BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061735 przez Judyta1992
Super pamiatka:)
Ninka duzy ten Twoj chlopak i to bardzo!
Kurde ciekawe jaki moj juz jest. Troche mam nadzieje ze urodzi sie taki 3600 nie wiecej no ale zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061740 przez kakasia20
:) dam radę mnie ząb boli jak jest zmiana pogody pulsuje i końca nie ma .
Teraz znów mam spokuj z zębem minęło ...
My jutro odkupujemy łóżeczko już jednak drewniane .:) a baldachim postaram się sama zrobić dziecku :) stelarz będę miała gratis :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061742 przez MoNiaaa
super brzusio :)
ninka na pewno 3450 wazy a nie 2450? strasznie duzy się wydaje??a jakies fotki masz?
ja bym chciała urodzić nie wieksza niż 3500 a najlepiej bliżej 3 kg :)
to ja nie wiem co z tym dentysta ogladalam program o matko i tam się lekarz wypowiadal ze wszystko można w ciąży robic i normalne znieczulenia, ja pewnie po ciąży tez będę miała do leczenia zresztą kupe czasu nie bylam ale jakos zawsze to odkładam :(
kurka po nocy mam mokra bieliznę mam nadzieje ze to tylko jakas wydzielina a nie wody!!!! dziś koncze 36 tc i we wcześniejszej ciąży tez zaraz po 36 poszly mi wody i urodziłam:( a przecież sa tu starsze stażem ciaze donoszone nie ja mam pierwsza rodzic !!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061748 przez kakasia20
Jechałam i dentysty nie było od 13:00 :/

Monia ja tak mam nie raz ze wstaje i bielizna mokra a od ok 2 tyg noszę wkładki które zmieniam co 2 godz bo są mokre.
Taka pogoda gorąca jest u nas i jak mi gin mówiła to są uplawy wiele matek je ma pod koniec ciąży jak by nie wkładki to majteczek mi braknie na zmianę . Lub jakaś Masz infekcje ...
Co do wodow nie wypowiem się bo ja miałam 2 cc więc mnie to ominęło :)

U nas dziś 25 stopni .więc od rana umylam podłogi w domu , Piore pranie, i do tego baldachim Piore i poszewk plus kolderke i. Na łóżeczko. Gdyż już mi pani przywiozła pod dom łóżeczko :) m.tylko je poskłada w całość i ja go urzadze :)

W ogóle co mnie dziwi jedna sprawa ...
Mamy w domu yorki i suczka nasza od ok 2 Msc jak przybiega do mnie czy wita się rano ze mną wskakuje na brzuch mój lub wacha go i się kładzie obok mnie hmmm ..

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061749 przez MoNiaaa
Kasia masz przeprawy z tym dentysta:( a psiaki moze czuja ze cos tam w brzuchu siedzi zwierzęta podobno czuja takie rzeczy choc mój pies jakos nie przejawia zainteresowania ale jak leze tak caly dzień to co jakis czas przychodzi mnie obwachac:)
Dziewczyny jak u was ze szczepionkami bo to zawsze temat rzeka wczesniej szczepilam tymi 5w1 a słyszę dużo opini ze lepsze sa te zwykle na NFZ

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061751 przez Judyta1992
Moj kot tez przeczuwa ze bedzie ktos nowy tzn tak minsie wydaje bo ostatnio zrobil sie bardzo czuly:). Ciagle na rece wskakuje :).
Ja ostatnio interesowalam sie tymi szczepionkami i z jednej strony sluszy sie ze te 5w1 czy 6w1 to tylko zaoszczedzenie dziecku klucia bo zamist 4 razy na jednej wizycie jest 2 ale z drugiej strony mowia ze te 5w1 sa niby lepsze no i w sumie nie wiem juz sama dopytam o to pediatry jak juz sie urodzi bobas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061752 przez Sophie25
Ja córkę szczepilam na zwykłych i teraz Tymka też na zwykłych ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061753 przez kakasia20
Ja Michałka i Maję szczepilam tymi z nzoz. Na fundusz i powiem ci ze sa ok nie działo się nic po nich .bez obaw.
Teraz też będę szczepila tymi z nzoz na fundusz .tyle że dzidzia ma więcej wkloc.
Z tego co pamiętam za drugim szczepieniem syn i córką mieli 3 wlkucia ręka prawa lewą i udo .A potem odwrotnie. ... U nas tak bynajmniej robią .Ale chwilka krzyku i po sprawie. Dziecko szybko zapomolina jak małe jest .jeszcze nas czeka szczepienie Majki 5*łatki to będą jaja he bo ona się od małego boji białego fartucha i doktorów igieł siła ja będę musiała brać bo przekupić się ona nie da wcale na nic już he

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061754 przez kakasia20
Teraz szłam droga po dzieci i tak mi dzidzia naciskala na bok ze się trzymałam .i szła babka z dzieckiem ..i to dziecko do mamy ta pani jest w ciąży a jego mama powiedziała tak chyba już na końcach ...i powiedziała z nikad szybkiego porodu i powrotu do formy po porodzie he opadł mi brzuch jakoś ...::/
=m.wstanie to ja się poloze w końcu

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061755 przez Sophie25
Ja dzisiaj na ostatnich zakupach byłam ale już kurde nie dawała rady brzuch wyprzedza opadł duszno Na polu okropnie dobrze ze Maz był ze Mną nosił ale naprawdę już ciężko ale wszystko zakupione pampery podkłady jesscze podgrzewacz do butelek i kupiłam Tymusiowi jjesscze poduszke motylek i podusie do wózka ;)

Załącznik IMG_20170523_150133.jpg nie został znaleziony


I jak zawsze uzależniona od kocykow ;D

Załącznik 20170523_145620.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061757 przez Fasola
Ja dzisiaj nie wytrzymałam i pojechałam sama na izbę przyjęć dowiedzieć się o moje wyniki moczu.. i są w normie! Ulga i to ogromna..

Mikołaj głową w dół, w piątek kolejna wizyta juz z badaniem ginekologicznym, wiec dowiem się w końcu czegoś na temat mojego krocza :D Z tymi szczepionkami to ja już głupieje.. niczego nie można tak naprawdę być pewnym, tak uważam. Pewność bym miała gdybym sama zbadała przed podaniem zawartość pod mikroskopem, ale nie mam mikroskopu ani nie jestem laborantka dlatego czy te czy tamte to dla mnie to samo ryzyko.. a nie podawac? Tez ryzyko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061760 przez MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061767 przez Judyta1992

Załącznik 20170522_143333.jpg nie został znaleziony


Super zakupy! I te body tez sliczne szkoda ze juz mam ciuchow az w nadmiarze.
My ostatnio dostalismy kocyk a zamawialam prawie misiac temu. Mial byc do wozka ale okazalo sie ze jest za duzy. Tez mam manie na punkcie kocykow. Wlasnie zastanawiam sie mad kolejna.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061768 przez Sophie25
Jej Judyta jakie to cudne gdzie kupiłaś? ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061770 przez stOkrOtka91
Hej :)
U nas ostatnio ciągle się coś dzieje :p czytam na bieżąco, gorzej z pisaniem :p
Wczoraj kupiliśmy wózek, w końcu ani nie szary ani czerwony xD
Mamy mieć w piątek sesję brzuszkową, ale coś nam pogoda plata figle o nie podoba mi się to :/
Jutro popołudniu mamy wizytę i zobaczymy co tam ciekawego słychać.
Mój mąż śmieje się, że mam nogi jak hefalump :laugh:
No i ostatnio strasznie śpiąca się zrobiłam, nawet na początku ciąży nie byłam taka senna jak teraz.

Jeszcze parę rzeczy przeprać i będziemy szykować łóżeczko na Dzień Dziecka żeby już było gotowe :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl