BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #832494 przez magwoj
U nas w Polsce to jest śmieszne podejście do człowieka.
Namawiają nas do powiększania rodzin, a od siebie nie dają nic.
Zero udogodnień, dla rodzin, dzieci itd.
Cóż trzeba zbierać kasę i samemu sobie radzić, smutna prawda :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832499 przez ilona88
Agnilla widzę, że odrobiłaś pracę domową:)
Ja mam pakiet w Lux Medzie. Lekarz mi powiedział, że są wyznaczone terminy kiedy kobieta w ciąży powinna USG robić i że nie są one bezpodstawne tylko mają coś na celu. Zła byłam bo chciałam chociaż serduszka przez chwilę posłuchać:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832501 przez Agnilla
Ilona, no własnie co lekarz to ma swoje podejście. mam koleżankę, co chodziła do super gina, prywatnie i też miała tylko 3 usg na całą ciąże, bo on tak uważał i jej wiecej nie robił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832504 przez wiolcia1004
No właśnie wszytsko zalezy od lekarza. Ale jak ktos zaplaci i pojdzie gdzie indziej zrobic badanie np 3D lub 4D to nikt nie liczy ile razy zostalo wykonane usg. Ja tam czuje sie bezpieczniesza jak zobacze malenswto i serduszko. Nie dziwie sie ilona bylas nastawiona ze zobaczysz dzidzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832517 przez magwoj
Każdy lekarz jest inny, moja bratowa chodziła prywatnie do lekarza, który nawet
nie poinformował jej o podstawowych badaniach, jak dowiedziała się o przyzierności karkowej
było już za późno by ją zrobić, gdy spytała dlaczego on nie powiedział jej nic o tym badaniu, to odrzekł: " a co gdyby okazało by się, że dziecko jest chore, to co nie urodziłaby Pani?" Normalnie ręce opadają jak się słucha tych historii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832520 przez wiolcia1004
Ręce opadaja jak niektorzy lekarze wykazuja obojetnosc dla pacjentki a szczegolnie dla jej dziecka. Tyle zarabiaja a nie wykazuja zadnego zainteresowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832528 przez magwoj
Co zrobić, trzeba nauczyć się z tym żyć, raczej nic się nie zmieni. :dry:

Dlatego trochę boję się porodu w szpitalu państwowym, bo nigdy nie wiadomo na jakiego lekarza lub położną człowiek trafi. Twój poród ma być zależny od ich humoru :( , myślałam o porodzie w prywatnym szpitalu, ale to jest koszt rzędu 6000,00 zł bardzo dużo.
Samego porodu się nie boję, bo wiadomo boleć będzie, krew będzie, ale to jak go zapamiętam i jakie to będzie przeżycie jest w dużej mierze zależne od humoru i podejścia lekarza i położnej :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832568 przez Agnilla
uwaga, chwalę się ;) zapisałam się, tzn nas na szkołę rodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832574 przez agnieszka89
Agnilla kiedy zaczynasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832586 przez Agnilla
łooo jakos 28-30 tc, wiec w kwietniu, bo polożna powiedziała, zbey zaczac jak najblizej porodu by miec swieze wiadomości i niczego nie zapomnieć :) bedzie max 8-10 par. odbedzie sie 8 lekcji z polozna, dodatkowo 1 lekcja to wizyta na porodowce i rozmowa z lekarzem, 1 lekcja to wizyta pediatry i po porodzie mamy spotkanie z dzieciaczkami juz :) no i ta polozna pracuje w szpitalu, wiec dobrze mieć wtyki jak co ;) ważne, że mam miejsce zaklepane i nie muszę się o to martwić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832593 przez agnieszka89
pewnie się będziecie śmiały ale zastanawiałyście się jak ubierac dziecko zaraz po urodzeniu z racji tego że to lipiec mozna sie nastawic na upały? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832595 przez ilona88
Dziewczyny pomóżcie...w sobotę zjadłam deser składający się z jogurtu naturalnego zmiksowanego kiwi i bitej śmietany. Od tej pory mam biegunkę...do tego przed każdym wypróżnieniem boli mnie brzuch...lekarz mi powiedział, że to po prostu ciąża...ale mnie trochę nie pokoi ten ból, który zwiastuje dłuższe posiedzenie w kibelku...jak myślicie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832600 przez agnieszka89
ilona88 wczoraj miałam dokładnie to samo cały dzien mnie meczylo Dzisiaj rano miałam isc z tym do lekarza (choc na jutro mam wizyte) ale do rana wszystko ustąpiło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832605 przez ilona88
Ja nie mam tak jak np. przy jelitówce, że non stop na kibelku. Wczoraj byłam raz, dziś dwa razy tyle że właśnie stolec jest bardzo luźny i brzuch boli. Nie wiem czy to przez te kiwi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832613 przez marzena25
ilona88 ja też mam tak że rano jak się obudzę zaraz muszę iść do kibelka bo mnie boli brzuch tak dziwnie i chce mi się wiadomo co :) i też nie zawsze jest to że tak powiem na "twardo" i potem brzuch przestaje boleć i zauważyłam że mam tak od początku ciąży więc nie zwracałam na to uwagi za bardzo, myślałam że to po witaminach ale jak nie biorę to tez tak mam, widocznie tak to działa w ciąży.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl