BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE 2009 :)

13 lata 1 miesiąc temu #91597 przez Manga
No właśnie to jest (a może nie aż tak, jak sobie to wyobrażam) bardziej skomplikowane, bo na posiew są troszkę większe restrykcje. Zwykłe badanie moczu mamy już za sobą, bo wystarczy wyparzyć nocnik i potem przelać do pojemniczka - więc pestka ;)
A tu trzeba bezpośrednio do jałowego pojemnika (bardziej wąskiego niż zwykły) i do tak, by siusiaczek nie miał z nim styku.

Ale może tak jak podpowiedziałaś Mirella, zamienić to w zabawę. Spróbuję, oby tylko Aleksa to bawiło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91612 przez jedynaczka
Manga my takie badanie moczu z posiewem robimy co 3 miesiące, u nas Mirella wogóle nie sprawdził się ten woreczek przyklejany... za nic nie złapał moczu, pampers był mokry a woreczek o dziwo suchy :D

Manga na posiew ważne jest też żeby nie łapać tego pierwszego moczu, tylko ten ze środkowy :)
ja sobie stawiam eM w kranie w kuchni jest w tedy mega szczęśliwy włączam ciepłą wode i czekam aż eM zacznie sikać, postawiam delikatnie kubeczek na mocz zamykam i już gotowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91677 przez _aga86_
A dlaczego musicie robic posiew?? To jest obowiazkowe?? Tutaj w UK nic takiego nie sprawdzaja :/
Napiszcie mi moze jakie badania sa obowiazkowe to zalatwie wszystko jak bede na miejscu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91679 przez Emme
też mnie to ciekawi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #91695 przez Manga
Dzięki Jedynaczka, każda wskazówka jest ważna. Spróbujemy w poniedziałek podziałać. A eM widzę, ze dzielny facet! :*

My musimy zrobić to badanie, bo jakiś czas temu Aleks trzymał się za siusiaczka i nie chciał w ogóle schodzić z nocnika. Siedział na nim praktycznie przez całą noc. A przy siusianiu płakał.

Rano pojechaliśmy do szpitala i tam pani doktor pooglądała siusiaka, zrobili mu tam zwykłe badanie moczu, ale wszystko było ok. Wyniki idealne.
I pani doktor powiedziała, że warto to sprawdzić w tym badaniu na posiew, bo czasem w zwykłym badaniu nie wychodzą bakterie. Od tego czasu nic się już nie dzieje, ale zrobimy badanie dla naszego spokoju.

A Wy dziewczyny luuuuuz. Macie zdrowe dzieciaczki, więc jak o takim badaniu nie słyszałyście, to znaczy że nie macie potrzeby je wykonywać!

My przedpołudnie spędzamy na malowaniu farbami i słuchamy internetowego babyradia. Znacie? Lecą fajne piosenki dla dzieci.

A Wy co robicie w sobotę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91722 przez _aga86_
Ja mialam w planach spedzic dzien na dworze, ale niestety pogoda dzisiaj nie dopisuje (chygba bedszie padalo :/) Wiec musze zmienic plany, prawdopodonie odwiedzi nas kolezanka z corka, no, ale zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91724 przez renata329
a u mnie słoneczko swieci i jest cieplutko

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91789 przez Mirella
A ja się dziś obijam, kłócę z mężem i mam wszystkiego dość, czyli zawitała @ :lol:
Pogoda do kitu o spacerku nie ma mowy, zresztą po szczepieniu Klaudia marudna, lepiej niech w domku posiedzi. Jakoś to ostatnie szczepienie kiepsko zniosła, wszystkie poprzednie przeszły niezauwazone.

Manga, którego babyradia słuchacie? Ja mam do wyboru RMF Baby i Polska Stacja Dzieciom, i mam wrażenie że kiedyś coś z emuzyki też miałam.
Zajrzałam teraz do spisu w necie i widzę ze jest Zetka dla dzieci :D Coś nowego bo nie było :D

ubuntu.pl/forum/viewtopic.php?t=103131

tutaj jest masa stacji radiowych, i nie sugerujcie się że to z forum ubuntu, myślę ze pod Windowsem też będą śmigać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91833 przez Madzia89862
a u nas rano snieg byl:)zdiwko mnie wzielo jak zobaczylam snieg:)ja rano bylam na silowni tatus zostal z małym teraz szykuje obiadek(szaszlyki na zyczenie meza):)maly spi choc pewno niebawem wstanie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91838 przez _aga86_
a moja Julka z racji tego, ze wstala o 9 nie chciala spac popoludni :/ A jak M wroci z pracy jedziemy na zakupy. Najgorsze, ze Julka bedzie nie wyspana i pewnie da nam popalic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91853 przez Manga
No, pogoda dziś do kitu.

My dziś siedzimy sami: ja i Aleks, który zresztą śpi już prawie 3 godziny! Zdążyłam zrobić mnóstwo rzeczy, łącznie z długo odkładanym prasowaniem.

Mirella, nie miałam pojęcia, że tak wiele stacji jest dla dzieci :) Fajnie! Ja znałam tylko www.babyradio.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91862 przez Mirella
a babyradio nie znałam :D
ja jeszcze z YouTuba korzystam, układam tam playlisty dla Klaudii :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91886 przez Emme
renata329 napisał:

a u mnie słoneczko swieci i jest cieplutko


a u mnie pada śnieg z deszczem :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91892 przez _aga86_
U nas cieplo, ale pochmurno, ale za to wczoraj mielismy prawdziwe lato :) My wlasnie wrocilysmy z podworka, czekamy na M i ruszamy na zakupy. Jak narazie humor Julci dopisuje- nie widac zmeczenia. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #92045 przez kasiora
wkoncu znalazlam chwilke :) przez ostatnie dni mialam straszny mlyn, rozmowy o prace i jestem w trakcie zlatwiania wiekszego mieszkania (wkoncu gabriel bedzie mial swoj pokoj :laugh: )no i prawdopodobnie zaczne prace za tydzien :blink:

musze pochwalic mojego synka :lol:
dawno go nie sadzalam na nocnik (dalam z tym spokoj jak poszedl do przedszkola), ale wczoraj go posadzilam, zrobil siku :) sam mowil sobie "tacy" (czyli cacy) , wylalam to do wc, siadl znowu zrobil siku i doprawil kupa :woohoo:
dzisiaj jak tylko zobaczyl nocnik odrazú sie rozbieral, posadzilam go i znowu siku i "tacy" :woohoo:
wydaje mi sie ze wkoncu zaczyna rozumiec do czego sluzy nocnik :woohoo:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl