BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 6 dni temu #879901 przez staślubania
Ojoj, to i na wesele się szykujemy :-) macie energię:-) a mnie dopadła jakaś infekcja i jutro muszę koniecznie prosić o pomoc gina, bo piecze i swędzi. Niedobrze niedobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #879903 przez elmirka_20
He he he :) Cania, gratuluję wygranej ! :) Mój mąż niestety jest za dobry w bilarda i nawet już nie gramy przeciwko sobie, bo to nudne tak stale mnie ogrywać, heh :) Ale bierzemy znajomych i gramy we dwójkę przeciw innej parze, to wtedy nawet bywam w zwycięskiej drużynie :)

Przekupstwo - u mnie zadziałało 2x na 2, czyli mam jak dotąd 100% skuteczności :) Ale ... Podsunęłaś mi, Cania, wspaniały pomysł na zastosowanie trzeciego - ostatniego już - przekupstwa: faktycznie super by było gdyby za te 6 tygodni i mnie synek się urodził, więc ... :>
No jeszcze ten ostatni raz wykorzystam niecną metodę, by mieć już maluszka szybciej na rękach i to całe napięcie i stresy z głowy ! ;)
I tego samego Ci naprawdę szczerze życzę! ;) Niech stare dobre przekupstwo poskutkuje w Twojej sytuacji, byś i miała córcię wcześniej dla siebie i mogła też być spokojną i z uśmiechem na ustach na ślubie siostry! :) Do takich celów przekupić maluszki, to jest jak najbardziej usprawiedliwione :)

Miłego, spokojnego wieczoru Mamusie! :) I bez jakichkolwiek dolegliwości! :)

P.S. Ja dzisiaj obolała -> od samego rana mam girę regularnie wbijaną pod prawe żebra lub w wątróbkę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu - 10 lata 6 dni temu #879920 przez Cania
Elmirka, ja to tak fartem zawsze :D celuje do jednej dziury, a wpada do drugiej :P :) lub maz wbije czarna razem z biala i po zawodach :P ale się liczy!

Faktycznie musze mala przekupić :D jeszcze nie wiem czym, ale na pewno cos wymysle :D :)

staślubania ojoj, jutro w te pedy do gina to cos na pewno poradzi i poratuje. infekcje lubia się przyczepiac w ciąży, oj lubia.

Zaczelam kompletować torbe do szpitala. Tzn na razie dziś robie liste z notatek ze szkoły i dopisuje swoje, czego nie zapomnieć :) i co jeszcze musze kupic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #879946 przez meniado
cania no to faktycznie musisz małą przekupić - ślub bliźniaczki to ważna rzecz - życzę powodzenia :) a jak nie to przez video ktoś Ci będzie musiał to transmitować :)

ja bujaczek i karuzele dostaje w spadku - dziś właśnie zrobiłam przegląd ubranek które dostałam i praktycznie mam już wszystko - jedynie jakies wyjściowe ze 2 stroje chce kupic a pewnie jeszcze po urodzeniu coś dostaniemy, wczoraj też w polecanej aptece gemini kupiłam wszystkie potrzebne rzeczy dla siebie do szpitala i ogólnie dla maluszka dla maluszka, jeszcze tylko czekamy na komodę z przewijakiem i materacyk i jeszcze kilka drobnych rzeczy muszę dokupić i jesteśmy gotowi :) -
a zapomniałam powiedzieć że w koncu zdecydowaliśmy się na imię będzie - Helenka

jutro idę do gin to zobaczę moją malutką i zobaczymy jak tam wszystko się dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #879961 przez Agnilla
dzien dobry, jestem pierwsza ;)
Boze wczoraj przelezalam 90% dnia a co z tym się łączyło córa szalała. Tak mi pokopała całe podbrzusze, że nie wiedziałam jaką sobie pozę przybrac. a jak poszlismy spac, to wykonala jeden taki ruch, ze pierwszy raz az steknelam :P ona raczej nie kopie tak typowo, chyba ze siedze to mnie w uda kopie :P
musze wprowadzic zmiany do tabelki, juz mi Marta pisala, ze mam zmienic imie jej coreczki ale zawsze o tym zapominam :dry:
dzis nie bede tyle lezala to moze mloda wiecej pospi ;) lece niebawem na zakupy, bo u nas z rana sloneczko a potem leje, jak wczoraj caly dzien :dry:
my tez czekamy w tym tyg na dostawy, materac i lozeczko maja byc dzis wyslane, meble stolarz obiecywal na 15go wiec oby oby :)
milego dnia laski! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #879965 przez staślubania
Hejka:)

Agni, wczorajszy dzień spędziłam podobnie, duuuuuużo leżałam i przez to Staś dokazywał. Ale jemu to się często zdarza mamę solidnie skopać, i wczoraj kilka razy aż jęknęłam z bólu. Będzie się działo przez najbliższe kilka tygodni...
O 13 czeka mnie podróż do Olsztyna do gina (łącznie z powrotem jakieś 160 km) oby Staś pospał w drodze;)

Pozdrawiam kochane kobietki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #879966 przez Cania
hej Dziewczyny :)

Meniado sliczne imie :) ja tez musze jeszcze kilka rzeczy dokupić :) i będzie wszystko :)

mówisz ze transmisja wideo? heheh :D wolalabym jednak na zywo :) a boje się trochę ze zaczne w takcie znając moje sczescie i zapytam księdza, czy może przyspieszyc troszeczkę :P albo czy możemy to przelozyc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #879967 przez Agnilla
hehe ja bylam kiedys na weselu gdzie pannie mlodej wody odeszly i po 4 jechala na porodowke i na poprawinach jej nie bylo :P tylko kto swoja droga bierze slub z duzym weselemw tak zaawansowanej ciazy :unsure:
Wy laski, ktorych dzieci leza glowka w dol pewnie tego nie czujecie, ale Pola czesto jak sie wierci, to skacze mi brzuch i dodatkowo dostaje kopa w ...odbyt :P normalnie kopie mnie w tylek od srodka, na szczescie to nie boli ale uczucie dosc dziwne :) wczoraj chyba leciala na dwa fronty bo dostalam w jednej chwili w brzuch i tam w srodku :P
oo juz w tv pokazuja chmury w sopocie :angry: a to do mnie niedaleko,, oby do 10 u nas nie padalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #879996 przez elmirka_20
Dzień dobry Mamusie! :)

Mój mały niby leży główka w dół, ale łapkami robi takie widowiska na brzuchu aż się śmieję i staram się "złapać" te jego łapeczki ;) Nóżkami za to kopie gdzie popadnie akrobata jeden ;)

Wczoraj byłam cała obolała - ciągle czułam uwieranie pod żebrem, rzadziej w wątrobę, nie mogłam złapać głębokiego wdechu i do tego cały dzień również naparzała mnie kość ogonowa...
Dzisiaj na szczęście lepiej :) Oby tak dalej to sobie odpocznę ;)

Uciekam myć łepek i na zakupy - też muszę zdążyć przed deszczem, choć po niebie już widzę, że mam marne szanse.... :)

Miłego spokojnego i bezdolegliwościowego dnia Drogie Mamusie! ;) Udanych wizyt u lekarza, bezpiecznej jazdy i wspaniałych wieści a potem nam tu na forum! ;) Co się ucieszymy wszystkie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #880001 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
U mnie tak leje od wczorajszego wieczora, że masakra! Nienawidzę takiej pogody!

Elmirka moje maleństwo też od dłuższego czasu główką w dół leży, ale tak ostatnio wariuje, że nie wiem czy przypadkiem jeszcze się kilka razy to nie zmieni;)
A jakieś dwa dni temu leżę sobie, a tu patrzę, "wyrósł" mi na brzuchu "guz" (pewnie kolano albo piąstka Emilki). I tak sobie guzek w kółko latał kilka razy! Wyglądało jak z kosmosu:D

Wiecie co, uwielbiam to... podobnie jak Agni pisała kilka stron wcześniej... uwielbiam być w ciąży. Czuję się naprawdę piękna i wyjątkowa! Wiem, że to może nieskromne, ale naprawdę tak jest. A jak dziecko skacze i dotyka mnie czymś od środka, gdy trzymam rękę na brzuchu, to jestem w takiej euforii, że nawet nie wiem jak to wyrazić.
Wiadomo, że są gorsze dni, bo i ledwo chodzę czasami, zgaga mnie dobija, kręgosłup zamęcza, cierpną mi nogi w nocy, łapią skurcze...ale jestem przeszczęśliwa.
Na pewno większość z Was też tak ma!

A co do porodu, to wczoraj ogarnęła mnie panika, że pewnie urodzę już w czerwcu...Oby nie! Chcę urodzić w terminie końcem lipca i tak ma być!!! Bardzo boję się przedwczesnego porodu! Oby nam maleństwa nie zrobiły na przekór, niech sobie siedzą spokojnie i czekają do 40 tygodnia!

Miłego dnia życzę i spadam coś pożytecznego w domu zrobić!
Pozdrowionka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #880016 przez malgorzatawalak
Dzien dobry mamuski :)
Nie wiemjak przezylam dzisiejszy poranek ...mialam pobranie krwi wiec musialam byc naczczo ;) obudzilam sie o 4.30 na siusiu i zaczelo mnie skrecac z glodu..wytrwalam nie jestem taka :laugh:
Cania rzeczywiscie slub siostry rzecz swieta :)
Mnie dzis przyszla paczka z zakupami dla malego...przyszla wanienka i pare rzeczy do torby dla mnie i maluszka :)
Na 14 ide do gina i licze na dobre wiesci :laugh: ciekawe ile ten moj synus juz wazy...rzadko juz czuje kopniaki czesciej czuje jak sie rozpycha i wtyka swoje nozki pod moje zebra :laugh:
Milego dnia kobitki :) odezwe sie pozniej ...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu - 10 lata 6 dni temu #880021 przez elmirka_20
A jednak naprawdę wygrałam! :)

Moja mata edukacyjna wygrana dla synka w konkursie smsowym jakiś czas temu ;) Pisałam, że nie uwierzę dopóki nie dostanę - dostałam !!! :)
Ale się cieszę - pierwszy raz w życiu coś wygralam i akurat dla mojego Skarbka! :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #880028 przez Magdalen
Wiitam się !! :D
Małgorzata ja jakos tydzien przed wizyta u gin mialam bardzo duzo roboty i wczesniej na chrzcie sie narobilam nAdzwigałam i w og za duzo sobie pozwalalam... i mialam najzwykljesze w swiecie przeczucie ze cos tam juz jest nie tak, bobolewalo mnie bod brzuchem mialam skurcze "jej" tak jakby nawet opisac nie moge ale bolalo i ciagnelo mnie cos tam. dziwne uczucie.. jak juz lezalam na samolocie to mialam takiego stresa ze mnie zbadac nie mogla no i juz po badaniu popatrzyla na mnie i powiedziala , ze wiedzialam ze juz tam nie gra temu sie stresowalam. a no i racja czulam.tez mam inna wydzieline od kad sie zrobilo rozwarcie do tego teraz strasznie wodnisty sie zrobil jakby wody . ale nie przejmuje sie :D 20 maja do gin ide to mi powie co tam sie dzieje dalej :D moja kruszynka tydzien temu wazyła 1500 a termin ostania juz mialam na 4 lipca :D a czuje ze urodze po 20 czerwca :D heeeh . proszki pampersy plyny do plukania i poodpachy przyjada jutro, juz mam kosmetyki a duupa nawet nie mam gdzie tego trzymac . heeh . szukac kartonu i do kartonu pakowac narazie :D eh. poprałam ciuszki w zwyklym proszku teraz czeka mnie kolejne pranie suszenie i doopieeero prasowanie :D a tyle rzeczy jeszcze dokupic trzeba szooook :D chicialam w polowie maja miec spakowana torbe ale z moim rozptrzepaniem to przezd wyjazdem do szpitala pewnie to zrobie. nie mam jeszcze koszuli kapci majtek... hmm.. i takich tam drobiazgów.:D
Malgorzata nic sie nie martw :D wszytsko napewno gra :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #880050 przez meniado
elmirka_20 super ta mata :) - gratuluje, będzie mieć na pewno maluszek uciechę z zabawy na niej,
MarzenaBZ co do euforii z ciąży to chyba wszystko zależy od tego jak się czuje - ja do tej pory tez byłam bardzo szczęśliwa i dumna a teraz jak mam bóle to już się tak nie ciesze - bo więcej się martwię - już zaczęłam się zastaniawiać jak to z takim maluszkiem dam sobie radę - 24h na dobę - zależny tylko ode mnie

byłam dziś u gin - mała rośnie ale musiałam zrobić na szybko badania na krzepliwość krwi bo gim martwi się że moge mieć zakrzepicę - bo od zeszłego tygodnia cały czas czuje ból w prawej pachwinie - na usg nie widać żadnych zmian- jutro mam mieć wyniki więc zobaczymy co bedzie dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #880056 przez Cania
Meniado rob szybciutko te badania bo z zakrzepica nie ma zartow. Na to wlasnie biore codziennie zastrzyki przez cala ciaze, bo mam genetyczne sklonnosci do wyzszej krzepliwosci krwi.

Agni haha ja bym na pewno w tak zaawansowanej ciazy slubu nie chciala brac :) albo wczesniej, do drugiego trymestru, albo bym juz taki termin ustalila, zeby byc juz na pewno po :D ale nie na koncowce :D :p a tu co prawda nie mam co gadac, bo siostra byla pierwsza z terminem :p a szczerze mowiac nie sadzilam ze nam tak szybko sie uda heh :p

Elmirka fajna ta mata, maluszek bedzie na pewno zadowolony! :)

Agni moja mala jest glowka w dol ale tez sie wypycha na wszystkie strony. Dzis caly dzien cos mi.pcha z prawej, nie mam pojecia co, ale raz po raz rosnie mi taka wielka gula na brzuchu lekko nad wysokoscia pepka po prawej :) w odbyt kopac nie kopie, ale vzasem mam wrazenie jakby chwycila pecherz w obie raczki i sciskala :p wtedy szybciitko musze leciec do toalety :p

Magdalen oszczedzaj sie... Nie ma dzwigania i noszenia, musisz wrzucic troche na luz, bo faktycznie zacznie sie przedwczesny porod a tego nie chcemy. Zielone swiatlo na porod mamy od 37 tygodnia! I tego prosze sie trzymac :)

Wiecie, ja sie mie moge doczekac malej na rekach, ale tez uwielniam byc w ciazy :D mimo tego ze boli yu i tam i z lozka ciezko wstac, to uwielbiam czuc Juleczke w srodku i bede bardzo tesknila za kopniakami :)

Przepraszam za bledy, pisze z tel :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl