BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 5 miesiąc temu #948166 przez majka1987gnoWlkp
Mysza kochana jeszcze raz mi napisz ile mam Ci przelać... 20 za listek czy 20 za dwa listki??? Bo zglupialam....

Dziewczyny co do ten teges..... Teraz i u mnie jest kiepsko ale mój non stop w pracy... Przyjeżdża to Tosia go męczy i biedak pada przed 22..... Czasem się coś zdazy z rana.... Łącznie od czasu połogu chyba 5/6 razy... Ale tak jest że my teraz mamusiejemy.... Nawet zapach mamy inny..... Moja rada Miki.... Ubierz jutro wdzianko... Szpilki.... Make-up.... Jak się będzie szykował na wyjście to stan przed nim i stanowczo powiedz ze dziś twój mąż zostaje w domu ;-) zagraj trochę wiesz.... Stronę dominującą.... Taka napaść z nienacka go co najmniej dziwi..... ;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948169 przez Myszata
Majka 20 za 2 listki ;-)
Miki Majka ma rację zrób tak a jeśli sobie pójdzie i na to niezareaguje będzie wokal iść do Kumpla to moim zdaniem będzie sygnal ze cos jest nie tak...
ja do mojego to się przytule i jemu juz się chce ale ja nie chce bo mnie boli ale jakoś staram się temu zaradzic hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948170 przez Myszata
Majka masz rację ze my inaczej pachniemy bo sama to czuje
Wiki odkryla ze ma raczki gada z nimi namiętnie liże je hehe i powoli sięga po zabawki przywieszone do wózka jak sobie gada to wychodzi jej mama nie albo boli albo tata hehe a najlepsze jest jak sobie śpiewa jak pije cyca to z niej nie mogę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948180 przez majka1987gnoWlkp
No Mysza to Wiki robi jak moja Tosia :-) tez do cyca śpiewała... A Misia to się żali i pyszczy na wszystko.. Non stop takim tonem jakby miała pretensje :-D ale nie powiem bo jak ja polaskotac po brzuchu, pod pachami i przy uszach to się śmieje w głos :-D
Każde dziecko jest jednak inne :-)
Ok Mysza zaraz wysyłam :-) w poniedziałek kolo południa powinnaś juz mieć.. Dziękuję Ci bardzo :-*

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948186 przez Myszata
Proszę:-). ja nie wiem jak zmusić wiki do leżenia na brzuchu bo ma taka panikę ze szok tak się drze i jej niee klade...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948196 przez majka1987gnoWlkp
Mysza kladz kladz nawet jak się drze... Dzieci z czasem polubiaja ta pozycję :-)
Kasa poszla

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948222 przez Myszata
oki no muszę kilka razy w ciągu dnia ja klasc tylko ze stale SPI hehe oszalala od prezentów mikolajkowych i padla SPI z tata co odsypia nocke w pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948227 przez mesy
Myszata patryk wrecz nie nawidzil lezenia na brzuchu. ...tydzien go katowalam za nim poszliśmy na rehabilitacje..kladlam go przy kazdej możliwej okazji na brzuch...w lozeczku jak sie obudzil , na przewijaku jak go przebiralam , na lozku jak lezelismy.....co prawda na lac 10 sek ale za kazdym razem wydluzalam czas. Kupilam nawet na tel obudowę pande czarno biala zeby mial jakis bodziec i to zadziałało ;) Patryk teraz ladnie dlugo trzyma glowke i wrecz teraz mi pyszczy ze mam go spowrotem na brzuch dac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948262 przez Princessa27
My właśnie kończymy jedzenie po kąpieli dziś o opóźnione, z powodu imprezy u babci męża
Ha i jestem mega dumna z syna bo był jak aniołek i nawet u cioci, wujka i dziadka siedział cichutko albo gadał po swojemu a tak teściowa zawsze wiki to tylko je i śpi a dziś dupa cały czas marudzila i płakała.

A ja wynalazłam sposób jak małego zmobilizować do chwytania w rączkę i Koziolek Matowej jest jego. Ma zajęcie i ćwiczy uchwyt

Messy a my teraz jemy i małemu z fb puściłam film Patryka jak gada a ten cyc w buzi i nabija to mu mowie nie gadaj przy jedzeniu bo będziesz miał głupia babę

Princessa27
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948279 przez mesy
Princessa haha Milosz jako jedyny chyba zrozumial co Patryk mowil :blush: :woohoo: podpytaj go moze ci powie o co chodzi temu mojemu synowi heheeh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948280 przez Princessa27
No Messy żałuję że go nie nagrałam on ma mało kontaktu z rówieśnikami ale tak pięknie odpowiadał no szok

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948307 przez Myszata
no to będę musiala jak wam Kobietki minely Mikolajki:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948375 przez Myszata
Wiki padla ze swoimi prezentami Mikolajkowymi :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948391 przez Miki
Cześć Mamusie :)

Jak Mikołajki u Was? ;)

Wczoraj powyciagalam już część dekoracji świątecznych żeby czuć klimat świąt i powoli ogarniam dom ;) Jutro mam w planie wziąć się za okna.

Co do M. to niestety plan nie wypalił :( Mimo tego, że od tygodnia wspominałam mu, że szykuje coś na sobotę to on przywiózł po pracy swoją najmłodszą siostrę na noc... :angry: Więc prezent dostał ale zapakowany... Był zaskoczony prezentem i wyglądał na niezadowolonego że nie wypalił...
No i z tego wszystkiego się nie odzywamy, bo on z siostrzyczka przed tv i ciężko mu było na chwilę zająć się Małą żebym mogła skończyć robić porządki :angry: Wkurw** mnie jak nie wiem! Najlepiej, żebym wszystko sama robiła...

Myszata Wiki jaka już duża :)

A tu Lidia z jednym z mikołajkowych prezentów ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948399 przez mesy
Miki mamy taka sama grzechotke ;)
wczoraj musialam kupic odkurzacz , bo ten co mielismy zdechl , a dzis kuzwa zelazko , bo T prasowal i mu spadlo z deski i pekl pojemnik na wode :evil: nie zauwazylam tego wczesniej i dobrze ze z dala od przedluzacz odstawilam , bo byla by kaplica....biore zelazko po czasie zeby odtawic na miejsce a tu kabel caly mokry :angry:
i musialam kupic nowe :/

U nas chyba skok rozwojowy i to jakis mega :/ Patryk ladnie noce przesypia , ale budzi sie z placzem wrecz piszczy :( dzis o 5 rano tak sie rozplakal , ze az lezki mu lecialy :( ogolnie straszna gadula sie z niego zrobila..na brzuszku jak lezy to sie cieszy jak glupol ..wiec postepy u nas sa ;) dzis tak sie nagadal ,ze mnie i T policzki ze smiechu bolaly ;) tylko kurde ten jego placz....
malo tego w dzien Patryk dulda 210 ml mleka ! Na noc 260....masakara jakas ....ale po herbatce humana robi nam 3 kupska dziennie :woohoo:
no to tyle u nas :P

Miki tos prezenta zrobila swojemu hehehe ja musze sobie tez jakas bielizne kupic , bo chodze jak stara malenka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl