BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 5 miesiąc temu #947266 przez Myszata
No musze isc ale czekam na kase.....ja tez mam kompleksy na brzuchu mam rozstepy i nie moge sie pozbyc tez brzucha cwiczyc nie moge bo mnie zaraz boli brzuch nie wchodze nawet na wage tez mam taka galarete ;/ ja wiki dzisiaj werandowalam bo bylam z nia w niedziele na spacerze i ma katar i kaszel ;/ a zreszta nie mam kurtki bo mam za duze cycki i w stara nie moge sie zapiac a w rozpietej nie bede szla na spacer w taka pogode....Jak nie rodzice dzialaja na nerwy to tesciowa ale ona to przegiela totalnie i sobie powiedzialm ze jak pojade do nich to wygarne co mysle bo dokladnie nasze chrzciny my zapraszamy kogochcemy a nie kazdy sie wtraca od samego poczatku jak ma miec na imie gdzie rodzic chrzesnych nam tez wybrala ale ja wzielam calkiem kogos innego i dlatego jest obraza ja musze walczyc o swoja rodzine i nie bedzie nikt po nas jezdzil jak bysmy mieli 15 lat trudno niech sie obrazaja ale mnie tak wkurzyli maz zalamany ze sceny takie robi i cisnienie 200 na to wszystko sie az robi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947478 przez Myszata
Kamka a jak tam u was??Wiki mi kaszle znowu....chyba wczoraj dalam jej za zimna herbatke...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947657 przez Miki
Ale tu pusto :blink: Laski bo mi nudno bez Was! :P

My z Lidią oczywiście już po spacerku ;) Tatuś robi obiadek a my odpoczywamy w fotelu przed tv :) (tzn. Lidia śpi mi na rękach a ja oglądam :laugh: )
Umowilam się dzisiaj na paznokcie na przyszły czwartek. Muszę się w końcu ogarnąć :P M. sam stwierdził, że należy mi się coś dla siebie więc poza solarium raz w miesiącu mam wychodne na żele a tatuś zostaje z córcią :P

Nie wiadomo czy jutro Lidia będzie miała szczepienie, bo dzwoniłam do przychodni i niby za dużo ludzi choruje i miejsc nie ma :angry: Jutro mam rano dzwonić do znajomej pielęgniarki to może nam załatwi miejsce :whistle:

Tyle u nas ;) Piszcie co u Was Mamusie i Waszych Pociech :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947660 przez Princessa27
Miłosz pierwsze 2 doby ok za to dziś u nikogo nie chce być tylko ja no szok tak to babcia była najlepszym uspokoajaczem a dziś zjechał babcie i tate i tylko do mnie chce.

myszata weź ta babe miej w d,,, ja miałam takie jaja przed moim slubem i w zeszłym roku jak kuzynka M slubowala to ona jej powiedziała ze ma nas nie zapraszać boi my i tak nie przyjdziemy bo my teraz budowa i kasy nie mamy i ta nas nie prosila a maz chciał isc toc tyle te 300 zl byśmy wyskubali.

no ale teraz po tym jak ja umiem się pięknie odwdzieczac za wpier****** w nie swoje mam high life :) nawet firan się nie czepia tylko mowi a bo Ż nie lubi firan to nie ma a i po co jej tak tez ma ładnie.

a co do naszego domu to no chciałabym żeby już caly był ocieplony ale wiem ze powinnam się cieszyc z małych rzeczy i z tego co w ciągu jednego roku nam się udało wybudować ale wiadomo powoli do końca i będziemy u siebie

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947682 przez Myszata
ja jej powiem co myślę ze wzgledu na mojego Meza Focha strzelila i się nie odzywa od poniedzialku tamta synowa co jest wredna dla niej to tak jej wlazi w dupe dla dzieciaków mleka witaminki srinki kupuje a nas zupelnie inaczej traktuje ja mam to gdzieś bo mamy kasę i kupimy sobie sami ale po co taki zamęt robi wrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947686 przez Myszata
no sa pustki u nas ja co chwile zagladam co tam u was a tu cisza wiesz ja moge to olac ale moj sie z tym meczy to sie we mnie gotuje chce dobrze a zawsze po glowie dostanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947687 przez Myszata
bylam dzisiaj w szoku wiki wypila mi 120 mleka z rana i cyca a wczesniej wypijala 70 jakies zmiany widze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947711 przez lynka80
Witam :)

Dziś i ja spacer z Misią zaliczyłam :)
Potem pojechaliśmy rozejrzeć się za prezentami, ale oczywiście nic nie znaleźliśmy , męczą mnie zakupy w takim tłumach :/ Ale chociaż Marysia nie wróciła z pustymi rękami, kupiłam jej sukienkę w gapie ;)
Jutro kolejne podejście do zakupów świątecznych, ale tym razem nie będę czekała na męża tylko do południa może z Misią wyskoczę.
Uciekam do ćwiczeń teraz ;)



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947729 przez Pliszka
Mamusia lutowa 2013 pozdrawiam serdecznie mamusie wrześniowe 2014 życząc mnóstwa radości z macierzyństwa :)
Mogę Was poprosić o zagłosowanie na mój wierszyk? www.konkurs.inka.pl/konkurs/zgloszenie/2360
Bardzo dziękuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947754 przez Myszata
ja po 10 ruszam na zakupy świąteczne:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947912 przez żana
Dziewczyny bo nam wątek umrze!!

Jak tam wasze zakupy ?? Co kupujecie swoim maleństwom ?? Bo ja się zastwnawiałam nad matą edukacyjną, ale taka konkretna która mi się podoba to ok 200zł a na chwile obecną troche to dla mnie dużo bo już dosyć sporo prezentów kupiłam. I znalazłam taką owieczkę:
allegro.pl/cloud-b-spiaca-owieczka-pozyt...rca-i4823431313.html
co o tym myślicie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947918 przez żana
Wrzucę Wam jeszczę moją Amcie :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947932 przez Miki
Hej :)
My po szczepieniu... Lidia strasznie płakała :( Całe szczęście już po wszystkim! Jak na razie wszystko jest ok, właśnie ładnie je ;)
Pediarta Lidii twierdzi, że nie powinna mieć objawów poszczepiennych skoro pierwsze szczepienie tak ładnie zniosła... oby tak faktycznie było :whistle:
Mała waży 5300 i ma 61 cm :)

Żana fajna ta owieczka ;)
Lidia dostała niby huśtawkę na konto świąt ale chcemy jej coś jeszcze kupić ;) Zastanawiam się nad Siostrzyczką Uczniaczka z Fisher Price bajkolandia.sklep2.pl/fisher-price-siost...pl-bfy33-p-1730.html

Amelka śliczna i jaka duża! :) Karmisz piersią czy mm? ;)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947933 przez mesy
ciekawe jak to u nas będzie po szczepieniu ....... aż się boję...

żana mała cudna :) i jaka duża :D a oczka jakie ma fajne :)

miki ja jestem dalej dziewicą buhehehhehe .
Podziękowania: żana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947949 przez Myszata
zana mala śliczna
miki no u mnie tak nie jest bo mój Mąż to by chcial stale a mnie tam wszystko boli dzisiaj mnie swedzi nie wiem co się dzieje znowu pewnie jakieś zapalenie ehhh
ja dla wiki narazie na mikolajki kupilam body grzechotke i misia jak będę miala jutro czas zrobię fote bo wiki okropnie marudna...
Podziękowania: żana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl