BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1051583 przez Megi
Honka świetne wieści!Możesz w końcu odetchnąć z ulga. Z wodami to nie pomogę, bo nie wiem

Sander i Mulian świetne brzuszki!Zupełnie jeszcze nie takie wielkie

Ja po kolejnej tabletce na wstrzymanie i skurcze ucichly. Zobaczę,jak noc.Jutro zastrzyk drugi na płuca,więc jeszcze nie wyjdę :(
Ciężka nocka będzie bo jeszcze 3y są ze mną i każdej coś robią o różnych godzinach...
Spokojnej nocki Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051596 przez Megi
Dzien dobry,
Magiczne tabletki dzialaja-cała noc bez skurczy :) Kolejna podali mi o godz. 24.00
Ściskam mocno i będę informować!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051597 przez honka_18
Megi wspaniałe wieści :laugh:

U mnie też poprawa, do 12 brzuch miałam twardy jak kamień i ból podbrzusza, a później do teraz spokój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051598 przez Joanna90
Megi super że tabletki pomagają :)
Honka cieszę się że u Ciebie lepiej :)
Ja za to do 24.00 miałam te moje skurcze, juz sie zastanawiałam czy męża nie budzic i nie jechać bo były częste (co 5 do max 15 minut), ale były nieregularne więc udało mi się zasnąć :blink: A teraz od 4 rano nie śpię i mam co godzinę, dobrze że o 8 rano mam lekarza bo tak to bym chyba jednak pojechała dziś na izbę sprawdzić czy to zwykły trening czy porod się nie rozkreca powoli... Kurcze pierwszy poród to człowiek nie wie co i jak :blink: a nie chce wyjsc na jakąś panikarę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051600 przez MaKa
Joanna ja już niby rodzilam ale poród miałam wywolywany i też wczoraj panikowalam jak skurcze mnie laply więc doświadczenie mam podobne jak i Ty :P a słuchajcie jak brzuch wam twardnieje to tylko na górze czy cały od spojenia po dno macicy? Bo mi bardziej góra tylko i nie wiem czy to przez warstwę tluszczyku czy coś jest nie tak B)
Honka jeszcze kilka dni i to będzie Twój najgłośniejszy poród, dobrze pamiętam?:)
Megi współczuję tego badania i leczenia w środku nocy, niby człowiek powinien wypocząć w szpitalu a tu budzą co chwila...

Któraś z Was mam pracujących orientuje się czy do pracodawcy po porodzie trzeba zanieść tylko wniosek o urlop roczny czy coś jeszcze?? :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051603 przez Mulian
Dziewczyny dobrze, że u Was trochę lepiej.
MaKa mi na odwrót twardnieje, bardziej na dole. Sam z siebie zazwyczaj a czasem wystarczy trochę stymulacji np śmiech czy jak ćwiczę mięśnie kegla. Co do macierzyńskiego to mi ostatnio powiedzieli w pracy żebym dała znać jak urodze żeby wiedzieli jak mi wypłatę naliczac a potem mam donieść akt urodzenia....nikt nic nie mówił o wniosku. Trzeba odczytać w necie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051605 przez Megi
MaKa mi też kadrowa mówiła, ze akt urodzenia i mąż ma podjechać to resztę załatwia od ręki :)

Tylko tabletki dostaje, co 6 godzin i po jakis 4-5 brzuch zaczynam znowu czuc. Boje sie,ze jak mi odstawia to będę miała znowu skurcze.
A dwa tygodnie to mi się nie uśmiecha leżeć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051613 przez Joanna90
MaKa mi twardnie cały brzuch, jak tylko gora to wtedy bobas mi się chyba wypina, takie mam odczucie wtedy :)

Ja dostalam skierowanie do szpitala po sterydy na plucka dla Maluszka wiec dolaczam do hospitalizowanych...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051619 przez olcia1989a
Oj dziewczynki prawie wszystkie szpitalne :( trzymajcie sie :) ja to pewnie urodze ostatnia bo i termin na 27 luty i zadnych wiekszych objawow oprocz pobolewania brzucha jak na okres.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051628 przez Agutka
Joanna dobrze ze dostaniesz zastrzyki będziesz spokojniejsza. Mi też brzuch raczej dołem twardnieje . Ja za to od 3 dni ok godz 20 mam takie bóle z krzyża że chodzić nie mogę do tego parcie na odbyt i krocze . Wyję wtedy z bólu ale dosłownie wyję. Nie mogę chodzić stać jedynie leżeć na lewym boku wtedy jest znosnie . Trwa to jakieś 2 godz . W nocy już spać to udręka chodzę taka zmęczona. Ale 38 tydz to już masakra . Wczoraj złożyliśmy lozeczko i już przygotowałam kącik na razie w sypialni gościnnej na dole bo po cięciu trochę ciężko by było z góry na dół i na odwrót dlatego do puki nie dojdę do siebie będę na dole z małą załączam fotki z tymczasowego kącika :)



No i ja i moje 15 +
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051629 przez Agutka

To kącik Zosi i nasz wozek 7 letni :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051636 przez Megi
Agutka wózek, jak nowka sztuka. Kącik gotowy na przyjęcie członka rodziny,a brzusio śliczny!

Joanna witamy w naszym gronie, zawsze te sterydy to pewność!

Całuje Was!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051641 przez Mulian
Agutka super kącik, fajne pojemniki na akcesoria. Na kiedy masz termin cc?

Joanna zawsze to bezpieczniej w szpitalu jeśli się coś dzieje, dostaniesz sterydy i wrócisz do domku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051643 przez Agutka
Termin dokładny poznam 25 stycznia ale prawdopodobnie albo 29 styczeń lub 2 luty za tydz się okaże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051644 przez masuska
To i ja się pochwale. Wczoraj złożyliśmy łóżeczko, dziś komoda będzie.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Jak ktoras szuka jeszcze koszuli do karmienia to na prawdę świetne sa w textil market za 29,99, przyjemne w dotyku i takie rozchylane
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl