BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #833015 przez gabi28
Dzień dobry.

Maguśka,Angii jak miło że o mnie ktoś pyta. weekend miałam nie najlepszy,Tzn w piątek przegraliśmy mecz,ale było fajnie,potem był jeszcze turniej,przy okazji urodziny kolegi w klubie były i o pólnocy zjadłam pyszny tort wiśniowy :) w sobote troszkę pracy w domku,popoudniu przyszli znajomi,a o 20tej się modliłam by już poszli-byłam strasznie zmęczona.a niedziela? masakra,zero energii,cały dzień przeleżałam w piżamie,i na dodatek znowu wymiotowałam.
Dzisiaj byłam u lekarza,wszystko pięknie ładnie.dopiero za miesiąc mam wizyte.
aaa..i mialam echo serduszka :) cudownie biło,położna mówiła ,że kopie i jest bardzo ruchliwe.

Co do wizyt na NFZ mam tak samo jak Agnii,jestem bardzo zadowolona,moja gin sama próbuje mnie wciskac na usg z NFZ ,jeśli się jej nie udaje to dopiero wtedy idę prywatnie.Mam do niej numer telefonu,wiem,że mogę w każdej chwili zadzwonic gdyby coś się działo,więc naprawdę jestem zadowolona. Teraz jestem w 4 miesiacu i już 4 usg mialam robione.

co do farbowania włosów,nie dajmy się zwariowac,tak samo z malowaniem paznokci itp... :)

Zapytałam dzisiaj mojego lekarza co z tym moim spaniem na brzuchu-odpowiedziała ,że mam przestac spac w tej pozycji,że to już 4 miesiac i nie wolno.
Agnii wpisz mi narazie do tabelki 1 sierpień-chociaz ja ciągle się upieram na lipiec. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833019 przez magwoj
Czyli mówicie, żeby się nie stresować?
To wszystko przez to, że w tym internecie wszystko wypisują.
W końcu jest to już II trymestr.
Przez ten mój ciążowy stan, mam wrażenie że muszę trzy razy bardziej się
starać, żeby wyglądać dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833021 przez ilona88
Heja Gabi. Co do terminu porodu to pamiętaj, że w wyznaczonym terminie rodzi tylko 5% kobiet. Moja mam wszystkie 4 ciąże rodziła z 2 tygodniowym wyprzedzeniem, więc ja być może na czerwiec się załapie. W sumie to chciałabym wcześniej urodzić bo moja najlepsza przyjaciółka ma 28 czerwca ślub i nie może mnie nie być...
Hmmmm może ja też sobie sprawię te doktorskie słuchawki i będę podsłuchiwać mojego bombla:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833119 przez Cania
ja tez mam cicha nadzieje, ze znajde się jednak w tej większości kobiet rodzących niekoniecznie w tym terminie, który był wyznaczony przez lekarza :) Mam termin dokładnie na slub siostry i dobrze by było jednak się pojawić, a nie spedzic wesela swojego blizniaka na porodowce... :D :P Ale będzie co ma być.

Co do farbowania wlosow i malowania paznokci to dziewczyny, nie dajmy się zwariować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833167 przez agnieszka89
Dziewczyny musze sie pochawlić byłam dzisiaj na usg i będzie SYNEK :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833183 przez ilona88
Agnieszka no to gratulacje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833244 przez carmen12345
Gratulacje :)
Ja się wczoraj dowiedziałam, że będzie córeczka. Oczywiście pani doktor powiedziała, że jest to 10% szans na jej pomyłkę, ale ja w sumie od początku czułam że to dziewczynka. :laugh:
Kombinowałam z tą tabelką, jak tu się samemu wpisać haha, także Agnii jeśli możesz, 20 lipca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833259 przez ilona88
carmen gratulacje...też już bym chciała wiedzieć a tu jeszcze 2 tygodnie...Która z Was teraz będzie miała wizytę u gina?
Mnie dziś cały dzień boli brzuch, niby jak na okres ale przeplata się z takim ostrzejszym bólem jak przed biegunką. Jak jutro będzie tak samo to chyba się wybiorę do lekarza. Teraz gotuję ryż z jabłkiem, żeby przespać noc i nie mieć takich rewelacji jak dziś...cały czas się głowię po czym mam te rewolucje żołądkowe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833269 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :) gratuluje tym ktore juz wiedza jaka jest plec ich dzieciatka. Ja dopiero ide na usg za trzy tygodnie to moze wtedy sie dowiem :) dzis znowu bylam u lekarza :( po odstawieniu lekow ppodtrzymujacych zaczal mi twardniec brzuch i strasznie zle sie czulam wiec od dzis znow jestem na luteinie :( ja to chyba juz do konca bede brala te leki :angry: jak mus to mus....



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833286 przez Agnilla
tabelka jest tylko w moich rękach ;)
Co do brzucha, ja tez uwazam, ze mam bardzo twardy brzuch, nawet na usg 23.01 lekarz mowil, ze twardy ale nie mowil, ze to cos zlego. hmm :unsure:
ja wizyte mam dopiero za 2,5 tyg, musze wytrzymac, a jak mi płci nie powie to nie wyjdę :P leżę, wróciłam do odmu z bólem brzucha, Ilona jednoczę się ;) ni to wzdęcia, ni to pęcherz, kurde jaki kurde dziwny ból, ale jak leżę jest ok
odebraliśmy paczkę z poczty, mam wanienkę i inne gadżety a jutro ide do apteki odebrac kolejna paczuszke :) ale jestem zadowolona z butelek :) dzis doszla mała, jutro dojda te wieksze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833294 przez martyska
Hej :laugh:
Ja mam wizytę w poniedzialek i mam nadzieje ze poznamy juz plec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833297 przez ilona88
Agnilla szalejesz kochana z tymi zakupami:) Ja dopiero pod koniec miesiąca zacznę...zjadłam ten ryż i powiem Wam, że dobry był:) zaraz smectę wypiję i może będzie git...Agnilla a idziesz na 4D?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833309 przez Agnilla
wiesz co, ja akurat tę wizyte mam prywatna, bo moj gin przechodzi tylko na prywatne, i wtedy przywozi swoj sprzet to mi pewnie 4d wlaczy, tak jak to zrobił w 12 tc jak przezierność badalismy. jakbym miala specjalnie isc to nie, bo szkoda kasy.
ja teraz kupuje takie uniwersalne rzeczy, reszta to juz jak płec poznam :) no i obserwuje wszelkie promocje pieluch i innych ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833343 przez margollka
Agnila u mnie termin na 28.06 wizyte mam za tydzien wiec mam nadzieje ze wtedy sie dowiemy co bedzie :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833351 przez Agnilla
noo margo, lipec jak tralala :D
ja tez wg usg mam termin 29.06 ale wg om 5.07, pozniej dopisze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl