BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061630 przez Sophie25
Loq piękna pościel ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061631 przez Loq90
Sophie to jesteś fit mama:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061632 przez Loq90
Robię małą przerwę. U was też tak gorąco? 29 stopni!:o
Jakiś czas temu dostałam od siostry pierniczki, ale jak można zjeść takie cuda? Wlasnie powiesiłam je na szafie jako deko:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061642 przez Judyta1992
Ale piekne :) pewnie ze nie do jedzenia!
Aylwetkami bedziemy sie martwily pozniej. Ja przytylam 20kg juz i trudno kiedys to zgubie. Martwi mnie troche to ze nie bede miala w czym chodzic. Dobrze ze lato to troche jakis luznych sukienek mam. Do karmienia nie mam nic ale nie kupuje bo ciezko okreslic mi rozmiar :) pewnke i tak czekaja mnie jakies zakupy po porodzie to wtedy kupie.
U mnie straszny upal. Dzisiaj siedze w domu nawet z lozka nie wychodze bo nie chce powtorki z wczorajszymi bolami krzyza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061643 przez MoNiaaa
ja się po malu zbieram do lekarza.
az dziwnie jak się ubrałam w normalne ciuchy nawet maz się smial ze już zapomnial jak wyglądam bo po domu tylko w piżamach chodze bo wygodnie no i się wymalowalam:P

pierniczki sliczne!!!!
pościel urocz :)
ja swoja tez wyprałam a w weekend w końcu zmobilizuje meza żeby lozeczko skrecil

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061647 przez MoNiaaa
ja już po wizycie rozwarcie 3cm ale tez przez to ze ten krazek tam jest podobno na razie dalej lezec i oby wytrzyac jeszcze 2 tygodnie
waga malej to już zglupialam w szpitalu wyszlo ze 2600 a teraz 2435 może być wina tego ze na roznym sprzęcie i jest zaklamana waga brzuszek wyszedł ze mniejszy od reszty ale mowila ze po prostu może być drobna dziewczynka zobaczymy :)
a to swędzenie brzucha może być od wątroby nawet mam zrobić badania bo dziś zauwazylam tez jakby taka wysypka mi wyszla;/

wogole to zmeczylam się a przeszłam tylko do auta

a to my :) 35 tc=2dni
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a wozek mamy taki

Załącznik SAM_1625.jpg nie został znaleziony


http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061649 przez aleksiaa88
Monia to pomału i jakoś te 2 tyg zleci

Hehe cyce też masz ładne :evil: mi dziś pierwszy raz siara z prawego poleciała i to w dzień bo tak to tylko w nocy z lewego jak przycisne

Ja nic nie kupuję do karmienia nawet stanika mam. Zwykle odpinane szelki z przodu a z ubrań to koszulki z dekoltem bo ja tylko w takich chodzę w domu to sobie mogę bluzkę ściągnąć czy stanik do karmienia tak też tamtym razem robiłam poza tym to nie mam gdzie karmić w mieście nie mieszkam to nie muszę w parku na spacerze a jak byliśmy w przychodni to blisko mam 5 minut od domu więc karmilam w domu a w razie czego w aucie można więc specjalnych ubrań mi nie trzeba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061654 przez Sophie25
Monia śliczny brzuszek ;)
Super ze wizyt a udana mała napewno wytrzyma jeszcze i będzie donoszona; )

Ja to mam już brzucha giganta dziś ubralam sukienkę bo mi najwygodniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061656 przez Loq90
Monia super że wszystko dobrze. Mi też robili badanie na wątrobę, ale wyszło negatywnie, także się zwyczajnie rozciagalam. A brzusio śliczny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061657 przez Judyta1992
Zgrabny brzuszek :) ja zaluje bo mojego synka buzki jeszcze nie widzialam oprocz chyba 10 tyg i chyba 20 i juz raczej nie zobacze. Nak malutka drobna to fajnie ja tam wolalabym drobnego synka no ale nie zapowiada sie.
Nienawidze nie miec czegos pod kontrola a teraz wlasnie tak mam. Lubie miec wszystko zaplanowane i zrealizowane. Mialam miec blysk w mieszkaniu przed powrotem ze szpitala wszystko poprane i wyprasowane a nie zapowiada sie. Maz nie potrafi nawet jakby bardzo sie staral posprzatac tak jak ja. Ciuchow do prasowania tysiace on tego tez raczej nie zrobi. Boje sie co mnie czeka po powrocie :( no chyba ze ten moj uparty syn poczeka jeszcze troche to tak za tydzien sie za to wszystko sama zabiore bo juz bede mogla spokojnie urodzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061658 przez Loq90
Judyta mam tak samo:D zawsze po swojemu muszę zrobić;)

Monia właśnie mi się przypomnialo, że jeszcze pod prysznicem myje się najpierw żelem lub peelingiem a na koniec jeszcze myje się oliwka, jeśli można to myciem nazwać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061666 przez Loq90
Chyba serwery nie wytrzymały

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061668 przez MoNiaaa
no wow w końcu forum wrocilo:)
wyniki wyszly mi ok a ja już się nakrecilam ze na pewno mam cholestaze...
u nas w sypialni w końcu stoi lozeczko jupiiii:) jeszcze lampki nie zawieszone i pościel trzeba wyprasować ale jest już postep :P
no i zciachalo mnie nowymi rozstępami :( nigdy bym nie przypuszczala ze tak na sam koniec mnie urzadzi

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061669 przez Judyta1992
No juz myslalam ze tego nie naprawia a tu taka niespodzianka :)
My juz oficjalnie mamy donoszonego bobasa :) ale niech siedzi jeszcze dwa tygodnie bo jeszcze musze poprasowac mu ciuchy.
Mi rozstepy pijawily sie jakos w polowie ciaży na posladkach i udach:( na brzuchu nie mam ale chyba te na nogach sa jeszcze gorsze ale zauwazylam ze pomaga mi krem z tołpy. Smaruje sie nim codziennie i jest duza poprawa.
A mi teraz dzieje sie cos z nogami jak sluzej postoje tzn moze to byc nawet 10 minut to mam cale sine nogi az fioletowee sie robia i tylko takie kropki biale gdzie nigdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061672 przez kakasia20
W końcu forum działa .:)U nas też upaly ostatnio mnie spalilo ramiona dekolt masakra trzy dni cierpialam he .:)
Mały szaleje kopie:)
Poza tym chce iść w tym tyg rwac zęba bo od wczoraj jestem na apapach bo już nie umie wytrzymać z bólu w nocy ani spać nie mogę

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl