BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu #1040145 przez Justyna_1709
A z tymi witaminami to coś jest. Przy pierwszym porodzie ordynator na moje pytanie, dlaczego mały jest taki duży, powiedział, że może to być od witamin. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040147 przez masuska
Witaj Inezka, zapraszamy, napisz coś o sobie.

Ja już jestem przekonana że poczułam ruchy, wczoraj wieczorem takie trzepotanie dość intensywne, a w zeszłym tygodniu takie delikatne. W poprzedniej ciąży poczułam w 16 tc, gdzie młody był mniejszy.

Dziewczyny która bierze witaminy w ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040148 przez Mulian
Ja biorę Doppel Herz Mama Premium. Ma dokładnie taki skład jaki zaleciła mi moja dr.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1040149 przez Kejt
Ja biorę ale ja muszę bo u mnie ciąża zagrożona to inna sprawa. W poprzedniej dziecko miało hipotrofie . Prenatal duo, tam jest duża dawka dha plus oddzielnie wapń i magnez :)

Co do ruchów też już poczułam, nie byłam pewna, na początku myślałam, że to jelita ale teraz już wiem że to są ruchy :) zreszto wg Usg to już 16 tc i 1 dzień to już chyba czas na to :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040150 przez Inezka
Jestem z Gliwic. Mam już synka, ma 6,5lat. Dziś właśnie zaczynam 14tc. Byłam już na badaniach prenatalnych, dzidzia zdrowa.Nie dało się zobaczyć płci, bo bąbel siedział twardo i nie chciał zmienić pozycji. ;) Wyniki usg wyszły dobre, ale za to moja biochemia wyszła gorzej, bo mamy spotkanie z genetykiem :unsure: i tak trochę jestem w rozsypce. Staram się o tym dużo nie myśleć..aha, już mam 36lat :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1040151 przez MaKa
Ja też biorę witaminy Feminovit z dha, przynam ze były najtańsze stąd mój wybór :)
Iznezka hej :)
Ja chyba też czułam ruchy babelka, chociaż w sumie to nawet pewna nie jestem czy to było to :)
Mój pierworodny wczoraj zapytał mnie jak się ma dzidzia, tak mnie to rozczulio ze się poplakalam :blush: wcześniej rozmawialiśmy na tamat rodzeństwa ale wczoraj strasznie mnie zaskoczył tym pytaniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040153 przez honka_18
Ja też biorę witaminy, omega 3 i kwas foliowy

Adam mówi, że muszę jechać do lekarza bo trzeba wyciągnąć dzidzie z brzuszka, a jak jemu tłumacze , że jest jeszcze za mała na wyciąganie to się przytula to brzucha żeby szybciej urosła

Dziewczyny tez byłam zaskoczona jak babka powiedziała ze jest jedną dzidzia, przeczucie mnie zawiodło :huh: wiec pewnie będzie synuś bo ja przeczówam córe

Witam nową mamusie :)

I nie pamiętam co jeszcze miałam napisać :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040155 przez Mulian
A ja dziś znów bez sił, tylko się turlam od kanapy do komputera co jakiś czas i oglądam powtórki z Rio. Tak jakby mi mdłości też wróciły, a myślałam, że mam to już za sobą. Jutro wreszcie moje usg genetyczne, o dziwo jestem dużo spokojniejsza niż kilka dni temu.

Inezka witamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040159 przez Justyna_1709
U nas na razie tylko kwas foliowy.

Dziewczyny, powodzenia na wizytach!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040163 przez dodi
Hej
Witaj Inezka fajnie że jest ktoś w podobnym do mnie wieku i ze śląska
Ja nie biorę żadnych witaminek jem tylko dużo owoców ale może tez zaopatrze sie w cos z apteki bierzecie jeszcze kwas foliowy zapomniałam zapytac ostatnio lekarza na wizycie
Piszą ze sie bierze do skonczonego 3 miesiąca upiekłam karpatke i czekam na gości pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040164 przez Mulian
W zestawie, który biorę jest kwas foliowy, dha, jod, magnez, wit. B6 i B12, D3, żelazo....chyba tyle.
Też mam niedługo gości, ale ja postawiłam na cukiernię. Często jak mam upiec coś dla gości to akurat wtedy nie wychodzi jak powinno ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040166 przez honka_18
Położna mi kazała brać witaminę D i kwas foliowy przez całą ciążę,(może przez to, że w poprzednich ciążach miałam anemię) więc biorę witaminy dla kobiet w ciąży które między innymi zawierają kwas foliowy i jeszcze dodatkowo kwas i omega 3 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040168 przez masuska
A ja łykam Vita-miner Prenatal. Z ciast to upiekłam marchewkowe. Mąż miał dobry pomysł, zabrał syna na plac zabaw. Ja jakaś padnięta jestem i wolałam zostać w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040172 przez Inezka
Przed ciążą brałam kwas foliowy, a od początku ciąży Femibion natal 1, a teraz VitaMama, luteine nadal, bo ciążę miałam zagrożoną i jeszcze gin mi każe teraz brać. Jestem do września na zwolnieniu lekarskim.Potem zobaczymy :whistle: Plus za to, że żadnych mdłości nie miałam, ani jednego dnia; zresztą tak jak w poprzedniej ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1040178 przez lillafron81
Część dziewczynki czytam was codziennie ale zabiegana jestem ze nie mam kiedy pisac . Powiem wam ze z tymi ruchami to nie wasze widzi mi sie
MAKA moja młodsza jak się dowiedziała o dzidzi to codziennie się pyta jak tam dzidzia i jak ja się czuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl