BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #895739 przez wiolcia1004
Witam nowa mamuske:)
Marzena fajnie ze sie odezwalas, super ze jestes szczesliwa mamuska a to ze nie mozesz karmic nie jest jakas straszna tragedia wazne ze mala najedzona i tyle:)
Cania Julcia ma piekny domek wydaje mi sie ze masz nisko brzuszek?
Meniado dzis odpoczywam ewentualnie moze z nudow cos zrobie ale cos lekkiego juz nie chce cierpiec z powodu bolu nog jak wczoraj normalnie masakra straszna:(
Rewelka znow cie dopadly te hormony nie smutaj:):) usmiechnij sie, piers do przodu zrob sobie do jedzenia cos co lubisz albo pojd na spacerek jak masz ładna pogode:) A tak wogole masz sliczny pokoik dla malej bardzo w moim stylu, ja niestety mam kacik jak narazie ale jak sie wprowadzimy do naszego domu to malej w nagrode strezle piekny pokoik:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895740 przez MarzenaBZ
O marzena25 czekalam na wiesci co u Ciebie. Najwazniejsze ze mala zdrowa. Szkoda ze brodawki przeszkadzaja w naturalnym karmieniu. Trzymajcie sie!

Maggii witaj wsrod Lipcowek. Masz termin na ten sam dzien co ja:) i tak samo jak mi,zamkneli ci polozniczy. Eh...ja tez przez to mam stresa. Ale jakos obie poradzimy.

Cania ladniutki brzusiu! Musze nadrobic swoje archiwum brzuszkowych fotek.

Ej a ta noc jakas dziwna. Widze ze wiekszosc miala ciezki sen. Ja jak sie nasiku obudzilam o 3,tak tluklam sie do 5. Musialam wstawac co chwile na siku poza tym bylo mi duszno i goraco. Zasnelam dopiero gdy sie umylam chlodna woda,przebralam i otworzylam okno.

Ok ide robic pranie. Na razie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895741 przez wiolcia1004
zmylo mi posta czy co!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895744 przez wiolcia1004
zamula cos czasami te nasze forum:(
MarzenaBZ wspolczuje ci i maggi ze zamkneli wasze porodowki to jest naprawde dodatkowy stres tymbardziej ze to tez nie chodzi o was tylko o malenstwa:( Ja sie obawiam najbardziej tego ze mnie odesla do innego z powodu braku miejsc na porodowce a wybieram sie do szpitala oddalonego od mojego miejsca zamieszkania okolo 30 km a mam jeden blizej 10 km odemnie ale masakra nie chce tam rodzic nie wyobrazam sobie tego bo po pierwsze nie ma tam oddzialu noworodkowego wiec jak cos sie stanie to wysylaja dziecko do tego drugiego szpitala a po drugie nie pracuje tam moja gin, a ordynatorem jest tam lekarz ktory nie lubi mojej gin wiec jak zobaczy ze jestem jego pacjentka to mnie wymeczy i bedzie hamowaty bo takie jest dziwie sie ze ma pacjentki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895752 przez Cania
wiolcia nie przemęczaj się, żeby znow nie cierpieć w nocy. Ale te skurcze w lydkach to się tak co chwile pojawialy? Mi się zdarzaly czasem ale takie pojedyncze i były straszne. A jeśli miałyby być co chwile to jakas masakra... Także dziś odpoczywaj z nogami do góry! :) A brzuch mam nisko, z tym ze on zawsze był dosyć nisko. Wiec jakos się do tego nie przywiazuje :)

wiolcia straszne rzeczy opowiadasz o tym ordynatorze. Jak może być chamowaty dla pacjentek tylko dlatego ze chodzily do takiego gina a nie innego? jak to w ogole możliwe?!

MarzenaBZ no wlasnie, dawno nic nie wrzucalas :) przydalby się jakiś update :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895760 przez wiolcia1004
Caniu nie tyle ze skurcze w nogach tylko bol, a skurcze czulam jakby przepowiadajace w pochwie ale jakies dziwne nie jak na okres tylko takie podobne jak skurcz łydek takie dziwne mnie braly.
Co do tego lekarza to naprawde mowie wam np. te dziewczyny co chca rodzic blizej to chodza do niego jakby z musu. Nie swoje pacjentki olewa strasznie wiec na mnie nawet by nie spojrzal. A nie chodzilam do niego bo ogolnie jest taki wulgarny do mojej znajomej ktora chodzila do niego nie mogla zajsc w ciaze on oznajmil ze ma slabego meza i niech sobie zmieni, albo komentuje wyglad pacjentek itp. A jest bezkarny bo jest kumplem dyrektora szpitala wiec nie ma o czym mowic.Wiec modle sie zeby mnie stamtad nie odeslali bo to dodatkowy stres i niewiem co sie wydarzy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895766 przez Cania
wiolcia w takim razie trzymam mocno kciuki zebys nie była zmuszona do niego trafic bo wygląda na to ze gość to kawal ... musiałabym bardzo pobluzgac heh. Także mam nadzieje ze przyjmą Cie na ta porodowke, na która chcesz :) a widzisz, co do tych skurczy to musiałam zle przeczytać. W takim razie to zdecydowanie mogly być przepowiadające skurcze. Jeśli minely no to coz, trzeba czekac na kolejne.

jej, ale mam ssanie w zoladku i to na słodkie. Zjadlam pol słoiczka dżemu truskawkowego, który swego czasu robiłam :) i już się trochę przytkalam, mam nadzieje ze na długo :) ach ten apetyt na koniec ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895767 przez wiolcia1004
Caniu oby :):) Korzystaj z tych słodkosci jedz ile mozesz potem moze byc ciezej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895772 przez rewelka1312
Meniado jak wstalam to mialam wrazenie jakbym miala usta podpuchniete terazsama tak nie widze, wczoraj rozmawialam z zona ojca na skype to mowila ze strasznie wygladam inna twarz ze widac jakbym cala na buzi, barkach byla opuchnieta...:/
Teraz leze pije wode co chcile ale mysle ze jakbym duzo spuchla na twarzy to sama bym wiedziala ze cos nie tak? Napisalam do siostry mojego zeby pozyczyla mi cianieniomierz to bede sobie mierzyc cisnienie bo wizyte mamy dopiero 7 lipca..
Juz znowu zaczynam panikowac a bylo wszytsko dobrze:) mam nadzieje ze to normalne bo kazdy mowi o zatrzymaniu sie wody w organizmie
Wiolcia1104 dziekuje za slowa otuchy:) pogoda niezabardzo ale moze cos wymysle cos porobie jak narazie to tylko spac mi sie chce:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895777 przez wiolcia1004
Rewelka jak jestes senna to sie przespij i moze bedzie lepiej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895786 przez Loca
Hej dziewczyny :) widzę, że pomału się rozpakowujecie i widzę że są problemy z obolałymi brodawkami, mnie po porodzie piesi uratował Mendela Puleran 100, ja kupiłam sobie duże opakowanie i teraz kiedy już piersi przyzwyczaiły się do karmienia, czasem małemu pucie smaruję tym jak widzę, że jest zaczerwieniona (nie mięliśmy problemu z odparzeniami :) ). Na nawał mleczny polecam ciepły prysznic i rozmasowywanie piersi (grudek w środku) a jak już naprawdę mleczka będzie dużo, ból nie do wytrzymania, to dobra jest szałwia, ja wypiłam w najgorszym momencie jeden kubek i mi pomogło na tyle, że pokarm mi nie zniknął, a laktacja się unormowała :)

Pozdrawiam i życzę szczęśliwych oraz szybkich porodów!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895828 przez agnieszka89
Pierwszy raz w życiu mialalm zgage Okropienstwo :/ jak wy z tum walczycie? Wcześniej się nie wczytywalam jak pisalyscie bo mnie nie dotyczylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895831 przez rewelka1312
Agnieszka 3/4 mojego dnia zjadala zgaga spalam na siedzaco w nocy nie wiedzialam juz za co sie zlapac z bolu dodatkowo mialam refluks zoladka:/ jedzenie mi sie cofalo mialam caly zolty jezyk i posmak taki ze nie moglam tego opanowac, od jakis 4 dni jem smazone i nic mnie nie meczy jestem uratowana!!!! Mze delikatnie brzuch mi juz opadl i mala nie uciska na zoladek :)
Jak ktos by mi powiedzial a co to zgaga to bym chyba kopa zasadzila bo przed ciaza bylam na omeprazolu a w ciazy reni i gavison pomaga a 5 minut:)
Wypilam juz prawie litr wody i narazie obrzekow nie widze ale pije na sile i co chwile do kibla latam bo jakos nie mam takego pragnienia:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895834 przez elmirka_20
No jestem! :) Maluszek jest mały - ot co ... Kończę dzisiaj 38 tydzień a synek wazy 2757 gram... W tym temacie nic sie nie zmieniło, ale widać taki jego urok (mój brat jak sie urodził też był drobniuteńki ale potem przegonił inne dzieci ) :) Przepływy w najlepszym porządku, szyjka maxymalnie skrócona, ale czekamy na rozwarcie. W każdej chwili mogę rodzić. Ze wzgledu na to, że malutki jest malutki lekarz wystawił mi zwolnienie do porodu z USG a nie z okresu czyli do 16 lipca a nie 11-ego. Jesli nie urodzę do przyszłego piątku mam iść w piątek 4 lipca do lekarza i wtedy zdecyduje co dalej z nami będzie :) Jeszcze jechałam taksowka do miasta obok do szpitala na KTG, bo mały tak się tłukł w głowicę USG, że lekarz nie mógł mu sprawdzić rytmu serduszka. Ale na KTG wszystko ok, bo puścili mnie samą do domu, wiec nie mogli miec żadnych wątpliwości. Także czekamy teraz :) Na KTG też synek cały czas walczył z głowicą, tak sie denerwował przy tym, że myslalam, że mu serduszko zaraz z piersi wyskoczy, ale cóż..... Musi się uczyć, że nie bedzie zawsze rządził :)

Oj, to nie wiem co mi się ubzdurało Caniu z tymi wizytami ;) Ja teraz ciągle coś mylę i zapominam :)

Maggi, witam i ja! :) Bardzo fajnie - kolejna Mama i to z doświadczeniem! ;)

Uciekam zjeść - chciałam się tylko zameldować szybko po wizycie! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895841 przez wiolcia1004
Elmirka nie martw sie ta waga moja corka tez napewno nie bedzie wazyc dosyc sporo, podobno mniejsze dzieci szybciej przybieraja niz te co sie odza wieksze wiec sie nie martw na zapas pamietaj ze te urzadzenia tez sie myla.
Ja na zgage uzywalam Gavoscin super pomagal mi odrazu z tym ze ja nie mialam az tak meczacej zgagi jak Rewelka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl