BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 tydzień temu #879815 przez malgorzatawalak
Agni ja po prostu naczytalam sie w necie o wczesniejszym rozwieraniu sie szyjki i jego objawach i tak sie pytam bo mam i bolesci w kroczu przy szyjce i sluz mi sie zmienil na bardziej wodnisty...moze to paranoja ale wole sie kolezanki magdy podpytac jak to ona miala... :)
Ja jutro ide do gina i szczerze mowiac juz zdazylam sie nakrecic...dopiero sie skonczyl 30 tydzien i boje sie o mojego smyka...moge lezec i brac leki ale szczerze boje sie przedwczesnego porodu...


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #879819 przez Agnilla
ja tez mam wiecej wydzieliny ...wkrecalam sobie sączące sie wody :P a okazalo sie, ze to infekcja a ginek jeszcze mnie pocieszyl, ze bede sie z tym bujac do konca ciazy :dry:
spokojnie, ciocia Agi dala przeciez zakaz wczesniejszego wychodzenia! ;)
laski kupujecie lezaczki bujaczki? zakochalam sie ;) allegro.pl/bright-starts-lezaczek-hybryd...nna-i4209597716.html moje kolory ale kurde taki to dlugo dziecku nie posluzy niestety. ja sie z zakupem wstrzymam a jak np ktos po urodzeniu da mi kase to wtedy kupie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879821 przez Ali
Małgorzatawalak nie nakręcaj się niepotrzebnie. Moja gin zabroniła mi czytać takie rzeczy w internecie, bo zaraz można popaść w paranoję. Takie delikatne kłucie w szyjce jest normalne, po prostu dzidziuś naciska (przynajmniej tak u mnie jest).
Agnilla to ile ta Twoja córcia teraz ma? Bo widzę, że cały czas piszesz, że największa ;) a mój synek miał 1771 g tydzień temu, przez co termin nam się przesunął o dwa tygodnie do przodu. I może nawet się pojawić już w drugiej połowie czerwca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879822 przez Agnilla
aaa wcale juz nie najwieksza jak sie okazuje, zaczela dbac o linie ;) 1699 g :) zobaczymy w pt czy drugi ginek to potwierdzi :) bo jesli tak to Pola wlasnie w druga str, zwolnila i zbliza sie do swojego terminu na 5 lipca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879823 przez Ali
No to chyba mój synek teraz największy :cheer:
Nawet moja gin stwierdziła, że mały grubasek hehe także cudownie. Chyba mnie rozerwie, bo ja strasznie drobna jestem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879825 przez Agnilla
Ile ja bym dala zeby Pola nie byla klocuszkiem :P corcia mojej siostry miala 2700 g i byla taka fajna w obsludze, nie za duza, nie za mala. moze nie 2700 ale te max 3,5 kg bym chciala ;) podejrzewam, ze jesli maly bedzie naprawde duzy to Ci cc zrobia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879826 przez Ali
Na razie nie ma przeciwwskazań do sn a ja cc nie chcę, także mamy małą dietę ;) Synuś jeszcze nie jest jakiś ogromny, mieści się w normie, ale należy już do grubszych ;) Mam wizytę 27 maja to się okaże, czy zaczął dbać o linię czy nie ;) chociaż bryka cały czas, więc się śmiejemy, że ćwiczy sztuki walki albo wyciska jak na siłce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879828 przez Agnilla
a lezy juz glowka do dolu? wg mnie i tego co czytam to ma dobra wage chociaz patrze na suwaczek i jestem dalej niz Ty ;) nie ma co gdybac. ja nie wiem jak chce rodzic dlatego nie cgce rodzic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #879831 przez Ali
Tak - główką w dół, już chyba od 4 tygodni obija mi żebra ;)
tu mój brzuchol z tego tygodnia :blush:

Agnilla ja juz pomału nie mogę się doczekać, bo kopniaki małego są bardzo bolesne, na dodatek zgaga mnie pali non stop i kręgosłup też zaczyna boleć.
Aaa i u nas termin nam przeskoczył na 1 lipca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879833 przez martyska
Dzień dobry :)

Mój synuś tydzień temu ważył 1800 więc myślę że przez ten tydzień też co nieco mu doszło :laugh:

Jest tydzień do przodu jak to lekarz powiedział wiec też myślę że terminu nie doczekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879837 przez Agnilla
no wlasnie Pola mnie po zebrach nie kopie a ja sie nawet nie domyslilam, ze po prostu jest zle ulozona :) a tak to ma glowe mdz zebrami i mam spokoj. brzucho mały jak kazdej z nas :)
hehe jeszcze sie okaze, ze polowa z nas bedzie mamami z czerwca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #879840 przez Cania
Agni na przykladzie mojej kuzynki powiem Ci ze usg moze sie mylic znacznie bardziej :) przed porodem powiedzieli jej ze mala ma 3400 a jak juz urodzila ja SN to sie okazalo ze ma 4300 :D delikatnie mowiac takie zycie :)

A co do terminow porodu to i tak zycie zweryfikuje, sa 3: pierwszy z OM, drugi z usg, a trzeci coz... Dziecko ma swoj jeszvzr inny, kiedy zdecyduje sie przyjsc na swiat :)

A jesli o ta eurowizje chodzi to ja nie twierdze ze mi sie podobalo :p tylko ze pare piosenek sie do czegos nadawalo. Bo zazwyczaj to bylo totalne dno :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879865 przez elmirka_20
Witam Mamusie :)

Ale ze mnie fujara! :/ teraz jak jest już za późno i okazało się - co się okazało - z moją cud-"szkołą rodzenia" znalazłam w necie inną - płatną 270 zł, ale z bardzo fajnym programem i ćwiczeniami, spotkaniami z lekarzami specjalistami (w tym z anastezjologiem), no super! Tylko zapisy w 5 i 6 miesiącu ciąży, więc przegapiłam :(

Widzicie Kobietki - wygląda na to, że jednak co płatne to płatne - tak jak pisałyście - zaplaciłyście, ale zajęcia i spokój ducha warte każdej wydanej złotówki.

Dobrze, że u Ciebie Kinngga87 choć szkoła bezpłatna, to fajnie zorganizowana i podeszli do tematu odpowiedzialnie.

Oby ta moja faktycznie zaczęła się chociaż zanim urodzę :)
Będę nalegać, żebyśmy my - mamy - ze względu na tak duże opóźnienie same zdecydowały, któe tematy chcemy omówić od najwcześniejszych zajęć - położnej przecież wszystko jedno, a my (ja i inne osoby z mojej grupy) choć trochę zdołamy się dowiedzieć tego, co nas interesuje najbardziej.
Mam nadzieję, że położna nie będzie robiła problemów....

Ali, to widzę, że usłyszałaś to samo co ja :) Mój synek też może pojawiać się z nami w II połowie czerwca a już super by było gdyby się pojawił na Dzień Ojca 23 czerwca. Przynajmniej tata miałby prezent :) Acha! Bardzo zgrabny brzusio! ;)

Agnilla, ja planuję kupić taki leżaczek-bujaczek w kolorze zielonym :) :
allegro.pl/lezaczek-bujaczek-3w1-wibracj...bmk-i4225529678.html
I to zanim skończy się aukcja, czyli już w ciągu 8 najbliższych dni.
Obiecałam synkowi, że jak się ułoży główką do dołu, to go kupię, żeby mu było wygodnie jak będzie się z mamusią i tatusiem bawił, a jak urośnie będzie miał swoje krzesełko ;)
No i synuś posłuchał :) Ale już podjęłam decyzję, że jak tylko sie urodzi, to koniec z przekupstwem, bo mi wyrośnie na cwaniaka i materialistę :) (Pierwszy raz obiecałam mu zabaweczkę jak sie ładnie ułoży na USG w 21 tygodniu, żebyśmy poznali płeć, to tak się ładnie ułożył, że płeć mamy na kilku fotkach a nie mozna było zrobić niektórych pomiarów bo tylko siusiaczka z dupką wystawiał :) A zabaweczka na niego czeka.... :) ).

Miłej niedzieli Kobietki ;)

P.S. Tez odnosze silne wrażenie, że w czerwcu już kilka z nas zostanie szczęśliwymi Mamusiami z dzieciątkiem na ręku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #879879 przez staślubania
Hej Dziewczyny:-) dawno mnie tu nie było. Oj ciężko mi niesamowicie. Stas mocno dokazuje i też liczę że urodze za 6 tygodni. Jak Piotra czyli w 38 tygodniu. Jutro usg. A eurowizja i kobieta z brodą he he beznadzieja. Tzn. Polska pokazała się z dobrej strony. I ogólnie w miarę niezły poziom. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879885 przez Cania
Akurat bujaczek mam obiecany juz :D i karuzele do lozeczka :) wiec tych rzeczy nie kupuje :)

Elmirka, mowisz ze przekupstwa dzialaja? To musze moja mala przekupic zeby sie urodzila w tym 38 tygodniu :) bo ka caly czas chce isc na slub mojej blizniaczki, ktory wypada niemal dokladnie na date porodu :D wiec musze mala jakos przekabacic, zeby urodzila sie jednak ciut wczesniej :)

Ogralam meza w bilarda, trzy razy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl