BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 1 dzień temu #1060511 przez Mala_ewa
Bogiii, gratulacje! Wszystko co najlepsze dla Ciebie i Maleństwa. :-):-):-):-):-):-):-):-)<3<3<3<3

Kochane, tak się rozpedzilyscie, że ja tu w kompleksy wpadam. :-D ja też już chce! :-D uściski dla wszystkich mam-mam, a dla mam-przebierajacych-nogami życzenia wytrwałości!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060513 przez motylek270
Boże dziewczyny, co za ból... Na pewno kończę produkcje dzieci. Więcej nie zniosę takiego bólu. Wstać nie mogę a jak wstaje to drzy mi cale cialo.
Bogiii gratuluje. Mamy dzieci urodzone tego samego dnia- parka. Fajnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060523 przez maga4
Bogiii gratuluje!
Muszę powiedzieć ze po pierwszych 3 nieprzespanych nocach teraz jest super. Dawid budzi się co 3 h zje i śpi :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060556 przez nadinchen
Bogii gratulacje :)
A my już w domu bo wszystko było ok.
Trzymam kciuki za resztę dziewczyn!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 16 godzin temu #1060576 przez aNusia90
Gratulacje dla nowo rozpakowanych mam i duzo zdrowia dla Maluszkow.
Mamy z dzidziusiami piszccie co u was zeby forum nie umarlo. Albo przezucmy sie na fb ktos kiedys pisal ze zaklada grupe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 14 godzin temu - 7 lata 14 godzin temu #1060579 przez kasia1616
U nas dobrze. Dwie pierwsze noce były ciężkie ale teraz mała budzi się co 3 lub 3.5 godziny w ciągu dnia i w ciągu nocy dwa razy. Rośnie szybko. Już jedne pajacyki są za małe :) jest starszym glodomorem co skończyło się tym że miała wczoraj problemy z zoladkiem i była markotna. Karmię swoim mlekiem choć raz zdarzyło się dokarmic ale na szczęście pokarm przyszedł. Niestety ja nie mam apetytu i przez to wczoraj moje piersi były zwiorczale więc przyrzekam sobie ze będę się zmuszać do jedzenia. Na wagę nie wchodzę więc nie wiem ile mi zostało jeszcze do zrzucenia ale to tylko dlatego że jakoś czuję się dobrze tak jak jest a ćwiczyć i tak na razie nie jest wskazane. A powiem Wam że w domu jest co robić bo tych 9 miesiącach gdzie na dodatek ja 8 miesięcy lezalam. Na szczęście poród był krótki i niezbyt trudny. Wiadomo klasyczne bóle były ale minęły wraz z pojawieniem się Łucji więc szczerze już nie pamiętam jak dokładnie to było. Mała się zaczyna przeciagac więc pewnie zaraz się obudzi. Pozdrawiamy i się będziemy odzywać. Nie przenoście się na FB bo nie wszyscy mają. Buziaki dla wszystkich
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 13 godzin temu #1060581 przez AsienkaZet
Motylku i Bogii serdeczne gratulacje dla Was! :) Świetnie, że maluszki są już z Wami po drugiej stronie brzuszka :) :* Teraz tylko trzeba jeść, kupkać i spać ;) Wracajcie do sił a dla Maluszków dużo zdrówka :)

Anusia na FB jest grupa, część z nas już tam jest :)

Ja moją Hanusie też karmię piersią i dziewczyny tam się zastanawiam czy za każdym razem odbija się waszym maleństwom po jedzieniu? Bo mi w szpitalu położne mówiły (i położna środowiskowa też), że w przypadku karmienia piersią nie zawszę się dziecku odbije... inaczej się sprawa ma z karmieniem butelką bo w tym przypadku podobno zawsze powinno się odbić. Możecie podzielić się swoimi obserwacjami? :)

I budzicie swoje dzieci na karmienie czy czekacie aż same się zgłoszą? Ja mam alarm co 3 h jeśli mała sama wcześniej nie da znać że jest głodna, a w nocy co 4 h :)

Kasiu u mojej Hani też już część ciuszków za małych... niektóre założyliśmy tylko raz hihih ;) Oooo i moja Hania ma takie same śpioszki jak Twoja gwiazdeczka na zdjęciu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 12 godzin temu #1060585 przez kasia1616
Asiunia Zet u nas rzadko się odbija ale jak dałam raz butelkę to bardzo jej się odbiło i ulała. Więc pewnie to prawda choć moja położna mówi żeby czekać aż się odbije więc nie wiem zawsze trochę czekam a jak nic to to kładę na boczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 12 godzin temu #1060588 przez AsienkaZet
Dzięki Kasiu za odpowiedź :) To widzę, że u Was tak jak u nas - też rzadko się u nas odbija (chociaż czasem się zdarzy hih) i też robię tak jak ty, trochę czekam, noszę i biorę do pionu tak 5-6 min i jak nic to na boczek :) Dziecko chyba jak spokojnie ssie pierś to chyba nie ma jak się nałykać tego powietrza to może dlatego im się po prostu nie odbija :) A jak usną przy piersi to już w ogóle "bek" się nie pojawia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 godzin temu #1060595 przez motylek270
Olek ładnie je mleko i o dziwo mam pokarm. Zaskakujące po porodzie sn nie miałam a po cesarce...Moj synio jest cudowny. Taki grzeczny. W załączniku fotka tuz po urodzeniu.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 godzin temu #1060598 przez GosiaO
Motylku to obie mamy Aleksandrów :))) chyba imię ma to do siebie, ze dzieci są mega grzeczne :) ja az byłam zaskoczona ze tylko jemy i śpimy ;) Niestety przywędrowały do nas kolki, ale po wczorajszej wizycie u pani doktor, uruchomieniu wszystkiego co możliwe mam nadzieje ze najgorsze za nami, bo powiem Wam ze momentami samej mi leciały łzy z bezsilności :((( niestety ból był taki ze Olusiowi az leciały łzy :( dobrze ze w nocy nie miał ataków :( po wczorajszych kropelkach juz widać poprawę wiec mam nadzieje ze tak zostanie. Pani doktor zleciła jeszcze badanie kupy na alergie laktozy, i wcale nie ma znaczenia ze ja nie pije mleka bo tak jestesmy stworzone ze w naszym pokarmie samoistnie tworzy sie laktoza :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 godzin temu #1060605 przez Mala_ewa
Fajnie poczytać o Waszych doświadczeniach, Młode Mamusie. :-) my jeszcze czekamy. :-) foty super, dzieci jak malinki. Nie strasznie mnie tymi za małymi rzeczami. :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 godzin temu #1060606 przez kasia1616
Dzieci strasznie szybko rosną. Nigdy w to nie wierzyłam a tu moja mała ma 9 dni a niektóre rzeczy na 56 już odkładamy bo są za małe. Fakt mała miała 57 cm jak się urodziła ale myślę że ten 1cm nie ma znaczenia. Wczoraj ubrała jej pajacyk a tu biedactwo nóżek nie mogło wyprostować a jeszcze kilka dni temu go nosiła :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 godzin temu #1060607 przez Mala_ewa
Dziewczyny, a takie coś na kolki: www.google.pl/search?q=Windi&client=ms-a...imgrc=7qcmirCA1SmshM :

Znajoma mówi, że próbowała i pomogło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 godzin temu #1060609 przez maga4
U nas to samo z ubraniami. Mały ma dopiero tydzień i już niektóre za małe.
Czy wasze dzieci tez tak często maja czkawkę? U nas kilka razy dziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl