BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1053958 przez Paula1704
O boziu ale to chałka pięknie wygląda! Zjadłabym ją całą. Dziewczyny podzielcie się przepisem jak już macie sprawdzony to też się skuszę żeby taką upiec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053964 przez aNusia90
Paula1704 - poniżej podaje przepis. Bardzo, prosty w sam raz gdy ma się ochotę na "małe co nieco", a ostatnio za mną często taka ochota chodzi ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053965 przez Paula1704
anusia dziękuję :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054003 przez motylek270
Anusia chalka wygladala wyśmienicie a przepis brzmi smakowicie.
Ponieważ ostatnio hemoglobine miałam niska dzis u nas kotlety wołowe z buraczkami- samo żelazo. Swoja droga powiem Wam ze te badania krwi wydają mi się niewiarygodne: dwa tygodnie temu miałam hemoglobinę 10,8 a w tym tygodniu 11,8. Przeciez każdy wie ze tak szybko te wartości nie rosną. Poza tym nie zdążyłam na tyle zmienić diety żeby mi tak urosla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054049 przez nadinchen
aNusia 90 dzięki za przepis :) Ja mam ostatnio fazę na pieczneie chleba i bułek, więc na pewno spróbuję chałkę upiec, bo nigdy nie piekłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054290 przez Marysia87
Witam,
Ja po wizycie, Mały dalej nie obrocony :S z wyników krwi wyszła mi anemia, ale ogólnie wszystko dobrze. Mały ostatnio ma bardzo ruchliwy etap ciągle się przeciąga. .. wydaje mi się ze chce się obrocic ale nie ma jak. Czuje jak się pcha, brzuch mi się wypina ale po chwili wraca do starej pozycji.
Przez 2 tygodnie przytyłam 1.7kg zasługa mamy- przez tydzień u niej byłam, obiadki dzień w dzień z dwóch dań zupka + drugie danie a potem deser i nie ma przepros :cheer: od poczatku 13.3 kg ciekawe ile będzie na finiszu?!
A co u Was?!
Nadinchen jak idzie ci oduczanie smoczka u córeczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054316 przez Miluniaa
marysiu a suplementujesz cos?? Ja z Zu dopoki badania nie zaczely spadac tylko na diecie bylam odzywialam sie super zdrowo i do 6 mies ksiazkowe wyniki, a juz pozniej dieta nie dala rady i tez anemia mnie dopadla tylko juz suplementy nie dawaly rady musialam zelazo oddzielnie przyjmować :) Teraz suplementuje od poczatu ale lekarz mi kazal bo organizm po 1 sie nie zregenerowal, a juz 2 ciaza, wiec trzeba mu pomoc i na razie wyniki ok ;)


Jak dziewczynki sie czujecie?
Ja w koncu wzielam sie za pranie popiore i zaczne szykować torbę :) Nie wiem czy Wam kiedys pisałam ale moja kolezanka urodziła dziecko w 28 tyg ciazy i mała jest zupełnie zdrowa ! Także nawet w razie cos mamy już wielkie szanse :) ALe wiadomo niech siedza do conajmniej 37 i 1 :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054320 przez GosiaO
Ja od poprzedniej wizyty tez mam przyjmować 1 tabletkę żelaza dziennie bo wyniki poleciały, zobaczymy jak wyjdą w tym tyg, no i co powie lekarz ;-) Ja Dziewczyny nie moge przytyć, wszyscy mi mówia ze jestem chuda i rzeczywiscie uwierzyłam w to, ale nie ma ze nie jem czy sie specjalnie oszczędzam :( Mała wierci sie i wczoraj tak jakoś sie ułożyła ze czułam nacisk na kręgosłup i odezwał sie ból... ale takie momenty tez potrzebne :/ Ciekawa jestem jak juz leży bo nie wydaje mi sie ze juz przygotowała sie do wyjścia, wiec piątek bedzie ekscytujący ;) Ja tez zaczynam prac i prasować, zdecydowanie juz czas jak dla mnie :-))) Niestety miałam nadzieje ze zbliża sie wiosna, a u mnie dzisiaj śnieg :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054327 przez Miluniaa
Gosia ja z mala zaczynalam po 20 tyg prac, a teraz nie ma czasu, a ja nie lubie zostawiac na ostatnia chwile ;p
Po zelazie mozesz miec problemy z wyproznianiem ja mialam gleboka anemie to az 2 musialam lykac bywalo ciezko ;) KUrcze jeszcze 2 mies i zaczniemy tulic swoje pociechy !!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054330 przez aNusia90
U mnie odpukac narazie wyniki ok, tylko plytki krwi lekko ponizej normy...
Samopoczucie jak narazie dobrze tylko od wczoraj wieczorem Mała wyjatlowo aktywna mam nadzieje, ze to przez to ze przez weekend wyjatkowo spokojna byla to teraz nadrabia rozpychajac sie przez co jedzcze czesciej brzuch mi twardnieje...malo przyjemne:/ . Wy tez tak macie?
Dzis mialam zaplanowany spacer na dotlenienie malej ale na drogach i chodnikach szklanka wiec chyba odpuszcze.
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054334 przez nadinchen
Marysia 87 - oduczyła się :) Pierwsze 3 dni trochę popłakiwała, a teraz już w ogóle o nim zapomniała. Jeszcze trzymam na czarną godzinę - w razie czego.

Mi też twardnieje brzuchu od czasu do czasu i mała też się strasznie wierci. Ja mam wizytę w poniedziałek - też jestem ciekawa czy wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1054349 przez motylek270
GosiaO ja żelazo biorę ju z trzy miesiące, oprócz tego B12, magnez i wieczorami jeszcze MamaDHA.
No...miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054379 przez maga4
Ja miałam robiona morfologię 1,5 tyg temu i nie mogę sie o wyniki doprosić lekarza. A poprzednia była robiona w 8 tyg ciąży. Muszę chyba na koniec ciąży zmienić lekarza bo praktycznie nie mam badań robionych :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054384 przez GosiaO
No to rzeczywiscie mało :/ ja co wizytę mam mieć wyniki morfologii i moczu, a jak było cos nie tak to zlecał mi jeszcze dodatkowe badania, ale co lekarz to inne zasady pracy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054417 przez Linusia
Witajcie!!!

Z racji iż termin porodu cofnął mi się z 1 Maja na 23 Kwietnia musiałam się do Was przenieść, także witam witam wszystkie piękne przyszłe mamusie kwietniusie.

Mam na imię Karolina, jestem w 30 tydzien, 2 dzień ciąży, Razem z mężem spodziewamy się syna, na 90% będzie Tymoteusz. Jest to moja pierwsza ciąża. hmm i mam 23 lata.

Nie wiem co mam jeszcze napisać więc was gorąco pozdrawiam i życzę zdrówka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl