BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1037988 przez niagara
Mi też podoba się imię Adam, ale nie weźmiemy ze względu na fakt, że imieniny musiał by obchodzić 24 grudnia więc będzie poszkodowany :laugh:

Poza tym zawsze mi się podobało Wiktor i Tomasz, ale w rodzinie już jest jeden o identycznym nazwisku, a ja nie lubię jak się imiona w rodzinie powtarzają i nigdy nie wiadomo o kogo chodzi :P
Cały czas myślę o jakimś innym imieniu, ale nic za bardzo do mnie nie przemawia więc póki co jest Igor ;)
A co myślicie o Oliwierze? Tandetne? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037989 przez Kinia7955
niagara mi się podoba oba, malutki Igorek jest słodki i Oliwierek też, ale do dorosłego lepiej potem pasuje chyba Igor.

Ale to tylko moje zdanie. Każdy ma swój gust. Ja bardzo na to zwracam uwagę, bo mi rodzice dali okropne co prawda drugie imię, ale swoje z nim i tak przeszłam.
Mam przez to trochę bałagan w dokumentach, bo jako nastolatka nie przyznawałam się do drugiego imienia i teraz mam pisane raz tak, raz tak.
Nawet próbowałam się go pozbyć w urzędzie, ale za długa to była droga i dałam spokój.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037998 przez moniaaak
Kinia jakie masz to drugie imię? Aż ciekawa jestem :).
Adamów w rodzinie mojego męża jest dwóch- i o takim samym nazwisku. Ale i tak z tymi kuzynami nie utrzymują kontaktów, z jednym widzimy się sporadycznie. Też nie lubię, jak się imiona powtarzają, ale jakby tak chcieć na to patrzeć, to zawsze się znajdzie ktoś z takim samym. A to w rodzinie, a to u znajomych, a to na podwórku. Więc postanowiłam, że ma być takie, jakie mi się podoba i kropka( no i mężowi jeszcze). Tym bardziej, że z imionami dla chłopca, to dla mnie masakra jakaś. Niewiele mi się podoba. Jeszcze ostatecznie Bartosz, ale to już mniej.
Niagara Oliwier też nieźle, ale dla mnie Igor nr 1.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038022 przez Basienkaaa
a ja zdecydowanie postawiłabym na Oliwierka :)
Bardzo podoba mi się to imię , w sumie razem z Kacprem jest u mnie w czołówce, ale niesety kuzynka nazwała tak syna..
Bartosz też piękne- w dzieciństwie Bartuś, a pożniej przystojny Bartek :P

U nas narazie Mateusz, Szymon ( faworyt męża), Kacper, Bartuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038027 przez krecik
hej dziewczyny:)

co do imion ile ludzi tyle opinii:)
mi podobają się imiona "stare", Igor i Oliwier to zupełnie nie moja bajka, ale to Wam się ma podobać:P
My w rodzinie majmy już Helenke u kuzyna , w sumie, to mi p[rzeszło przez głowę, że będzie się powtarzać,a le co mi tam, widujemy się tak na prawdę przy większych okazjach i nie będzie problemu, także na to nie patrze i nawet nikt nie mówi, że znowu będzie Helenka:) Zresztą u mnie w w rodzinie jest plaga Michałów i na jednej iimprezie rodzinnej jest 4:P

Edit: mi z klasycznych imion zawsze się podobało Aleksander, poprostu Aleks:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038029 przez moniaaak
Zgadzam się Krecik, mnie się znów kompletnie nie podobają "stare" imiona. Każdy ma co lubi:).
Jutro jadę z młodym do rodziców- tydzień laby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038039 przez Kinia7955
Co do imion każdy będzie miał swoje ulubione, bo każdy ma swój gust.
Ja osobiście też za "starymi" nie przepadam, ale są wyjątki, a z kolei nowoczesne wynalazki , np. Jessica do mnie nie przemawiają.
Nawet nie wiem,jak to się powinno poprawnie po polsku napisać.

Obiecane zdjęcie - przyszła paczka ze Smyka, kilka rzeczy odsyłam, bo mi nie podpasywały.
Na zdjęciu rzeczy zostawiam + kocyk z Pepco :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038041 przez Basienkaaa
krecik Aleksander to też piękne imie!!! i też chętnie takie bym dzieku dała... gdyby nie fakt , że wiekszość osob probowało by mówić Olek... :( a to już domnie nie przebawia.Wolałabym Alek, Aleks....

Kinia ale piękne ubranka!!! Już otwieram stronę Smyka!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038059 przez Kinia7955
Moniak nie będę zdradzać mojego drugiego imienia.Niby jestem dorosła, ale nadal go nie lubię i wolę myśleć, że go nie ma :P

Ale za to pokażę Wam, co już wyprałam z paczki z OLX.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038064 przez niagara
Ooo Aleksander też bardzo mi się podoba, ale z naszym długim nazwiskiem trochę słabo :/
Stare imiona są fajne w skrócie w długiej formie już niekoniecznie i tak podoba mi się i Antoś, Franuś i Gabryś, ale my wszyscy mamy bardziej nowoczesne imiona więc takie staromodne by w naszej rodzince nie pasowało ;) Jeszcze by ktoś pomyślał, że z Franciszkiem dziadkiem mieszkamy :P

Ostatnio chodzi mi jeszcze Tomasz po głowie mimo że takich już w rodzinie mamy :whistle: a może nie będę się tym przejmować :P

Kinia ale poszalałas z tymi ciuszkami :P

Edit. Albo Aleksander :whistle: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038067 przez Basienkaaa
kinia ale ladne te ciuszki!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038082 przez krecik
Kinia, slodziutkie te ciuszki:) ale zaintrygowalas tym imieniem, mi z kolei Kinga tez dla dziewczynki sie podoba:)

Moniaak , Olek to rzeczywiscie nie fajnie, ale moja kumpela ma syna Bartosza, i od piczatku poprawiala wszystkich, ze to Bartosz a nie Bartek i teraz maly ma 8 lat i mowia mu Bartosz:)

Niagara, masz racje, tez sie zastanawiam, jak na naszego Stasia beda mowic gdy bedzie mial 20 lat...
A wszystkie Tomki to fajne chlopaki:)

Basienka, tez uderzam jutro na wyprzedaze, tyle, ze ja przezinternet nie lubie zamawiac, bo lubie dotknac i sprawdzic jakość materialu. Z mezem ustalilam, ze zawiezie mnie do galerii i wezmie malego zeby sama pochodzila, popatrze tez na jakas sukienke, bo za dwa tygodnie mam wesele i jeszcze jedno we wrzesniu, a w tej samej to niezbyt isc bo to samo towarzystwo, najgorzej sie boje, ze sie ochodze a i tak nic nie bedaie:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038083 przez Basienkaaa
Kreciku - fakt można nauczyć że Aleksander to Alek a Bartek to nie to samo co Bartosz... ale wszyscy muszą chcieć :)
A jak mi teście będą wyskakiwać z Olkiem... bo tak im się bardziej podoba... to już dużo nie zdziałam ehh
Potwornie boli mnie dziś głowa... Chyba pójdę spać o 21, bo nie lubie brać tabletek, ciąge mam fazę że krzywdzę juniora...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038117 przez moniaaak
Ja jestem dziś strasznie zmęczona. Pochodzę chwilę i muszę usiąść:(. Dodatkowo wczoraj zmarzłam i boli mnie gardło. Zostaję z młodym tydzień u rodziców. Trochę odsapnę mam nadzieję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038125 przez ania1985
Moj syn ma na imię Aleksander :) od poczatku mowilismy do niego Alek :) ale niestety tylko ja i maz reszta Oluś hahaah :P
intensywny weekend mielismy wczoraj grill dzis-wycieczka do Żywca,rowerki,troszke pluskania,kolej linowa. fajnie i męcząco :)
co do imion ja uwielbiam wlasnie stare ale moj maz niebardzo. wiec bedzie wojna jak juz sie dowiemy jaka jest płeć hehe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl