BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #834275 przez magwoj
Moja bratowa pracowała do końca,i teraz żałuje, bo po porodzie przeszła lekki szok,
nagle z musiała się stać mama, która jest na każde zawołanie małej istoty.
Nie zdążyła odpocząć i szczerze przyznała że była wyczerpana i nie miała zbyt dużo energii,
która jest niestety nie zbędna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834305 przez agnieszka89
ja na koniec drugiego miesiaca na zwolniennie poszłam Ale dlatego że pracowałam jako kelnerka i nie widziały mi się całonocne imprezy Siłowanie sie ze stałami itp Ale myśle że właśnie przy zwolnieniach duzo zalezy od tego jaka prace sie wykonuje czy sie ja lubi i sam przebieg ciazy czy nie jest zagrozona
Właśnie namowiłam męża i mykamy na zakupy dla maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834333 przez ciezarnaporaz2
Witam!
Gratuluje tym ktore juz wiedza co bedzie :D i zazdroszzce tym co sie spodziewaja chlopca. ;)

Dziewczyny co do twradego brzucha to naturalne przewaznie to skurcze ... mnie juz dluzszy czs mecza te skurcze ale juz zaczynaja byc bolesne wiec bd musiala przedzwonic do mojego lekarza.. ale mysle ze nic sie nie dzieje zlego..
Agnila a o mnie zapomniałaś w tabelce ??:(
Termin mam na 16 :D i niestety nie wiem co sie tam tak kreci... a od kilku dni ostro daje popalic.. czasem zasnac nie moge.. ale to cholernie przyjemne :D
Brzuszek mi odstaje juz bardzo :D z czego jestem dumna :D a tak poza tym wszystko dobrze...
Z zakupami jeszcze poczekam az poznamy plec ... ale jak jestem w sklepie to uciekam daleko od rzeczy dla maluszkow.. eh.. strasznie mmie korci ale poczekam. Bede twarda:D
Ma któras juz potomstwo ? Jak Wasze dzieci reaguja na brzuszek?/ Bo moja corcia od samgo poczatku przytula sie do brzuszka caluje go... Heh a jak zapytam gdzie jest dzidzia to pokazuje na brzuch i nikomu nie daje go dotknac heh :D
W niedziele robie chrzest malej i sie boje ze sie ze wszystkim nie wyrobie eh i tak bez przerwy zalatana jestem nie mam czasu odpoczac kraze z jednego domu do drugiego eh Jeszzce nie dlugo jak sie cieplej zrobi to maly remont nas czeka trzeba sciany odnowic itd... .. juz mi nogi nawet zaczynaja puchnac.. macie juz ten problem???:).. o bolu kregoslupa nie wspomne ale nie ma co narzekac !! Ciaża to najlepszy czas w zyciu kobiety :D Warto sie poswiecic zeby pozniej jak taki łobuz podrosnie przyszedl zlapal za szyje dal buzi poprzytulal sie Aaaaah !! :D
A co do włosów to ja zawsze mialam z tym problem ale w czasie ciazy jest wszystko dobrze i paznokcie mi szybciej rosna a sa twardsze a mialam zawsze łamliwe :D
A co tam nowego u Was kochane ??





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834376 przez gossik
Witam Was Mamulki ;) Coś dawno nie pisałam, ale jakoś nie miałam weny, za to od kilku dni podczytuję kobietki z lutego2014, tak miło się je czyta jak po kolei każda się rozpakowuje ;) cholernie im zazdroszczę, sama już bym chciała :D :D
Tak narzekałam, że nie czuję ruchów, ale właściwie od prawie tygodnia to jednak małe dawało o sobie znać. Na początku myślałam, że to raczej kwestie jelitowe, albo że skaczą mi nerwy, ale przecież ciągle by nie skakały, nie? :P.
Co do L4 to w pełni zgadzam się z Waszym zdaniem, to jest indywidualna decyzja każdej z nas i nikomu nic do tego. Ja od ponad tygodnia siedzę na L4 bo biorę antybiotyk, w weekend wracam do pracy, ale myślę, że wytrzymam góra z dwa tygodnie i wrócę na L4 bo jednak o wiele większy komfort psychiczny jest jak się nie pracuje.
Pozdrawiam i miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834381 przez Cania
Carmen, mi nie wypadają wlosy, ale generalnie od kiedy zaczelismy się starac o dziecko lykam witaminy dla kobiet w ciąży i przygotowujących się do ciąży, wiec może to cos tez daje.

Wiolcia, my dziś bylismy na USG teratologicznym (bardzo dokładne badanie gdzie szuka się nieprawidowosci w budowie fizjologicznej dziecka, lacznie z monitorowaniem przepływu krwi na każdym etapie pracy serduszka, budowy mózgu etc a takze przepływu krwi pępowinowej) i lekarz przelaczyl nam tez maleństwo na 4D i dal plytke DVD z filmem z przebiegu badania, wszystko co sprawzal od A do Z. Za calosc dalismy 300zl.

I spiesze meldować ze będzie córeczka! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834397 przez Cania
dodam jeszcze, ze to moje pierwsze maleństwo, pierwsza ciaza, ale bylam ostatnio u znajomej, która ma już 2-miesieczna coreczke i 4-letniego synka. Mlody jest tak rezolutny, ze az szok. Kolezanka pokazuje na mnie i mowi do niego: "pamiętasz jak Twoja siostrzyczka była u mamy w brzuszku? to tak samo ciocia Ania ma dzidziusia w brzuszku." Mlody chwile się zastanowil, tak na mnie patrzy i pokazuje palcem: "a tutaj masz piersi i będziesz karmic dzidziusia!".. Myslalam ze padne :D :P Wyedukowany w tych sprawach, wszystko wie :)

a wracając do plecow, mnie bola od kilku dni. Ale zaczelam troszkę cwiczyc na wieczor (oczywiście delikatnie), maz w tym samym czasie cwiczy brzuszki i inne swoje a ja kregoslup :) I miejmy nadzieje ze będzie dobrze :)

Mnie gin chciała troszkę wyrzucić na zwolnienie, ale czuje się naprawdę dobrze wiec się nie dalam. Dogadalam się ze wrócimy do tematu na kolejnej wizycie. Jeśli nie mam problemów i czuje się dobrze to tez nie widze sensu, zwłaszcza ze mam w pracy dogodne warunki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834410 przez Agnilla
Laski co do tabelki, to prosiłam żebyście w prywatnej wiadomości podsyłały mi informacje. Jeśli kogoś nie ma tzn że nie dałyście znac, albo ja coś ominęłam. Sporo nas jest, nie ogarnę wszystkich czytając forum, a jak dostanę wiadomość to od razu wrzucam zmiany :)Cania, ale terminu porodu Twojego nie znam
odebrałam swoje wyniki, to co miałam ponizej normy mam jeszcze nizej, ciekawe co lekarz na to :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834417 przez ciezarnaporaz2
Agnilla co tam z tymi wynikami masz? Nic sie tylko nie stresuj :D
Cania Hehe noo to ładnie... :D Te dzieci sa teraz nadzwyczaj madre :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834420 przez Aska89
Hej dziewczyny, jestem tu nowa ale mam pytanko. czy któraś z was ma bóle w okolicach kości ogonowej? moja prowadząca doktor nic mi na ten temat nie powiedziała, a mnie wydaje się, że z każdym dniem ból jest coraz silniejszy. Pozdrawiam przyszłe mamuśki :lol: i czekam na jakieś odpowiedzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834425 przez Magdalen
Hey Kochane to ja Ciezarnaporaz2 bd teraz z tego konta was odwiedzac :D
Aska Witaj ! To raczej sprawa NORMALNA musisz poszukac odpowiednich cwiczen na te dolegliwosc taka moja sugestia ;D... Polecam basen :D pewnie reszta lipcowek doradzi ci coś :D Kazda z nas pewnie sie z tym boryka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834431 przez Aska89
Czytałam trochę o tym w intrenecie i to chyba najgorszy doradca heh :) takie rzezcy tam wypisują że szok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834434 przez ciezarnaporaz2
Tak !! To baRDZO zly doradca zwłaszcza dla nas kobiet w ciazy :) Jesli z ciaza jest wszystko dobrze bez zadnych komplikacji to nie denerwuj sie ! Delikatne cwiczenia regularne i bd lepiej mam nadzieje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834437 przez Agnilla
ok aktualizuje tabelke :)
ja sie wynikami na zapas nie martwie, zobacze co lekarz na to powie, choc wizyta dopiero za 2 tyg, ale szybko zleci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834455 przez Magdalen
Dzieki Agnilla :D
I masz racje nie ma co sie nakrecac to tylko zle na nas wplywa :( napewno szybko zleci ja teraz ide 27 lutego... wiec jeszcze troche musze czekac :( Ale mam nadzieje , ze juz w koncu poznamy plec:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834464 przez Magdalen
To jest mooje malenstwo z ostatniego usg .:) Jak widac nie chcialo pokazac co tam chowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl