BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #830599 przez martyska
Zaczynają bolec was juz plecy? Slyszalam ze bola na późniejszym etapie a ja juz dziś nie moglam wytrzymac :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830601 przez Agnilla
witam nowe kolezanki :)
a na stare bywalczynie strzelam focha! ;) gdzie Wasze brzuchy? Gabi ma racje, ze tylko ja się obnażam i pokazuje ;) maz mi mowi, ze musi w sob jechac do pracy...i kurcze kto mi fotke strzeli :unsure:
plecy to mnie wcześniej bolały, teraz to juz mnie nic nie boli oprocz oczu, jak patrze na wage :P wiec nie wchodze i nie patrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830610 przez magduska
ja rowniez witam nowe staraczki :)
agni co do zdjec brzuszkow,to wstawie w poniedzialek,musze miec cos do porownania,bo ostatnio nie strzeilam fotki,bo bylam zajeta ;) a dzis moj brzusio taki ogromny z przejedzenia,ze wygladam na 25tc hehe :silly: przesadzilam ostatnio,teraz to na bank w miesiac przytyje ponad 3kg,jak tak dalej bede jadla :silly: :lol:

plecy bola mnie czasami,ale to chyba kazda z nas czeka,wiec bede chamska i powiem,ze pocieszam sie tym faktem hehe :blink: ze nie jestem sama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830613 przez ilona88
Agnilla mój brzuch wygląda po prostu jakbym gruba była a nie w ciąży co mnie trochę stresuje...ja póki co mam z dwa kilogramy na plusie...
Plecy mnie dziś bolą bo coś mi w nich strzeliło i bolą sobie... Znów mi się tabletki skończyły i muszę iść jutro do apteki żebrać żeby mi pożyczyli do poniedziałku jedno opakowanie:( ale nas się tu narobiło na tym wątku, fajnie...w Lipcu będzie się działo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830615 przez martyska
A ja przytylam dopiero kilogram chociaż brzuszek juz jest :laugh:
A co do pleców to damy rade dla dzidzi wszystko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830621 przez wiolcia1004
Ja mam brzuszek jakby mnie wzdęło, plecy nie bolą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830629 przez wiolcia1004
A znacie juz płeć? a jak nie to macie moze juz jakies przeczucia? Z tego co słysze to czesto pada na chłopców.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830633 przez magduska
ilonka nie przejmuj sie,poprostu taka twoja uroda i juz :) brzuszek moze pojawic sie niespodziewanie :) ja tez niekiedy wstaje rano i mam tak jakby mniejszy brzuch niz wczesniej,czasami nawet nie widac po mnie,ze jestem w ciazy,poza tym,ze mam mega wieksze cycki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830642 przez martyska
Ja jeszcze nie znam wizytę mam na 10 lutego wiec mam nadzieje ze wtedy poznam plec ale od poczatku czuje ze będzie dziewczynka nie wiem czemu ale mój mąż ma tak samo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830650 przez wiolcia1004
Ja mam przeczucie na chlopca a oznaki mam na dziewczynke ciekawe czy sprawdza sie nasze przeczucia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830653 przez martyska
No ciekawe :laugh: ja tam nie mam żadnych szczególnych zachcianek ani oznak wiec po tym stwierdzić nie mogę. Trzeba być cierpliwym gorzej jak się tak ulozy ze nic nie zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830669 przez ilona88
Baterie mi się wyczerpały...dobranoc dziewczynki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830755 przez wiolcia1004
Też nie mam żadnych zachcianek jedyne co jem o wiele więcej słodyczy i o kiedy zaszłam w ciąże strasznie cera mi sie popsuła mam takie plamki na twarzy ale da się przeżyć ważne żeby maleństwo było zdrowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830759 przez Agnilla
Ilonka nie stresuj sie, moj brzuch tez na poczatku wygladal jakbym po prostu przytyła, teraz zaczelam sie zaokraglac i pojawila sie piłeczka. mam to samo, ze rano jak wstaje nie jest duzy, ale wieczorem to juz jest roznica ;) Zobacz, do 3 lutego juz z gorki, weekend szybko zleci :)
cycki mi urosły o jakiś dobry rozmiar, ale to w sumie od poczatku poszlo w cycki.
ja mam wizyte 21 lutego, wtedy mam nadzieje, ze poznamy płeć :) przeczuć nie mam,ale mam fazę na dziewczynkę :P
tez mam niestety problemyz cera, nie sa jakies tragiczne, wczoraj zrobilam sobie domowe spa i czuje sie jak młoda bogini :P w kazdym razie mam przebarwienia, zwlaszcza wkolo nosa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830779 przez alisek
Witam wszystkie mamy lipcowe :)
Termin 1.07.2014 ale myślę ze bobas "wyskoczy wcześniej"bo na USG wyszło że termin około 24czerwiec nigdy nic nie wiadomo I'll be ready

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl