BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #907328 przez martyska
Nie wiolcia ja nie daje debridat tylko kropelki biogaia Protectis beby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907362 przez sabina211
Witam,

Oto zdjęcia Kajtusia, czyli młodszej kopii swojego taty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907393 przez ASIczka 07
Cześć Dziewczyny ! :)

Korzystam z okazji bo moj mały własnie spi :)
Uff ale mi sie cięzko zabrac zeby cokolwiek Wam napisac , czy też podpytac o problemy np brzuszkowe , bo u nas od samego początku sa niestety . Teraz od dwoch dni lepiej bo mniej płacze i co lepsze wiecej spi ale mowie Wam ze ciezko bylo po powrocie ze szpitala bo nie wiedzielismy czemu tak czesto płacze , aż wezwalismy Panią od laktacji na wizyte domową - takze to było najlepsze rozwiązanie.Bo też w szpitalu podali mu butelke choc ja karmiłam piersią i miałam pokarm tylko moze mniej bo wiadomo jak to na początku , teraz mam dosc duzo . I miałam problem bo nie chciał ssac piersi tylko butelke, i P . doradziała mi kupic kapturki sylikonowe i teraz musze go karmic w ten sposob . . :( ale przynajmniej sutki nie bolą..
Moj mały Dzis przespał prawie cały dzien , aż sie boje jaka bedzie ciekawa NOC :D
Dziewczyny bardzo Was podziwiam za to , ze macie czas na napisanie czegos . Bo ja naprawde tego czasu szczerze nie mam albo jeszcze nie umiem sobie go zorganizowac :( Mały jak juz zasnie to nie wiem za co mam sie zabrac .. A Wy to jestescie nie złe mamuśki :)
Dziekuje za Gratulacje :* Ja rownież gratuluje rozpakowanym już dotąd mamusiom . :)

A to nasz Aniołek z wczorajszego , pierwszego , niedzielnego SPACERKU :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907395 przez MarzenaBZ
Cześć Babeczki!!!
A ja ciągle w dwupaku :)
Jutro idę do szpitala na ktg.
Spojenie mnie już tak boli, że wymiękam, ale raczej na poród się nie zapowiada...
Będzie, co ma być... Już się na zapas nie stresuję:)

Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907422 przez Ainoah
Hej :) ależ wy macie dużo czasu... Moje dziecko chyba jest zbyt czasochłonne ;) od dwóch dni cały czas tylko by jadła, a raczej przez połowę czasu jadła, a przez resztę cmokała, a ja jestem uziemiona, bo karmię piersią, więc nikt mnie nie zastąpi. A że cały czas pracujemy nad tym, żeby jednak przybierała na wadze (ostatnio 180 g w 3 dni :D), to nie mogę jej odstawić. I tak leci dzień. Na szczęście (odpukać!) w nocy jest lepiej, bo śpi sama, budzi się co półtorej godziny, zje i śpi dalej :)
Jeśli chodzi o kupki, to Karolinka też się pręży i strzela, ale położna powiedziała, że to normalne i związane z nieprzystosowanym układem pokarmowym. Więc się nie martwię, dopóki są w miarę regularnie i nie płacze :)
Pozdrawiam wszystkie Mamy i Dzieciaki, dużo zdrówka dla Maluszków! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907468 przez Cania
maggi trzymam kciuki żeby się cos zaczelo, żeby nie trzeba było wywolywac! Wierze ze masz już dość, na takie upaly...

Sabina sliczny synuś! :) mówisz ze caly tatuś?:)

Asiczka niestety problemy z brzuszkami i kupkami sa nam wszystkim bliskie :) heh. A maluszkowi spacerek się spodobal, bo grzecznie spal :)

MarzenaBZ a może Cie tam już zatrzymają? czy raczej nie? mam nadzieje ze cos się już u Ciebie zacznie.

Ainoah ja tez jestem podobnie uziemiona bo mala caly czas by jadla :) mowie jej ze ta swoja matke to w calosci zje :) Ale robie sobie centrum dowodzenia wszechświatem, czyli laptop przed sobą i butelka wody, i pisze jedna reka :D

zalaczam Wam zdjecie Julki, musiala przezyc zapedy twórcze mamusi :P :D ale wcale nie chciała slicznie spac, tylko była towarzyska! wiec sesji na spiaco nie będzie.

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907490 przez meniado
cania sliczna Juleczka:) jakie ma piękne, duże oczy! Helenka jak nie śpi to tylko płacze - więc jakieś ciekawe zdjęcia to tylko na śpiocha a Twoja to rasowa modelka - to spojrzenie :) mamy taką samą opaskę tylko ciemniejszy róż.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907500 przez SylwiaWiktoria
Witam.
Jestem położną.
Zachęcam kobiety ciężarne do wypowiedzenia się na temat karmienia naturalnego i Banków Mleka w Polsce - poprzez wypełnienie ankiety.
docs.google.com/forms/d/1_5ct2dOl7w-ym0b...hKjVnqEiBAk/viewform
Dziękuję i pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907650 przez MarzenaBZ
Czesc Dziewczyny!
Jestem na oddziale. Mialam sie zglosic dzis na ktg, a od 4 nad ranem zaczelam miec skurcze i to takie porzadne. Najpierw co 6,pozniej co 4min. Ale oczywiscie na ktg nic nie wyszlo a mnie ciagle co jakis czas boli i brzuch sie napina.
Podczas badania doktorka mowila ze rozwarcie na 1,5cm jest,wody plodowe sa ladne i duzo ich to dziecko ma wygodnie. Mala wazy 3400. Moglaby sie juz rodzic.
No i zobaczymy,jesli nie rozkreci sie nic to jutro wychodze. I zglosic mam sie w poniedzialek.
A ja juz myslalam ze naprawde bede dzis rodzic.

No ale skoro wszystko jest ok,to nie mam co sie zamartwiac. Tylko nie chce tu bezsensownie lezec do skutku.

Dobra,postaram sie zdrzemnac bo od 4 nie spie i juz padam.
Milego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907680 przez kinngga87
hej dziewczyny
Widzę,że nie tylko moja mała całymi dniami nie śpi, moja całymi dniami "wisi" na piersi i czasami jestem wykończona bo nie mam jak do toalety iść albo obiadu zrobić. Nakarmię ją odłożę a ona po minucie albo od razu się budzi i do tego strasznie się jej ulewa oby te upały mineły. Ja też daję bio gaie, mała kupki robi często ale też się pręży i czasami płacze. A mi do tego wychodzi ząb mądrości i boli mnie dziąsło. Czy któraś z Was chodzi na rehabilitację ze swoimi maluchami bo ja się zastanawiam bo może pomóc w rozwoju ale boję się,że ktoś zrobi jej krzywdę.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #907684 przez misiana
Hej ;*
Mój mały własnie spi, więcmusze do was napisać ;)
ogólnie z tym zasypianiem u niego nadal ciezko, jak zasnie na spacerze to go przekladam do lozeczka a tak to zasypia ze na na lozku i potem wraca do siebie. Jak wieczorem tak ze mna zasnie to spi mi 6 h ;) a potem sie naje, poloze go do siebie, pomarudzi pomruczy, jak zaplacze wstane dac mu dyda i sam zasypia.

Dzis bylismy u pani doktor, maly wazy 4250g ;) dowiedzialam sie o tych szczepionkach 5w1 i 6w1, ktora ile kosztuje. A szmarki nad serduszkiem nadal są ..

Z kupkami i brzuszkiem nie mamy narazie problemów ;)

Załącznik nie został znaleziony




Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907744 przez rewelka1312
Widac wsyztskie mamy problemy ze spaniem, moja to tylko by na klatce spala u mnie lub u taty i musze czekac az mocno usnie zeby ja przelozyc do lozeczka , teraz spi przetrzymalismy ja z jedzeniem bo w nocy kimi wstawala co 2 godz co 1,5 i mam problem z jedzeniem bo co nie zje to tak ulewa wsyztsko normalnie cale mleko wymiotuje ze ja mi cieknie po cyckach po tylku i ruszyc sie nie moge tez tak wasze malenstwa ulewaja? Dzis ciezka noc byla wiec niedawno co wstalam spalam razem z mala:) tatus pojechal zalatwic kartki dla rodziny ze zdjeciem malutkiej i info ile wazyla kiedy sie urodzila itp;) taka tutaj tradycja.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907751 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :)
Ale pogoda... :S nie mozna narzekac ale nie wiadomo jak zyc w takie upaly...na poczatku balam sie malego rozbierac tak do rampersow i skarpet ale jak zauwazylam ze poci sie i nie ma jak zyc w koszulce i spiochach to odpuscilam i ewentualnie przykrywam go pieluszka ...ja sama bym chetnie z wanny z letnia woda nie wychodzila...
Dziewczyny pare dni temu pytalam ale otrzymalam tylko jedna odpowiedz a zalezy mi na tym strasznie...ja juz nie wiem co mam jesc...nie chodzilam do szkoly rodzenia i tak naprawde gubie sie w tym co moge a czego nie...moj synek ma 9 dni i nie chce mu zaszkodzic...prosze was o odpowiedzi dziewczyny co jadlyscie na poczatku karmiac oczywiscie piersia? czy musze przestrzegac jakiejs specjalnej diety czy jak mam ochote na pomidora to moge sie skusic? Bo juz tez nie wiem skad mam brac witaminy i przekazywac je malemu...
Naprawde mi ciezko. Juz nie wiem co mam robic... :unsure:

U nas karmienie jesczze sie nie ustabilizowalo..maly je na rzadanie w ciagu dnia ale na noc dostaje butle i spi 4-5 godzin potem dostaje cyca i najczesciej nad ranem tez dostaje jeszcze jedna butle bo niestety nie wyciagam tyle ile on by zjadl ... :( mam nadzieje ze sie to ulozy jakos :)

Dziewczyny zycze wam milego dnia i bardzo prosze o rady i pomoc... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907774 przez rewelka1312
Malgorzatawalak ja karmiw swoim pokarmem tylko ze z butelki wiec tez mam diete, mi mowili żebym jadla wszytsko co w ciazy ale ja sie boje i jem indyka kurczaka gotowaneho duszonego lub na grilu elektrycznym , jem ziemniaki z koperkiem kasze ryz. Kanapki z szynka,salate, banany jablka pieczone pije soki i herbate, marchewke gotowana , szpinak herbatniki. Kal sciagne pokarm i nakarmie mala to zjem nawet batonika a w sobote chce wypic ciemne piwko bo polozna mowila ze dobre na laktacje i jedno moge smialo wypic:) narazie to jem tylko to i biore witaminy dla karmiacych i odpukac problemow z brzuskiem nie ma malutka

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Podziękowania: malgorzatawalak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #907781 przez Agnilla
Matko dziewczyny Pola nas wykończy ;) o ile w nocy pięknie śpi, po jedzeniu zasypia i nie ma problemów o tyle sen za dnia graniczy z cudem. Drzemki max 30 min, więc zanim ja ululam odloze to ona się budzi. Sypia jedynie na spacerach popołudniu co mnie nie urządza ;) wczoraj nam sie udało ja w domu ululac przed 18 i faktycznie spala do 21 omijając spacer. Tak jak uwielbiam upały tak teraz ich nienawidzę. Mała teraz usnela w lezaczku przy dźwiękach suszarki chwytamy się wszystkiego
Na dodatek ja beznadziejnie znosze polog. Masakrycznie się poce jak spie niego mam sił wczoraj mialam stan podgoraczkowy zbilam temp i do teraz mam ledwo 35.5 :/
Kinga witaj w klubie, od kilku dni mnie tez boli ósemka jak w ciąży, walcze żeby nie brać leków przeciwbolowych. Mam taki lek ziołowy parosin 2 i czyszcze nim kieszonke zęba
Cholera, zachcialo mi się macierzyństwa , umrę jak maz wróci do pracy i sama zostane :(
Gosia ja podobnie jak rewelka malo co jem, dwa dni temu wproeadzilam ogórka trochę i ciastka bel vita , bo już mi słodkiego brakuje a i loda włoskiego zjadlam. Tak to na obiad albo pieczone albo gotowane, maz przywozi bo ja nie gotuje: P kanapki z dżemem od mamy, ser twaróg jajka szynka cienka sałata banany danio herbatniki wafle ryżowe masło ciemny chleb czasem gruszkę i pije wodę
Laski a jak Wasza waga? Pola dziś kończy 4 tyg, przytylam równe 18.1 kg, zrzucilam 12.5 może jak znaczne regularne spacery to waga poleci. Na szczęście brzuch wygląda coraz lepiej mimo cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl