzylam na zdjęcie z 2.stycznia i z wczoraj..too.. hmm.. on nie wyglada na 14 tydzien tylko na 20 :) Ale jutro lub w sobote zrobie jeszcze jedno zdjęcie bo to wczorajsze było późno wieczorem,więc się nie liczy :)
wkleje zdjęcia w weekend,a wy też się nie chwalicie brzuszkami,tylko Agnii ładnie nam pokazuje :)
dzisiaj zrobiłam na obiad racuszki z jabłkami,do tego polane jogurcikiem-mama najedzona i szczęsliwa to i dziecko szczęśliwe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830363 przez Agnilla
ja to czuje ruchy jakos od 2 tyg :) ale to nie jest tak, ze czuje ich duzo i codziennie. wiecie, wyczaiłam właśnie kiedy najbardziej czuje babelki w brzuchu....kiedy najem sie slodkiego :) u mojej mamy na urodzinach tak mnie gilało, a przeciez jadlam mega slodka tarte z czekolada i karmelem ;) potem fundnelam sobie naraz 2 rzadki czekolady w swoje imieniny i tez motylek zaczal fruwac :) a ze ograniczam raczej slodkie to nie miewam tego zbyt czesto. chociaz ostatnio jak ide spac, klade sie tak na wpol na brzuchu to tez zdaje mi sie, ze czuje lekkie pukanie, ale to chyba jednak mi sie zdaje ;)
Ilona, niczym sie nie martw, nie kazdemu tak szybko brzuch rosnie, jeszcze i Tobie wystrzeli ;)
ja kolejne foto robie jak Gabi, w sobote :) Gabi, trzymaj sie dzielnie i walcz o swoje!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830435 przez wiolcia1004
Witam Dziewczyny dołaczam do was, właśnie dopadło mnie przeziębienie masakra :angry: A jak tam u was? czy ktoras z waszna juz płeć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830453 przez ilona88
Dziś w nocy obudził mnie smród papierosów a my z mężem nie palimy. Było je czuć przez 1 min a później smród zniknął:) ja już po 3 godzinnej drzemce:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830454 przez magwoj
Moja Pani Ginekolog, zapobiegawczo na wszelkie infekcje intymne dała mi globulki, które
stosuje się raz na 4, 5 dni i jak na razie nie narzekam.
Niestety będą w ciąży jest to normalne, niektóre Mamy nie dotyczy ten problem inne natomiast męczą się.
Dziwne jest to, że ja osobiście nigdy nie miałam problemów w tej sferze, a w ciąży ten
problem się pojawił.

Co do stresów, ja postanowiłam niczym się nie przejmować, jak już usłyszałam serduszko, i
Pani Doktor sprawdziła przyzierność karkową i wyszło wszystko dobrze, to postanowiłam wyluzować i jak na razie idzie mi bardzo dobrze, aż mój Mąż czasami się dziwi, że jestem
taka wyluzowana. Trzeba się cieszyć tym stanem i odpędzać wszystkie złe myśli.

Pozdrowienia dla wszystkich Mamusiek :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830498 przez Lyanka
Cześć dziewczynki ;)
Znalazłam wasze forum i postanowiłam dołączyć gdyż moje maleństwo też ma przyjść na świat w lipcu - podobno 16 :)
Ja mam 32 lata i jest to moje pierwsze dziecko.
Trochę się stresuję jak to będzie itd...ale jak widzę to normalne :)
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona.
Pozdrawiam Was gorąco ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830513 przez wiolcia1004
U mnie tez wypada podobno 16, i rowniez pierwsze dziecko, stres to chyba stały towarzysz ciąży. Przed kazdym badaniem czuje sie jakbym szła na rzeż tak sie boje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830545 przez gossik
Jakaś pełnia księżyca była w tych dniach kiedy doszło u nas do poczęcia, ze większość z nas ma termin na 15 bądź 16 lipca? :P

Ilona ja też mam nocha do papierocha, nienawidze tego wstrętnego smrodu, wszędzie go wyczuję:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830578 przez Agnilla
a ja jestem na etapie konczenia wyprawki i jaram sie jak male dziecko ;) wiadomo, ze wszelkie masci i kosmetyki to zamowie na krotko przed porodem, ale pozostale rzeczy mam prawie skompletowane :) teraz tylko czekan na plec i bede mogla sie wyzyc z meblami do pokoju i jakimis ubrankami, choc za wiele kupowac nie bede bo sporo dostalam, to jakies tam bede chciala kupic na lans na pierwsze dni ;)
zalozylam wątek lipcówek, a pewnie do lipca nie dotrwam kurcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830587 przez martyska
Hej :laugh: wlasnie was znalazlam i bardzo się ciesze :laugh: . Termin mam na 10 lipca i wiele pytań do was ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl