BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 2 miesiąc temu #1055919 przez madzialenka
Magmus U nas jest jeden alergolog czeka się pół roku na wizytę..prywatna 200plus wypić skierowania np N badania krwi..Z których może wyjść że jednak nie jest na nic uczulona;))tak siedziałam i czytałam.może umowie się z pediatria w przyszłym tygodniu.może wina leży jednak w mm które w sinlacku też są?A mm tez ma pochodnie chyba mleka krowiego?już glupieje..nie zauważyłam nic dziwnego w jej zachowaniu.kupki normalne nie ma problemów z brzuszkiem tylko ten efekt skorny..ja mleka pije niewiele bo do kawy ale może powinnam zupełnie nie pić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055922 przez madzialenka
Up

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055925 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055942 przez Smerfetka005
Dzirwczyny, przeciez pisze wam ze ide z malaa czwartek do alergologa , przez telkiedy sie zapisywalam powiedzieli mi ze u dzici od pol roku mozna robic testy, wiec jestescie w bledzie, Madzis mozesz zabrac mala i sprawdzic, ja ide sprawdzic w czwatek jak nasza skaza, pisalam wam ze mala mam chyba.ominelyscie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055944 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055950 przez magmus88
Smerfetka... czytamy Twoje posty. Już któryś raz się o to upominasz :)
A teraz mowa o alergologu ale w przypadku Madzi i jej małej :)

Ja mam podobne informacje jak cornick... że ponieżej 3 roku się nie robi :)

My po ćwiczeniach.... pół przepłakał, pół był pogodny,... ech te dzieci :D ehhehe

Znowu probuję pobrać mocz.... ale znowu mi nakupkał :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055952 przez madzialenka
Magmus nie poddawaj się!;)) uda się końcu pobrać czego Ci tzn Wam zycze;) przerwę mieliście chyba w ćwiczeniach że teraz poplakuj;) pewnie sam by Bartuś wołał ćwiczyć przez to się buntuje;))

Smerfetko teraz to Ty nie czytasz naszych postów chyba hahaha ;)

Cornick zaraz poszukam na allegro tego masła.I niestety pogoda zdradliwa się teraz robi najbardziej..wszędzie paskudztwo się mnożą i roznosza.zdrówka dla was kochani!
mogłam jeść wszystko i teraz coś się dzieje.mam ją nie wiem od czego.; ( cornik my ttlko sloiczki dajemy i ta kaszke bezglutenowa.kupki normalne wali..a ja zawsze myslalam ze kaszki ktore sa na wode maja w sobie mm?dlayego dodaje sie tylko wode?jezu czlowiek stary a głupi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055953 przez madzialenka
I nie śmiać się z wlochatych pleckow;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055954 przez madzialenka
Wybaczcie chaos i niedokładnie w poprzednich postach;)) ale już z tel poprawiać nie bede;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055961 przez Smerfetka005
ale dlaczego maja nie wyjsc maluchowi ktory ma pol roku? Madzia moze mnie po prostu nie lubisz ale czytam wszystko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055962 przez Smerfetka005
nawet nie wicie jakie wstretne mleko moja mala pije jest gorzkie i i ochydne, szkoda mi jej zeby musiaka nad sie z nim meczyc dlatego chce sprobowac i spawdzic czy ta skaza nadal jest, nie je mleka tyle ile powinna, a mysle ze zwykle jadlaby ladnie i ze smakiem, czy takie testy sa niebezpieczne dla dziecka???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055963 przez madzialenka
Smerfetko chyba przesadzasz z lekka.zapewniam Cię że wszystkie czytają wszystko ale nie zawsze się odpowiada odnośnie dawnego postu danej osoby.A dziewczyny akurat odnosiły się do mojego przypadku i po Twoim wpisie śmiem sądzićzże to Tobie coś umknelo;))

Ej a jak z miesiączka?mi się śniło że zaciazylam i dopiero kopniaki uświadomiły mi że miesiączka nie przylezie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055965 przez Smerfetka005
Magmus kochaana ja sie niczego nie dopominam , po prostu wiem ze czasem post sie usunie dlatego tez mysle ze mogkyscie go nie przeczytac bo gdzies zwiak, wiemy ze roznie bywa na tym forum, nikt nie musi byc zlosliwy, chce po prostu zaczerpnac od was rady, to chyba normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055969 przez marian45
fajny miesiąc to jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055970 przez Smerfetka005
dobrze Madzia ale chyba nie bedziemy sie klocily? ja nic do Ciebie nie mam serio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl