BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061676 przez ninka
Ja do lekarza idę jutro, ciekawe ile mały już będzie ważył :-)
Dobrze, że dzisiaj się trochę ochłodziło, bo nie mogłam już wytrzymać tych upałów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061685 przez Fasola
My po piątkowym szpitalu.
Otóż leukocyty w moczu jednak podwyzszone, mocz wysłaby do analizy :/ jeśli będzie jakies zapalenie to antybiotyk. Jestem tym załamana, coś takiego na samym finiszu :(
Wyszly mi wczoraj 2 rozstepy na biodrze co ciekawe w tym samym miejscu gdzie miałam jeden jedyny rozstep po córce ;) pamiątki ;) u mnie 17kg na plusie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061686 przez Judyta1992
Ja juz mam 19 na plusie. Tych rozstepow mam sporo ale z czasem przestana byc widoczne.
Ninka trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte daj znac po :).
Fasola tez trzymam mocno kciuki zeby wyniki wyszly dobrze. Nie przypuszczalabym ze na sam koniec ciazy moze sie cos posypac z wynikami. Moja siostra miala zatrucie ciazowe ale to jej juz w polowie jakos wyszlo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061692 przez MoNiaaa
Tak to chyba jest ze końcówka jest najcięższa jednak taki duży ludz obciąża bardzo nasz organizm.fasola 3mam kciuki za wyniki!!
Ninka daj znac po wizycie:)
Ciekawe kiedy i kto rozpocznie rozpakowywanie cudnie będzie oglądać zdjęcia wszystkich maluszków :)
Mi zostało jeszcze 1,5tyg leżenia w domu niby tak niedużo ale boje się ze nie wytrzymam bywają dni ze kiepsko sie czuje

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061693 przez kakasia20
U nas waga stoji 3,5 kg na plusie

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061696 przez Sophie25
Witajcie ;)

Ja teraz ciągle senna jestem dziś nie mogłam mogłam łóżka się pozbierać a córka do przedszkola musiałam zawieść ale później polezalam krzyża strasznie bolą chodź wczoraj miałam spokój byliśmy rodzinnie nad jeziorem i po piachu z cora szalalysmy nawet mnie nie bolały odziwo ;)

Fasola trzymam kciuki za wyniki trzymaj się !

Ja wizyta 1czerwiec i wtedy już mi poda datę cc więc będę wiedzieć kiedy zobaczę mojego szkraba ;)
Wizyta w Dzień Dziecka ;D

Ja jeszcze trochę rzeczy muszę kupić Ale stwierdziłam że torbe skanuje jak już poznam datę cięcia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061700 przez kakasia20
A ja idę tego 7.06 i to będzie 35 tydzień ciąży i już mi poda datę cc czy będę jeszcze raz musiała iść na wizytę u nas w 38 rozwiązują cc???????

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061701 przez ninka
Fasola trzymam kciuki za wyniki, na pewno wszystko będzie OK.

U mnie raz są lepsze dni, raz gorsze. Czasem od rana, po nieprzespanej nocy, nie mam na nic siły, a innym razem jest w miarę dobrze i mogę normalnie funkcjonować :)
Na szczęście żadnych rozstępów nie mam i mam nadzieję, że już nie wyjdą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061712 przez Sophie25
Kakasia mój mówi ze u Nas po 38 tygodniu robią cc powinien Ci już mniej więcej powiedzieć kiedy chyba ze będzie Ci kazał jesscze przyjść na jedną wizytę Al chyba Ci powie już ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061716 przez kakasia20
:) jeszcze do końca maja i niech się dzieje co chce kobietki :):*

Ja dziś chciałam jechać ząb rwac i już miałam jechać Ale upewnilam się zadzwoniłam i dziś chirurga stomatologa nie ma.jutro rano jadę rwac :/
Nie chcę tego Ale już nie umie wytrzymać kolejnego dnia. Tego bólu i zuchowa już boli mnie :( a się spałem nie chce truć dziennie.
Gdzie bym poblisku nie dzwoniła to nie wyrywają zębów ciezarnym a zwłaszcza na końcu ciąży 8/9.msc jedynie chirurgicznie .

Jakoś mnie te rwanie nie przeraża Ale ten zaszczyk igła w dziaslo ... Dwa trzy naklucia :(:( boze nie przeżyje .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061720 przez MoNiaaa
kasia to dziwne bo wszędzie mowia ze w ciąży normalnie można leczyc i wyrywać żeby nawet ostatnio ogladalam program o tym a ukłucia się boisz w porównaniu z porodem???dasz rade!!!
wlasnie byle do czerwca tylko ze mi się dluzy jak diabli!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061724 przez aleksiaa88
ja sie zrelaksowałam ale nie tak do konca bo siekałam w grządkach ale tylko na stojąco bo jakbym padła to musze na kolana a potem jest problem żeby sie podnieśc jak sie czeggoś nie przytrzymam to nie dam rady wstac straciłam siłe w nogach i z odbiciem się mam problem jeszcze jak się paliło to w kotlowni jak zeszłam do pieca a tam duuuży schodek to potem musiałam na czworaka z tamtąd wychodzić nie mogłam sie wybić żeby wyjśc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061725 przez aleksiaa88
skonczony 37 tydz t już my donoszeni tak?


zakupiłam cyferke na torta ale kiedy ten tort bedzie to nie mam pojęcia pewnie po połowie czerwca jak wrócę albo jeszcze później


ja tam z rwaniem zęba nie mam problemu gorzej jak potem boli ta dziura u mnie tylko ketanol wtedy w tamtej ciąży poszłam i przed zajściem wyrwałam siedząć na fotelu myśle robie to dla dziecka żeby w ciąży mnie nie bolało bo normalnie to jak nie boli to cięzko zebym poszła, teraz bede musiała isć bo mi się na 2-jce dziurka z przodu zrobiła chyba tzreba to załatac czymś ale poczekam aż wyjdzie

moje dziecko poniosło dziś pioruny mi rysował jak zobaczył że ja rysuje

Załącznik 18582370_1398876496841686_4973396754013035315_n.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061727 przez Sophie25
Piękna brzuszkowa pamiątka będzie ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061730 przez ninka
Ja już jestem po wizycie, mały wazy 3450 gram :) Rozwarcie na jeden palec, ale jak powiedziała moja Pani doktor mogę mieć takie rozwarcie przez kolejny miesiąc.

Jeżeli chodzi o dentystę to mój też nie chciał mi leczyć zęba, bo powiedział że on nie ma znieczulenia dla ciężarnych, że to są jakieś specjalne, które nie obkurczają żył czy jakoś tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl