BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 3 miesiąc temu #1050254 przez Ewaaa1988
Moja ok 21 i później ok 3 i 7 rano a w dzien co 2.5h i jak na razie fajna okraglutka jest :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050255 przez Ewaaa1988

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1050258 przez madzialenka
Magmus zapomnij o wybudzaniu.Bartek widocznie tak już ma że mu wystarczą.moja Zuzka też jadła po 19 i starczyło minimum do 5 rano później np koło 8 jadła teraz przez ząbki jest różnie czasem nawet chcę do cyca 2-3 razy w nocy.chociaż na chwilę ale musi bo nie zasnie.W dzień nie liczę właściwie co ile je.jakoś przestałam jakiś czas temu.;) magmus zalecają jednak rozszerzanie diety od warzyw z tego względu że owoce są slodsze i w późniejszym wieku ponoć dziecko niechętnie sięga po warzywa.Z synem się sprawdza bo wprowadzała najpierw owoce i do teraz nie tyka warzyw ewentualnie ogórka zmielonego za to owoce chętniej i różne wcina.Z Zuzka widzę że np woli banan z jabłkiem ale woli z kolei coś z marchewką.nie cierpi brokuła za to ;).A gotujesz jabłuszko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1050264 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050316 przez magmus88
Hej :)

Jabłka nie gotuję, doją surowe, potarte. Dawałam też marchewkę, ale pewnego dnia dostał takiej mini wysypki i postanowiłam odstawić marchewkę i póki co dawać samo jabłko, zeby zobaczyć od czego to. Póki co nic nie wróciło więc raczej to nie od jabłka... Myślę, że za niedługo wprowadzę znowu marchewkę. No i póki co nie daję słoiczków tylko sama trę. No i jabłuszko podaję w formie nowego smaku a nie posiłku.

Madzia, ja w sumie dzień też nie licze co ile je. Tzn, nie chodzę z zegrakiem w ręku i patrze kiedy miną 3 godziny i mu daję :D tylko tak mneij wiecej wiem, ze jak się robi marudny a mineły ok 3 h a czasem i więcej to wtedy się karmimy.

Cornick, jak tam po szczepieniu? My idziemy 17 stycznia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050443 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050461 przez Anna1991

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050522 przez Smerfetka005
Witajcie po dlugiej nieobecnosci, skonczylam na tym ze bylimy w szpitalu na poczatku pobytu w Pl, lezzelismy 3 dni bo mala nie chciala jesc i robila rzadkie kupki, na koniec okazalo sie ze wychodza jej 2 jedynki na dole, ale niestety 3 tyg ponad i nadal nie widac ani jednego zeba procz tege pcha raczki do buzi bo dziaselka ja bola i swedza.. wprowadzilam zupki tutaj w pl i jest super bo zajada ze smakiem i widac ze teraz ladnie przybiera na wdze, ma juz grubo ponad 6kg, jestesmy nadal w pl i zapowiada sie ze zabawimy tu dluzej co mnie bardzo cieszy, bierzemy kredyt i kupujemy mieszkanie, i teraz czesciej bedziemy tu bywac bo trzeba wszytskiego dopilnowac , to mieszkanie w surowym stanie i trzeba remontowac, wiec roboty od cholery, jak u was? czy wasze dzieciaczki maja juz pierwsze zabki? u nas idzie 6mc i nic :(( a widac ze chca sie przebic ale nie moga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050617 przez Sevilla
Basia szczerbata ani jednego zęba na horyzoncie nie widać
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1050645 przez Ewaaa1988
U mojej tez sie jeszcze nie zapowiadaja ząbki :( Ale sprawdzajac palcem jej dziąsła to na dole po prawej stronie juz bardzo czuc te czworki czy piatki i to jest dziwne bo jedynek w ogole nie czuc a tam z tylu to juz garby :blink: Ciekawe czy sie wykluja szybciej i bedzie to jakis cud czy moze przystopuja i poczekaja na jedynki :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050662 przez Lustigpaula
Ale kiteczki cudne :kiss: .
U nas ząbków też nie ma, dlugo ślini się jak buldok, całe rączki pakuje do buzi ale nic się nie wykluło jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050720 przez magmus88
Hej hej :)

Cornick gratulacja! Czekamy na zdjęcie zębola! No i innych maluszków, które już mają zębolki :) u nas cisza :) Coś już wiadomo nt szczepienia?

Anna - gratulacje :) 2 ząbki to już coś :) a to u Was nie ważą przed szczepieniem czy jeszcze nie szczepiłas na nic?

U nas jest tak, że przed kazdym szczepieniem jest wizyta z ważeniem i mierzeniem główki. Bo na długość mi go nie mierzą :(

O smerfetka, wracacie? Długo byliście we fr?

Sevi - jakby moja teściowa widziała Barta z takimi gołymi nogami to by chyba zawału dostała hahahha. Zaraz by po koc do sklepu leciała :D

Ewa - śliczna milka :) super kitki! hehe dzieciaki są przesłodkie!

Lustig pochwal się swoją kruszyną :)

My w walentynki mamy mieć kontrolę w poradni rehabilitacyjnej. Możliwe bardzo że będzie przełożona bo pani dr ma nadgarstek w gipsie... i do tej pory może sie nie wykurowac....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050738 przez Smerfetka005
Magmus narazie nie wracamy. Kupujemy miesakanie i wynajmujemy komus zeby splacal nam kredyt, zeby kiedys miec jakis dodstkowy dochod w tej Pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050743 przez Lustigpaula
Magmus, ja mam byczka a nie kruszynke;). 8300 to sporo patrzac na wage z jaka się urodził (2600). :cheer:
A robią u nas tak samo jak u Waa, że najpiew waga , badanie lekarza i szczepienie. Tylko własnie nie mierza na długość.

My mamy już za sobą szczepienia, teraz dopiero po roczku;).
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050772 przez Sevilla
Tak też robi moja teściowa, leci od razu po koc lub skarpetki chociaż. Jak jest piękna pogoda i świeci słońce to ja mam 26 stopni w pokoju i wyłączony kaloryfer.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl