BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 4 miesiąc temu #946984 przez Myszata
nie wiem Miki czemu ale tak mi powiedzial moze przez to ze tak ciezko dochodze do siebie bede musia isc do gina bo te krwawienia w ciagu robienia codziennych czynnosci mnie przerazaja dzisiaj mam tak spuchniete po tym cieciu ze szok...chya pojde do innego ginekologa niech to zobaczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946985 przez Miki
Myszata Ty dalej krwawisz? :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947002 przez Princessa27
Miłosz marudny po tym szczepieniu niby je i śpi ale marudzi właśnie go karmie od 15min aż się boje nocy.

Myszata a co testowa odstawia? W łeb jej i niech się sobą zajmie

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947011 przez Princessa27
A tu ocieplanie naszego domu jeju gdyby nie mróz i szybko ciemno byłoby dużo więcej zrobione.

Princessa27
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947024 przez Myszata
Miki po seksie jak np za szybko wstane z lozka albo ukucne i się podniose to mi poleci krew ze skrzepem AZ po nogach mi poleci chyba jest cos nie tak...
Princessa Tesciowa wczoraj zadzwonila do mojego M i go zje...la za to ze nie zaprosilismy na chrzciny jego brata a my nawet o tym nie pomyslelismy bo malo być ze będą rodzice dziadkowie pradziadkowie i chrzestni będzie 15 osób i w tak na styk się zamieszcza mam Malý STOL i nawet nie mam tyle krzesel a ona jazdy robi no masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947030 przez Myszata
będzie super atmosfera jazdę zrobila za to ze babcia co ma 80 lat przyjedzie z wujkiem co się nią opiekuje to jest egoizm ja od Karola brata przez 6 lat dostalam jeden prezent na imieniny im trzeba kupować na imieniny urodziny i to jest dobrze przyjechali nas odwiedzić żeby zobaczyć wiki przy odjeździe szwagierka powiedziala no to mam juz was z glowy nosz cholera i to jest dobrze wszystko w porządku Mąż ma stresa a Tesciowa fochy robi obled

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947031 przez Myszata
princessa fajny domek wiki tak mi caly dzień marudzila i zasnela po 18 i SPI nie zdazylam jej wykąpać..i jak tu się nie wkurzac ja mam dosyć tego wszystkiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947063 przez Myszata
jest 5 rano a mnie tak boli glowa ze nieogarniam ratunku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947064 przez majka1987gnoWlkp
Mysza nic Ci nie zostaje jak apap....
Ja tez nie śpię od 5 ale przez to ze mąż koniecznie musiał zapakować śniadanie w folię aluminiową.... Mnie obudził... Dziewczyny.... O teraz mam jazdy

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947069 przez mesy
Princesssa jak dzisiaj Milosz ? Jak noc ?

Myszata no tak nie powinno byc , ze leci ci tak....moze ty idzie do innego lekarza niech zobaczy co tam sie dzieje...zreszta czas pologu juz dawno minal...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947136 przez Myszata
będę dzwonić do innego Gina wiki miala ciężką noc tak się obudzila wystraszona plakala ze takiej jej jeszcze nie widzialam ale to podobno te skoki rozwojowe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947160 przez żana
Princessa ładny macie domek. Ja juz bym poszła mieszkać. :-)

Myszata to Twoja impreza i to Ty decydujesz kogo zaprosić. No ale nie przetłumaczysz, ten typ tak ma :-) a co do krwawienia to ja bym już u lekarza była.

Miki no to sama jestem co Twój M na Twój wystrój :-) Mój lubi seksowną bieliznę, kupię od niego wszystko taka bielizna. Ale jakaś zakompleksiona jestem po ciąży. Ale jak już się przemoge to nie żałuję :-p

A ja właśnie u fryzjera siedzę a Amelka została z tatusiem :-) ciekawe czy da mu popalić bo ja ostatnio ciężko z maruda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947161 przez żana
Aaaaa zapomniałam. Dziś mamy 3 miesiące :-)
Ale ten czas leci. Nie dawno maluszki nasze w brzuszkach były :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947212 przez Miki
Myszata koniecznie idź do innego lekarza! Bo to normalne nie jest... :huh:

Princessa śliczny dom! ;)
Jak Miłosz po szczepieniu? :whistle:
Ja już się boję piątku... dobrze, że M. jedzie z nami bo ja patrzeć nie mogę jak kłują Małą :(

Żana ja też mam kompleksy po ciąży ;) W sumie to zostały mi tylko rozstępy po lewej stronie brzucha... kg nie liczę bo ciuchy na mnie wiszą a 3 kilo jak mi zostało tak jest... Może to w biuście mi zostało :whistle:

U Was też tak jest z tymi kg?

Co robisz z włosami? ;)
Ja dzisiaj idę się wygrzać na solarium :P

Miłego dnia!
Lecimy z Lidią zaliczyć spacer ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947223 przez lynka80
No właśnie, Princessa, jak nocka po szczepieniu?
My w przyszły wtorek, już się boję ...

Co do kompleksów pociążowych...nie mogę patrzeć na mój cellulit :angry: ale ostro walczę , ćwiczę co drugi dzień i uważam na to co jem. No i brzuch mi się nie podoba nadal ,tzn jest już w miarę płaski ,ale taka galareta ,ale z tym póki co nic nie zrobię, bo próbowałam ostatnio brzuszki zrobić i nadal mnie rana boli.
A muszę się pochwalić, że kg w końcu zaczęły spadać B) niby mam jeszcze 5 kg na plusie do wagi sprzed ciaży,ale myślę ,że biust robi swoje (deska wcześniej ze mnie była ;)) ,jak zrzucę jeszcze z 3kg to będę szczęśliwa. A wiecie ,że ja w ciąży 21kg przytyłam?? :silly:

Miki, ja Cie podziwiam z tymi spacerami bez względu na pogodę . Mnie się dupska nie chce ruszyć jak zimno :blush: a zwłaszcza wiatru nienawidzę



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl