BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1053580 przez aNusia90
motylek270 Ja musiałam powtarzać glukoze bo za pierwszym razem miałam robioną po 2 godz i wyszło trochę ponad normę, więc lekarz kazał powtórzyć z tą różnicą, że krew była pobierana po 1 godz i po 2 godz. Za drugim razem wyszło ok, ale swoje się namęczyłam, zwłaszcza za drugim razem brrr.

A co do butelek to powiedzcie na początek kupić 2 małe po 150 ml czy jedną 150 a drugą 260 ? Bo nie mam pojęcia, jak praktyczniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053581 przez Paula1704
Tak Kasia, dziś my badamy nasze maleństwa;) ciekawa jestem ile mała waży, muszę koniecznie zapytać ;)
Ja dopiero po 17 mam wizytę, a Ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053583 przez motylek270
anusia kup sobie jedną 150ml, a drugą 260ml- zobaczysz że dość szybko trzeba będzie zmieniać.

Byłam na teście i nic z tego: tydzień po tygodniu nie można powtórzyć. PROCEDURY: tylko ja sie pytam gdzie one były jak tam byłam za pierwszym razem. Przynajmniej dziś byłam pierwsza i ludzie, którzy stali za mną dowiedzieli się co się w tym punkcie pobran wyprawia. Zrobiłam sobie badania krwi uzupełniające do poniedziałkowego wyjazdu do Instytutu Hematologii. No i posiew moczu mi zlecił lekarz, ale wynik ma być po kilku dniach i ja go nie będę mogła pobrać. Będę muziała dzwonić do przychodni albo sie tam przejdę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053584 przez kasia1616
Ja mam po 15 :) ja kupuję dwie butelki 150 ml.... Wczoraj dobre duszyczki podzieliły się ze mną wiedzą na temat butelek. :) więc od razu zamówiłam....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053588 przez GosiaO
motylek nie denerwuj się, bo tylko złe emocje udzielą się maleństwu...
Nie masz już wpływu na to co się wydarzyło, ale podejdź do tego że teraz będzie dobrze.
Trzymam kciuki i życzę cierpliwości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053592 przez aNusia90
Jeśli chodzi o butelki TOMMEE TIPPEE znalazłam dwa rodzaje oba anty-kolkowe (tak pisze) ale jedne mają jakąś rurkę w środku. O co chodzi? Które wybrać, żeby potem też nie było problemu z wymianą smoczka do karmienia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053595 przez motylek270
anusia ta rurka to taki termometr, który wskazuje czy pokarm ma odpowiednią temperaturę. Miałam taką butelkę i tego właściwie nie używałam jak korzystałam z podgrzewacza. Tę rurke można demontować bez problemu i z wymianą smoczka nie ma problemu.

GosiaO dzięki za wsparcie. Byłam w edycji naszej tableki, wpisywałam nową datę wizyty i zauważyłam że jesteśmy rówieśniczkami. Miło być mi nie najstarszą na naszym forum- w duecie zawsze raźniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053596 przez maga4
Ja używałam tych bez rurki i teraz tez takie kupiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053598 przez kasia1616
Ja zamówiłam też bez rurki.... Dziewczyny żadna z nas tu jeszcze nie jest stara :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053601 przez GosiaO
Motylek poprawilas mi tak humor tym wiekiem :-)) najważniejsze bysmy dobrze sie czuły, a wiek czasem jest mylny ;-) ja mając 22 lata zdecydowanie gorzej wyglądałam aniżeli teraz :P ja ostatnie dni to jestem flaki z olejem... nic mi sie nie chce, nie wiem na co mam chęć i taka ochlapnieta a dzisiaj jeszcze wywiadówka u Oskara przede mna :-) dzisiaj zapytał ile ma sie lat jak sie idzie na studia mowie mu 19 a On o to Laura bedzie miała 8 i tym samym uświadomił mi, ze w książkach bede cały czas i to ze szkoły podstawowej a nie swoich ulubionych ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053603 przez GosiaO
A co do butelek to uważam ze te "dodatki" to w większości są bezużyteczne i tylko marketing działa, a za tym idą pieniądze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053605 przez motylek270
kasia, GosiaO nie chodziło mi o starość w fizycznym aspekcie, tylko o rocznik ;) Sama też nie czuję się staro tym bardziej, ze ucząc w szkole ponadgimnazjalnej jestem mylona z uczennicą szczególnie przez nowych rodziców.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053606 przez kasia1616
Dziewczyny ja ciągle jestem głodna :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053607 przez motylek270
kasia taki czas. Jedz, dzieciątko rośnie. Ja w pierwszej ciąży też budziłam sie w nocy i chodziłam na wafle ryżowe. Teraz zbyt zmęczona jestem żeby sie obudzić, więc swój głód zaspokajam rano. Dziś też jestem dziwnie głodna. Nie wiem czego mi się chce...najgorszy taki stan, bo wtedy ciapie się wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053609 przez kasia1616
O wafle ryżowe to jest podpowiedź zdrowe i lekkie muszę kupić :) od dziś będę robić sałatki z rukolą może macie jakieś przepisy???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl