BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1038156 przez cortezia
Hey dziwczyny,

Wróciliśmy, pisałam wam post podczas pobytu, ale nie wiem czy się dodał :)
Ania nic się nie martw mnie pytają czy nie mam bliźniaków bo taki brzuch mam:)
nO I OCZYWŚCIE 500+ TEŻ od razu ooo to się załapiecie, a ja w śmiech no pewnie chcemy sobie narobić 6 dzieci, żeby żyć z 500 +. Śmieszy mnie to bardzo, ale ludzie jak ludzie:) ja się tam cieszę, że będzie, bo chyba je sobie jakoś odłożę bo na Biankę szczerze to góra 300 zł miesięcznie szło, także spoko .

Słuchajcie ja z nową propozycja może macie ochotę też być na facebooku, utworze grupę którą jest zamknięta nikt nie będzie widział naszych zdjęci jak dodajemy maluszków, to bardziej bezpieczne niż tu na forum, a dodatkowo lepiej się poznamy i zobaczymy jak wyglądamy no i tam szybko szybciej wchodzi. Jeśli jesteście za dajcie znać:)


Co do rozmarów no to Pusia ja kupiłam dla Bianki nawet dla 52 czy jakoś tak i dobrze zrobiłam bo miała 50 cm i były ciut za duże niektóre w sam raz 62 zaczęłam używać dopiero w 3 miesiącu aż do 3 także naprawdę warto kupić troszke takich i takich. Teraz kupuje również parę body 50, ale tylko może parę sztuk, no i przede wszystkim na wyjścia ciuszki bo resztę mam po Biance i od znajomych także szału nie robię. A jakbym założyła na fb grupę zamkniętą to może udało by mi się dodać zdjęcia rzeczy jakie już kupiłam dla syncia:) Chyba zostanie Tobiasz śni mi się po nocach, że tak go nazywam.

W ogóle jaki ostatnio miałam sen ,śniło mi się, że wyszedł mi z brzucha góra i tak się do mnie tulił od razu szedł do cycka a ja mówię poczekaj jeszcze masz chwile musisz tam wejścia z powrotem, a on nie chciał chwycił mnie za ramiona mocno i się tulił. Mówię wam szalony sen:) ale się nacałowałam go podczas snu to moje:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038157 przez moniaaak
U nas dziś też gorąco, ale znów wiatr straszny wieje. Ale może dzięki temu da się dłużej wytrzymać na dworze.
Ja korzystam. Mlody urzęduje w piasku, a ja na leżaku:). Jedyny mankament to muchy...ale wieś to wieś.
Za bardzo nie mam co liczyć na pomoc, bo rodzice w pracy, ale przynajmniej nie muszę za nim biegać:).
Mieliśmy basen rozkładać, ale chyba nie da rady... no i młody cos kasłał i katarzył w nocy.
Dziewczyny opłaca się do smyka jechać na wyprzedaże? Bo jutro może bym sie z mamą wybrała, ale nie wiem czy jest sens, a wiem, że któraś coś pisała.
Ja ciuszków na zaś nie kupuję. Średnio się to opłaca. Zresztą sporo dostaniecie, bo na początku to ludzie z ciuchami przychodzą.
Mój Kacper też nie wyrośnięty. Z HM nosi teraz 98, a pewnie na wiosnę jeszcze będą dobre. A tak, to 104 zaczynamy. Minus taki, że ja nie jestem przekonana, czy te ciuchy starczą dla maluszka. Tak się skubany brudzi, że czasami po 2-3 razy przebieram. I bez odplamiaczy ani rusz;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038160 przez moniaaak
Co do grupy na fb, to jestem za
Mamy na majówkach i fajnie to funkcjonuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038165 przez Pusia
:)) dziekuje Wam za pomoc... niedoswiadczona ale milo ze pomagacie:)) wiesz co Basienka jeszcze nie kupuje bo sostane od kolezanek ... a jak blizej porodu to kupie takie nowsze do szpitala tylko nie wiem jaki bobas urosnie i poprostu nie znam sie na tych rozmiarach:)) fajnie sobie wypoczywacie:))my mielismy jechac na mmazury ale kasa ciezko a paliwo kosztuje.
jesli chodzi o facbeook:) jestem za i mysle ze bedziemy czesciej pisac niz na tym tu portalu :))) cortezia ktory ty tydzien??? piekny brzuszek... ja mam wrazenie ze to moje sadelko, choc rosne bo rozstepy juz mam:((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038166 przez cortezia
Ok cieszę się że jesteście za. W takim razie utworze zaraz grupę na fb. Mam jedynie prośbę abyście napisały mi na prywatnej wiadomości jak was znajdę na fb. Bo muszę mieć was w znajomych żeby dodać do grupy :) Pusia ja jestem w 23 tyg ale z Bianka miałam taki brzuch w ostatnim miesiącu identyczny. Także boję się jako będę miała pod koniec ciąży.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Podziękowania: krecik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038167 przez krecik
Corteaia, sliczny brzuszek:) wypoczeliscie na wczasach?
U nas rozmiaru 50 nawet nie wlozylismy, maly na starcie mial 58 cm:p
Ja tez jestem za grupa na fb:)

Moniaak, ja uwazam, ze nie warto do smyka, tak wejsc moze cos w rece wpadnie, chcialam kupic pajacyki w roz 62, ale oczywiscie nie bylo rozmiaru, choc cena taka standardowa, wychodzi 18 zl za sztuke, ja kupilam np dla malej sukienke przeceniona z 40 zeta na 25, to dla mnie zadna okazja, natomiast w h&m kupilam spodenki i koszulke za 20 zlotych i to dla mnie jest okazja (zreszta z 70 zl przecenione, co dla mnie jest zupelnie szokiem, ze ktos to kupil w takiej cenie:d).
Zreszta wczoraj wyszlam z h&mu z torba ciuchow za 100 zl:) i to mi sie podoba:)

Zrobilam te nalesniki z serem, w wersji dla cukrzykow, juz mialam chwalic jakie mi dobre wyszly, ale to chyba z glodu mi tak smakowal pierwszy;)
Stas tez troche nie zadowolony, bo robilam z maki zytniej (pszennej nie mialam) i bez tluszczu-oleju tez nie mam w domu,
Za to sie lepej czuje postawila mnie na nogi kawa i tel od kumpeli:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038168 przez Kinia7955
Moniak zawsze warto się wybrać do sklepów na wyprzedaże :laugh:
W niedziele byłam, ale ja już więcej chyba nie kupuję, bo nagromadziłam już sporo i tylko popatrzyłam. No dobra kupiłam Małemu skarpetki :P
W sobotę jeszcze coś zamówiłam na HM, bo wysyłka była za darmo i dostałam jeszcze jakiś rabat od cen wyprzedażowych.
Ale kupiłam i dla Ali i dla Adasia, w końcu córci też się coś należy.

Cortezia - ja tam chętna na FB :)
A brzuszek faktycznie już spory, ale to dobrze, Mały ma dużo miejsca na harce. My jak byliśmy na wakacjach to zagadałam tak babkę w hotelu, bo też była w ciąży i mówię do niej, że pewnie niedługo rodzi, a ona że ma termin tylko 3 tygodnie przede mną. Różnica w wielkości naszych brzuchów była ogromna. Każdy brzuszek inny, ale wszystkie fajne :)

Krecik - u nas też dziś naleśniki, ale na kolacje i z owocami, mniaaam
Na obiad pomidorowa z ryżem, na drugie spaghetti (obiad w wykonaniu męża, kolacje robię ja :P)

U nas też dziś skwar, nie wychodzę nawet, bo nie dałabym rady.

Dziewczyny my ze mężem mamy teraz dylemat. Na chwilę obecną Ala jest z nianią, ma 2,5 roku, do państwowego przedszkola się nie dostała, bo rocznik 2014 (2 styczeń). Nie wiemy, czy ja w ogóle puszczać, bo żłobek/przedszkole koło domu jest tylko prywatny - tam chodziła przez jakieś 10 miesięcy, ale non stop chorowała i chyba mogłabym znaleźć jakiś fajniejszy gdzieś dalej - tylko wtedy musimy kupić 2 auto,żebym mogła ją odbierać. Ale jak ją znowu puścimy gdziekolwiek, może nam chorować, a do tego nasze drugie dzieciaczki rodzą się w okresie wysokiej zachorowalności i boje się, że będzie mi jeszcze małego zarażać. Jak Wy robicie? Bo ja nie mogę liczyć na pomoc żadnej babci, jak się urodzi bobas, bo obie w listopadzie/grudniu nie będą mogły przyjechać. Mąż może max 2-3 tygodnie zostać w domu. A ja nie wiem, czy ogarnę dwójkę na początku sama? Poza tym będzie powoli zima, jak sobie pomyślę o wychodzeniu na spacer i tym całym ubieraniu, to mną trzęsie.
Namawiam męża, żeby wziąć nianię na pół etatu na pierwsze 3-4 miesiące. Ala wychodziłaby z nią na dwór, trochę się pobawią, no i najważniejsze, nie powinna chorować. Potem myślę, że dam radę już sama z dwójką, a Alę byśmy puścili do przedszkola we wrześniu 2017, miałaby wtedy 3 lata i 8 miesięcy. Wtedy do państwowego chyba już muszą ja przyjąć. Co radzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038172 przez krecik
Kinia, to chyba nie od przedszkola zalezy, czy dziecko choruje czy nie:(wiesz jak jest niby zakaz przyprowadzania dzieci jak sa chore, ale jak rodzice pracuja to ciezkoza kazdym razem przy katarku zostawiac dziecko w domu, wiem, bo pare razy tak myslalam, ze pasowalaby go zostawic, ale trzeba bylo isc do pracy, zreszta pamietam, ze ja zaprowadzalam dziecko jak sama mialam zapalenie oskrzeli to mialam kontakt z przedszkolakami w szatni, nic nie poradzisz.

Cortezia, Tobiasz ladnie, choc mnie od poczatku urzekl Mieszko:)
Poszlo na priv

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038173 przez cortezia
Kinia ja Bianke zostawiam w domu ja chce dać ją póżniej d przedszkola dopiero 2018 roku w styczniu kiedy będą musieli ją już przyjąć to raz, a po drugie w ogóle nie myślę, żebym rady nie dała. Jak nie ja, to kto:) To zależy od Ciebie jak chcesz, w żłobku na pewno na początku bardzo by chorował później pewnie by się to uspokoiło.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038174 przez moniaaak
Patrzyłam na stronie HM, ale jakoś szału nie ma z tymi cenami, Kacprowi już trochę rzeczy kupiłam na samym początku, ale dla mnie w HM, 10 zł za koszulkę- bluzkę dla niego to max.
Niestety jeżeli chodzi o niemowlęta, to u mnie w mieście, ten dział jest bardzo biedny.
Kinia u mnie Kacper dostał się do przedszkola, ale i tak jak się malutki urodzi, to będę go trzymać w domu do wiosny(minimum 3 miesiące). Tym bardziej, że okres chorobowy. Niani nie będziemy brać, bo zwyczajnie szkoda mi kasy. Jakoś sobie damy radę. Chociaż też nie babcie czy dziadka nie mam co liczyć. Zresztą nie wiem czy bym chciała ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038175 przez Kinia7955
Zrobiłam na szybko zdjęcie brzucha :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038176 przez ania1985
ja tez chce do tej grupy na fb :D
Podziękowania: cortezia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038182 przez moniaaak
Ania pewnie na priv masz wiadomosc od Cortezii. Wyślij do niej, lub do mnie na priv swoje dane, to dodamy Cię do grupy.
Krecik Ciebie już dodałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038186 przez cortezia
No dziewczyny na facebooku są już Ania1985, Kinia7955, Moniaaak, Krecik, ja oczywiście. Zapraszamy jeszcze do Nas dziewczyny im nas więcej tym rażniej:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038187 przez moofka
a ja też mogę? :whistle:

dawno nic nie pisałam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl