BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061787 przez Heathera
A brzuch u mnie taki. W sumie najpierw tak wystrzelił a teraz już mały mi się wydaje jak na 3 ciążę

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Nie wnikajcie w moje brudne spodnie bo akurat balkon sprzatałam :p



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061797 przez Lady M
Heathera piękny brzuszek :) to ja mam mniejszy, ale ja w 1 ciąży jestem :)

Dziewczyny a robicie USG 3D/4D ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061809 przez tatinka23
Piekny i duzy brzunio.
Tak wiem dam rade ale tak sie przyzwyczaiłam że każdego dnia w domu był a teraz go nie ma. Ale coś za coś. Dobrze że z rodzicami mieszkam to mam do kogo buzię otworzyć. Ja przez te upały opalilam sie strasznie a na twarzy to takich przebarwień dostalam ,plamy jasne a tu twarz opalona. czutalam że w ciązy tak sie dzieje... Ja trądzik mialam a szczegolnie na czole takie krostki nie wiadomo jakie teraz zauważylam ze troche wiecej mam ich. Nie wiem czy mi sie liszaj nie robi kolo ust. Co proponujecie na te typu rzeczy ?

Co do USG 3D/4D to myśle że moze być dobra pamiatka a także mozna zobaczyć jak sie ma dzidziuś i do kogo bedzie podobny :P Ja sie skusze tym bardziej że co ide na USG to maz "placze" ze znow nie zobaczy dzidziusia , a wiec takie rozwiązanie bedzie najlepsze jeszcze w takim obrazie. Na pewno bedzie zachwycony :) teraz wystarczy czekac na odp[owiedni moment i czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061810 przez maja001
ja w 3D nie robie usg chyba ze mi gin przelaczy na prenatalnych.Tak mialam z corcia :)
Heathera no to u mnie tak samo jak robilam roczek Laurcr to wyprawilam 3latka Oskarkowi bo sa z tego samego miesiwca a nie chcialam zeby mu bylo przykro.A tak urodzin procz roczku nie wyprawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061814 przez Heathera
ja w poprzedniej ciąży robiłam takie usg, fajna pamiątka ale pewnie w tej ciąży nie zrobię po pierwsze nie mam tera zbytnio kasy żeby wydawać a po drugie czasu nie będzie, mój teraz ma sezon w pracy więc cały czas w robocie aż do porodu a może i dłużej a mi samej nie będzie się chciało iść



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061822 przez PatiZonka1987
Hej Mamusie :) melduje sie po dzisiejszej wizycie u lekarza i jest ok :) nerka (póki co) dała spokój, nospę mam przyjmować doraźnie, dzidzia ma się dobrze, dzisiaj pokazało buziaczka :) ma ponad 8 cm i jak to lekarz określił jest już duże , rozwija się dobrze, ale nie chciało pokazać co tam między nóżkami ma, zacisnęło nóżki i tyle :cheer:

Kolejna wizyta za miesiąc i wtedy zapewne wezmę już zwolnienie lekarskie do pracy bo nie mogę się przeciążać, dzwigać, a w pracy ciągle coś "by się przydało"
i stwierdziłam , że nie będę się przeciążać skoro mam okazje "uciec" na chorobowe to to wykorzystam :)

Heathera ale słodka "piłeczka" :) a ty też jesteś szczypiorek :)
a usg4d /3d nie planuje raczej robić dodatkowo , chyba że jak mówicie lekarz podczas ug "przełączy" na 3d to wtedy taaaaak :)

A ja tak dzisiaj myślę, żę ta moja "fałdka na brzuchu" to chyba się zaczyna zamieniać w ciążowy brzusio bo już nie jest taki "flaczek" tylko tak smieszne wystaje i nie bardzo już to wciągnę hehehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061823 przez maja001
PatiZonka super ze dzidzia fajnie sie rozwija.
My za dwa dni mamy wyjazd do Olsztyna do tesciowej jade ;)Ale w tym roku to jedyne wakacje jakie bedziemy miec bo z kasa krucho a wyprawka tez kosztuje.Po synku nie mam w ogole ubran bo wszystko rozdalam wiec trzeba kupowac od nowa.Mam tylko nadzieje je pogoda sie poprawi i stan zdrowua dzieci bedzie sie poprawial.Tak wiec nie bedzie mnie przez kilka dni na forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061824 przez tatinka23
PatiZona super ze z dzidzia wwsszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061827 przez Lady M
Ja tez myśle, ze może być to fajna pamiątka :) Tylko nie wiem w którym tygodniu najlepiej zrobić.

Dziewczyny boli mnie gardło i zaczyna się katar :( Plukam gardło woda z solą i kupiłam tabletki na ból gardła dla kobiet w ciazy... nie wiem co robić, większość środków pewnie odpada?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061847 przez maja001
LadyM ja kilka tygodni temu przeziebienie przechodzilam 3razy pod rzad.Procz tego co piszesz kupilam sprey do gardla ArgentinT mozna na kazdym etapie ciazy oraz plukalam gardlo rumiankiem z szalwia na mnie lepiej dzialal niz plukanka z soliGorzej z katarem bo kropli nie mozna.Osobiscie ratowalam sie sola fiziologiczna wleeajac w otwory nosowe rozrzedza wydzieline.A na przeziebienie pilam imbir.Nie dobry ale pomaga.Pytalam gina i powiedzial ze smialo moge pic.Pomaga nawet i jest zalecany przy mdlosciach ciazowych.
Podziękowania: Lady M

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061848 przez Lady M
Dzięki Maja :) cenne rady :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061854 przez Heathera
Lady M herbatka z lipy rozgrzewająca :)

ooo Maja Olsztyn to nie daleko mnie tzn tak ze 160 km :P

Ja dziś byłam na wizycie :) słuchałam serduszka <3 dostałam skierowanie na morfologię i l4 :) kolejna wizyta 22 czerwca a usg 26 :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Podziękowania: Lady M

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061856 przez tatinka23
Heathera Super ze z maluszkiem wszyystko dobrze.
Polecam herbatke z sokiem malinowym i miodem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061858 przez Lady M
Heathera ja tez mam wizytę 22 czerwca :) ale już z usg . To będzie 20 tydzień . Tydzień wcześniej może zrobię sobie to 4D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061865 przez Heathera
u mnie się zacznie 21 i ciekawe czy się dowiem kto tam siedzi :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl