BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 5 miesiąc temu #948426 przez Myszata
mesy wedlug mojej miarki do mleka Patryk zjada tyle co 8 mies dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948427 przez mesy
Myszata wdg mojej je na ponsd 4msc dziecko :P ale Patryk zawsze byl ponad miesiac z jedzeniem do przodu :P
a niech je :P zdrowy chłopak ;)n

Myszata zreszta co ja poradze jak on potrzebuje to je....sama mu nigdy nie zwiekszalam ilosci mleka....zawsze czekalam az sam zawolal , ze malo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948550 przez Myszata
No pewnie Wiki mi wypija w nocy 120 ml mleka i cyca jeszcze jakby tej butli nie jadla hehe a ile Patryk waży jak tyle je??ja zauwazylam ze na kazdym mleku jest inaczej np na bebiki pisze ze jak dziecko ma 3 mies to 130 ml a na NAN co daje to 2i3 msc 120ml. Polożylam wiki na brzuchu i zasnela i sie przekreca z prawego boku na bok heh
Napisalam posta wczoraj oczywiscie sie nie dodal miki to mikolajki mialas niezle ja byc wscieklizny dostala na takie cos...zreszta tesciowa tak mi dziala na nerwy ze poprostu kur....co to za kobieta to masakra truje juz tak o te chciny ze ja pier..koszmar jakis...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948660 przez lynka80
Witam ;)

Miki, to kiepsko ,że niespodzianka nie wypaliła :/

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A Lidia słodka ;) sama chwyta grzechotkę do rączki? bo Misia nadal nie łapie zabawek...

Mu jutro szczepienia, już się boję!
A tak w ogóle to od wczoraj Marysia ciągle śpi z przerwami na jedzenie i marudzenie :blink: A już taka grzeczniunia była .. Może to kolejny skok? w sumie 12 tydzień to by się zgadzała.
Ja też z resztą dziś nie w nastroju. Chciałam rano mleko odciągnąć żeby po południu do sklepu wyskoczyć (SAMA dla odmiany) i coś sobie z tą elektryczną nakładką nie mogłam sobie poradzić, to tego Misia zaczęła piskać więc musiałam do niej lecieć i w nerwach rzuciłam laktator aż na podłogę spadł... nawet nie sprawdzałam czy działa.. a tani nie był ..
Jakiś kryzys przechodzę ostatnio :/



Rośnij nam zdrowo!
Podziękowania: żana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948677 przez Princessa27
Linka Miki ja też od dłuższego czasu często kloce I to o wszystko ja mam non stop nerwy bo ten osiol wciąż gra w tą jeb... Grę a mnie trzęsie bo jak Milosz płacze to ja biegiem mam cyca dać ale jak on gra to mały musi czekać aż tata rundę skończy.ostatnio jak dopadlam jego laptop zatrzasnelam to myślałam że matryca pękła a to firmowy lapek. Niby jak się kładziemy tuli itp a w dzień mam ochotę go zatluc. Ale jak się wyniesiemy to neta nie będzie i tv tez. ;-)

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948685 przez Myszata
wiki tez je i SPI tak wygląda jej dzień my w czwartek mamy szczepienie tez mam stres...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948686 przez Myszata
tez mialam taki kryzys ostatnio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948713 przez Miki
Hej :)

Udało mi się pomyć okna w całym domu ale oczywiście bez zmiany firan, bo to sobie zostawiłam na następny raz :P Bo za jednym zamachem to by M. chyba się wykończył po tak długim czasie bycia z Małą :laugh:
A i na paznokciach byłam jednak dzisiaj, bo zwolniło się miejsce :) I przyznam się Wam, że tak jakoś lepiej się czuje... taka dowartościowana :woohoo: i żeby tego było mało M. po moim powrocie od kosmetyczki zaczął się do mnie przymilać :P Chyba zaczyna być zazdrosny, bo stwierdził dzisiaj, że aż za dobrze wyglądam :laugh:

Mesy współczuję nieplanowanych wydatków :unsure: Najgorzej jak psują się rzeczy jedna po drugiej :dry:
Ale Patryk ma spust! Głodomorek mały ;)

Iynka, Lidia chwyta zabawki tylko wtedy jak jej podsune pod rączkę ;) Sama nie bardzo jeszcze chce.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A co do szczepienia to też bardzo się bałam a Lidia przeszła je bezobjawowo, bo nawet nie spała mi tak jak po piereszym.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948872 przez żana
Hej.

Miki ja też mam dzień na sprzątanie, ale niestety musze pogodzić i porządki i Amelke bo jesteśmy dziś same. Pomyłam podłogi i kurze pościerałam, obiad zrobiłam i ogółem z wierzchu ogarnęłam no i do tego nieszczęsnego pieca co chwile chodzę ;/
A okna sobie zostawie jak ktoś mi się małą zajmie. Może Twój M poczuł wkońcu do Ciebie miętę :P

Mesy ale Patryk ma głoda :) Moja je ok 120ml

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948877 przez żana
aa zapomniałam sie pochwalić. Wczoraj upiekłam z mamą pierwsze w tym roku pierniki :) są przepyszne. Z resztą, moja mama jest kucharką więc wszystko co robi jest pyszne.. Przy zapachu pierników tak świątecznie się zrobiło :)
Z jednej strony cieszę się na święta bo to pierwsze święta z Amelką, ale z drugiej strony nie cieszę się bo to drugie święta bez mojego brata :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948895 przez mesy
zana no ma spust choc zdarza mu sie w dzien zjesc raz albo dwa razy po 150 ;) zalezy od dnia i ile herbatki w niego wcisne :P
jutro mamy usg bioderek..... jak on mi sie tam zesra to nie wiem co zrobie hehehe on po tej herbatce humana sra jak noworodek :P co drugie karmienie kupa :blink: i od kilku dni ma parcie kolo 15....a na 14 usg.... bede musiala sie zebrac szybciej co by nas nie zaskoczylo i zebysmy weszli pierwsi ;)
ja w sobote pralam firanki i okna mylam :P ale wymylam tylko polowe , bo nie chcialam za bardzo wietrzyc w domu jak maly jest.....no ale lepsze to niz nic :D grunt , ze firanki czyste :D


zana ja sie ciesze na swieta bo T bedzie mial duzo wolnego ;) a tak dla mnie kolacja wigilijna to zadna afera :P nawet w tym roku mi srednio lezy , bo kolo 17 zawsze rodzice robia a o 19 nam Patryk chodzi spac :evil: no nic jakos bedzie musial przebolec ten dzien :)

miki Lidia boska :laugh: B)

miki ostatnio skusilam sie na zestaw do hybrydy ale nie chce mi sie jechac kupić i poczekam az kolezanka w styczniu bedzie jechala to mi kupi co trza :D nawet sobie ostatnio pomalowalam paznokcie haha co prawda bladym rozem ale zawsze xos :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948896 przez mesy
najedzony Patryk

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


T pocisnal wlasnie do ksiedzowego zapisac Patryka na chrzest na luty.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948922 przez Myszata
sliczne dzieciaczki::)Ja umylam jedno oknowczoraj i jak wietrze toubieram Wiki w polara i w czapke i ja weranduje
Ciekawe czemu tak jest ze pary przed porodem dogaduja sie maja udany seks itd a jak sie dziecko urodzi to sie wszystko zmienia na gorsze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948966 przez Princessa27
Hej ale śliczne te wasze dzieci, ja dziś ostro zaszalalam i cały teren przed domem wysprzatalam palety, worki, gruz, drewno no jednym słowem cały pobudowlany syf tylko palety z Dachowkami, bloczkami i płytkami zostały bo to widłami od koparki nam przedstawi bo to ciężkie. Grabilam, paliłam śmieci i w końcu doczekałam się ogromnego zaskoczenia na twarzy męża i pochwały :-) w dodatku odkurzacz cały dół w domu i choinkę rozłożyłam (gałązki) w ND może ubieramy. Jutro piwnice sobie zrobię bo teście ziemniaki mają przywieźć. No i musze coś zrobić bo lodówka mi padła :(

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949045 przez Myszata
Princessa zaszalalas widze pogoda ladna ja wybralam się na spacer

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl