BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1052048 przez dodi
Cześć dziewczyny
Jak tam po nocce wszytskie jeszcze w dwupaku?
Honka jak skurcze?
Jak tam dziewczyny szpitalne?
U mnie ok tylko mam ostatnio problemu z spaniem i jestem ciągle poddenerwowana ta końcówka bardzo mi się dluży już bym chciała urodzić a póki co nie zanosi się na to żadnych skurczy nawet.brzuch mi się nie obniżył
Ja dla maluszka spakowałam pajacyki body kr rękaw
Dziś odbieram ostatnie zamówienie z apteki kupiłam tę maść na sutki purelan i zestaw do lewatywy wolę zrobić sama w domu przed wyjazdem do szpitala niż jakaś położna ma mi robić
Dla juniora wybrałam kosmetyki z hipp poczytałam i wydają mi się ok
Jutro jeszcze jadę do ikea po wanienkę i lampkę i już wszytsko będę mieć
Masuska jak tam twoja rwa?
Sander cieszę się że u Ciebie już lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052051 przez honka_18
Dodi nie martw się na zapas, co ma być to będzie ;) moja położna mówi ze u wieloródek brzuch może się obniżyć nawet na kilka godzin przed porodem.
Ja przed poprzednimi porodami tez nie miałam żadnych objawów ( obrucz obniżonego brzucha) z Adamem odeszły wody pojawiły się skurcze co 2 min i 27 godzin później był już z nami. Z Artkiem w piątek zaczął odchodzić czop, w niedziele pojawiły się skurcze i krwawienie i we wtorek było już po wszystkim ;)
A teraz mi się zbiera i zebrać nie może więc pewnie Ty się przede mną rozpakujesz ;)

Megi jak u Ciebie sytuacja wygląda?

Mavi, Joanna co u Was?

Co u reszty mamusiek ?

Mnie znowu skurcze cała noc męczyły ale były słabsze i co 20-30 min i do tego Kubuś strasznie się wiercił całą noc, biedaczek nie mógł się wygodnie ułożyć albo też już jest zmęczony tymi skurczami :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052052 przez Megi
Dzien dobry :)

Kochane,więc od 24.00 znowu mi odstawiono leki.Lekarz twierdzi,ze gorzej już lek po 35 tc wpływa na dziecko i wstrzymywane niż poród
Pewnie wypuszcza mnie do domu i będę czekała na akcję B)

Trochę mi smutno bo wanna na porowce zepsuta, więc jeszcze nie mogę rodzic :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052054 przez masuska
Hej i ja codziennie rano sprawdzam, czy któraś nie urodziła przez noc:)

Dodi
, dziękuję że pytasz, rwa o dziwo od wczoraj odzywa sie z 5 razy na dzień, jestem w szoku, bo kilka ostatnich dni ledwo ruszać się mogłam, a tu taka zmiana. Kosmetyki z Hippa mam i ja:)

Megi
a jakie leki dostawałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052060 przez Mulian

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052061 przez Megi
Masuska najpierw kroplowki, a później Adalat w tabletkach co 6godzin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052062 przez dodi
Mulian jak ja rodziłam Adasia to było oczywiste Ze przed porodem położna robi lewatywę i golą ale teraz się zmieniło i muszą cie zapytać czy chcesz lewatywę i golenie ale ja tam zrobię sobie sama w domu jak już tak daleko będzie zawsze to większy komfort

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052063 przez dodi
Megi a miałaś podwyższone ciśnienie? bo przeczytałam że Adalat jest na obniżenie ciśnienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052066 przez zubi
Mulian u nas nie ma obowiązku robienia ( w szkole rodzenia powiedzieli że dla położnych to normalne, a ja nie pamiętam czy podczas porodu coś mi się przytrafiło). Co do golenia ja między skurczami w domu sama się oporządziłam, ale teraz może być trudniej bo brzuszek większy i też się zastanawiałam czy oni coś z tym robią :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052070 przez masuska
Megi no to porządne leki... Moze całkiem Ci wyciszyli i wytrzymasz do terminu :)

W moim szpitalu podają czopki glicerynowe, jak ktoś chce. Ale nie naciskają. W moim przypadku i tak się organizm sam wyczyścił i raczej problemu nie było. Z goleniem moze byc ciężko, bo nie daje rady już sama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052073 przez honka_18
U nas nie robią lewatywy, nie golą i się nie czepiają :P ja z Adamem się wygolilam 4 dni przed porodem

Mulian podczas porodu jest takie parcia ze jeżeli nawet się coś przytrafi to nie będziesz o tym wiedzieć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052074 przez Mulian
Megi może teraz Ci się wyciszy i wytrzymasz ile trzeba w dwupaku.
Masuska z tym goleniem to ja też mam już problem, ale może jakoś się to ogarnie ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052076 przez Megi
Ciśnienie miałam zawsze niskie :laugh:

Idę na badanie ginekologiczne i do domu.Lezec i czekać na porod :)

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052084 przez Inezka
Witajcie!

U mnie cisza, spokój. Jeśli chodzi o skurcze, to częściej brzuch mi się stawia, ćwiczy ;) tak to ok, nawet w nocy do toalety mam jedną wycieczkę i potem zasypiam.
Za to Was czytam i denerwuję się z Wami i jednocześnie trzymam kciuki.

Megi, najdłużej pracowałaś i bylaś na chodzie, więc teraz obowiązkowo poleż, żeby Maluch posiedzial w brzuszku. Pozytywne jest to, że wychodzisz że szpitala :)

Mulian ,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052122 przez Megi
Hej,
Melduję się w 2paku
Wypis dali mi wczoraj o 17.00,więc leżę teraz w domu i czekam spokojnie.
Mam nadzieję,ze ten tydzień wytrzyma mój dzidziuś.
Na wypisie mam mało wód plodowych-poniżej normy i moje dziecko z wymiarami było tydzień do przodu,a teraz jest tydzień do tyłu.
W czwartek mam wizyte-muszę wylezec i wszystko sprawdzi mi mój lekarz jeszcze raz!
Jak Wasze nocki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl