BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu #1040234 przez Kejt
Mnie trochę przybyło kg po weekendzie ale to dlatego, że byłam u mamy cały czas :lol:

A tak serio to zaczęłam się martwić bo brzuch mi wcale nie rosnie, juz 16 tc i 3 dni a jak bym się tylko więcej najadła :( dobrze że niedługo wizyta bo zwariuje



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1040236 przez masuska
Witajcie,
Zmiany w tabelce naniesione.

Olcia ja mam na plusie 1,2kg.
Kejt też mam wrażenie że brzuch mi nie rośnie, a wizyta dopiero 02.09
Maka zerknę na ofertę smyka, w moim mieście go nie ma niestety. A tak w ogóle to szukam kapci befado.

Ja mam dziś znów noc nie przespaną, Młody z gorączką a nad ranem wymioty. Od 5tej na nogach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040243 przez Sander
Musaska biedny maluszek, nie ma nic gorszego niż chore dziecko :-(
A nie boisz się kupować przez internet, że będzie za małe np?
U mojej córki to loteria z numeracja i póki nie przymierzy nic nie wiadomo.
Jak fajnie tak czytać o wizytach i czekać na wiadomości :-)
Pamiętacie jak wrzucałam fotę z brzuchem moim?? Teraz go nie ma wcale!!! Był chyba z 5 dni i zniknął... Hehe pojawia się i znika :-P
Co do wagi to myślałam że przytyłam przez urlop a tu ani grama! Cały czas mam 0,5 mniej niż przed ciążą. Oby tak się utrzymywała, bo z Isia cały czas w górę szybowala... Wtedy to chyba 4 kg było do przodu.
Maka a czemu twoja szefowa taka zła??
Poproszę o zmianę w tabelce bo m mam termin na 23.02. A wg usg na 21.02, wiec różnica minimalna. A i maluszek ma 6,7 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040244 przez masuska
Sander ja wcześniej mierzę w sklepie, jak nic mi się nie podoba, to szukam w internecie. Z tym że rzadko zamawiam buty.
Zmiany naniesione.
To chorowanie najbardziej mnie przeraża, jak będzie dwoje na raz to zwariuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1040246 przez Megi
Cześć Kobitki :kiss:

Masuska zdrówka dla maluszka! Oby szybko przeszło :(

MaKa ja śpię, jak kamień :)

Ja to może łącznie z 0,5kg przytyłam, chodź myślę, że o te 0,5kg to nawet, jak nie byłam w ciąży to mi waga się zmieniała

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040249 przez Mulian
Cześć!!
Masuska zdrówka dla małego!

Ja przytyłam ok 1,5 kg, ale moja dieta przed ciążą była zupełnie inna nastawiona na zdrowe odżywianie z minimalną ilością tłuszczu. Teraz żywię się racjonalnie, ale zupełnie inaczej niż wtedy i tak sobie myślę, że część tego co przybrałam to pewnie wynik zmiany żywienia. A od 14 tc podobno powinno się przybierać ok 0,5kg tygodniowo.
Ja też mam problemy ze snem, ale zazwyczaj z usypianiem. Dopóki się nie położę to jestem zmęczona i śpiąca, a jak już leżę to nie mogę zasnąć.
A co do brzuszka to mój też raz znika raz się pojawia, największy jest zawsze wieczorem, obojętnie co i ile zjem w ciągu dnia, wieczorem wyglądam jak w 5 miesiącu a rano jakbym się najadła :woohoo:
udanego dnia Wam życzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040291 przez Inezka
Cześć wszystkim!

Masuska, trzymam kciuki żeby synek szybko wyzdrowiał. Zawsze mam stresa jak mój młody choruje. Co do kapci z befado, to kupujemy rozmiar mniejsze, bo oni mają zawyżoną numerację; tak babka w sklepie nam radzi. Nie wiem czy wszystkich modeli to dotyczy.

Z zasypianiem nie mam problemu, ale w nocy wstaje co najmniej 2razy na siusiu i potem różnie już z zaśnięciem.
Jak dotąd mam niecały 1kg do przodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040292 przez honka_18
Ja mam obecnie 1 kg do tyłu :woohoo: brzuch jak mi w Pl urósł tak teraz jest jeszcze większy :evil:

Zakończyliśmy remont sypialnia już w niej posprzątałam jutro pownoszę wszystko do szafy i będę mogła odpocząć . Ten remont + wstawanie o 4:30 strasznie mnie wykończył :evil:

Chłopiec którego pilnuje ma ospę :evil: mam nadzieję, ja jej nie załapie bo chłopcy penie już się zarazili :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1040295 przez Megi
Hello :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1040296 przez Megi
Honka silna babka z Ciebie-pelen szacunek dla Ciebie. Dzieci,remont...
Przechodzilas ospe w dzieciństwie?

Mamuska jak zdrowko synka?

Dentysta u mnie ok,nic do roboty nie ma.
Mam spokój :)
A teraz najważniejsze! TEST PAPP-A PRAWIDLOWY!Oby wszystkie wiadomości byly takie dobre

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040298 przez honka_18
Mega super, wspaniałe wieści :laugh:

Niestety ospy nie miałam :evil: i mam nadzieje ze nie będę miała bo teraz nie mam czasu na choroby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040300 przez Inezka
Honka, wow! Skąd ty masz tyle energii?! Nic dziwnego że przy takim ruchu mniej wazysz. ;)

Megi, cieszę się, że test Papp'a wyszedł prawidłowo. Mam prośbę, napisalabys jakie miałaś wartości? Mi wyszło białko Papp'a gorzej i wolne beta hcg też nie jakoś rewelacyjnie. Jak coś to napisz mi prywatnie,ok?albo jak nie chcesz, to spoko, rozumiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040306 przez Kejt
Inezka nie martw się ja miałam w poprzedniej ciąży zły wynik pappa później amniopunkcje i dziecko zdrowiutkie :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Wiktoria 25 tc [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040308 przez Mulian
Megi super wiadomość!
Inezka można poszukać w internecie jakie wartości są ok a jakie nie, ale nie sugeruj się tym za bardzo. Analizę powinien zrobić lekarz biorąc pod uwagę też inne parametry z usg. Poza tym tak jak pisze Kejt to jeszcze nie znaczy, że dziecko jest na bank chore.
Honka uważaj na siebie! Dorośli przechodzą ospę dość ciężko, albo jako półpasiec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040310 przez MaKa
Melduję się po wczorajszej wizycie. Maluszek ma 8,5cm, parametry z usg genetycznego w normie, piękny profil ma moja dzidzia :D aaa i na 99% będzie dziewczynka :silly: nastawialismy się na drugiego chłopca a tu taka niespodzianka. Jak będę miała więcej czasu to wstawię zdjęcie :)
Miłego dnia Wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl