BezpiecznaCiaza112023

Mamusie PAŹDZIERNIK 2018 :)

5 lata 6 miesiąc temu #1067926 przez Tygrysica88
Ja mam termin na 25 października A myślę że cc będę miała też 17 października mi też się wydaje że Wiktor inaczej leży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067927 przez Wietrzyca
Dziewczyny, w środę o 18:15 urodziła się Ola :) jest super dziewczyna, 3740g, 57cm. Dochodzimy do siebie, cesarka była ok, dużo lepiej niż myślałam. I faktycznie zrosty były pieronskie. No ale już po wszystkim, prawdopodobnie jutro idziemy do domu :)

Teraz trzymam za Was kciuki!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067928 przez Wietrzyca

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067929 przez Aneczkaa
Wietrzyca! Gratulacje ! Zazdroszczę że już jesteście po. Dużo zdrówka dla Ciebie i Oli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067930 przez Tygrysica88
Gratulacje!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067931 przez yuki
Gratulacje!

Ja staram sie wygonić Młodą ale jej się nie spieszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067933 przez ALEX01
Gratulacje to chyba nasze 1 dzieciatko na forum. U nas cesarka za 2 dni w srode rano juz sie nie moge doczekac malutkiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067941 przez yuki
A ja dzisiaj z przygodami.

Tydzień temu byłam na ktg i kazali mi przyjść dzisiaj na kolejne jeśli nic się nie będzie działo. No to pojechałam rano. Położna pyta o termin, to mówię, że dzisiaj. Wzięła kartę i mówi, że nie, że na 06.10 był termin i że powinnam się była stawić na izbie przyjęć w sobotę bo to tydzień po terminie. To tłumaczę, że tydzień temu lekarz kazał przyjść dzisiaj na ktg i że dzisiaj jest termin z usg. Poszłyśmy do lekarza (który zresztą przyjmował mnie tydzień temu) i on też, że termin w karcie podkreślony jest 06.10 i że to po terminie za długo i natychmiast na izbę :/ Ja wkurzona, bez niczego, ani walizki ani dokumentów, przyjęli mnie na rejestracji i też, że termin był 06.10. No ale nie kazali przywozić rzeczy bo może mnie nie przyjmą dzisiaj, a np. jutro. Zrobili mi ktg, później do lekarza, a lekarz zdziwiona bo przecież termin mam na 15.10 :D Ale musi mieć dokumenty żeby dać mi wypis :D Dobrze, że mieszkamy niedaleko a mój tata siedzi w domu. Musiał przyjechać do szpitala po klucze, pojechać do nas do mieszkania, wziąć dokumenty i przywieźć mi je z powrotem. Lekarz obejrzała wyniki usg i potwierdziła, że termin to ja mam na 14/15.10. Teraz mam robić ktg co dwa dni i jak nic nie ruszy, to w niedzielę stawić się na izbie. Ale przynajmniej badania mi zrobiła - mam 1,5 cm rozwarcia i szyjka delikatnie przepuszcza, więc w sumie może się coś zacząć dziać na dniach, a Młoda ma jakieś 3200-3300 :) I w ogóle na izbie jakoś sympatyczniej, bo przez tą przychodnię to się ostro zdenerwowałam. Dopiero do domu wróciłam, jest 15 a w przychodni byłam o 9 rano. Szlag człowieka może trafić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067963 przez Wietrzyca
Alex01 jak Kochana? Nic nie dajesz znaku życia. Czekamy wszystkie na wieści :)

Yuki no to ładnie wysiedzialas :/ bez sensu totalnie.

Dziewczyny, jak się czujecie? Relacjonujcie mi tu :) bo ja od kilku dni widzę tylko swoje cyce :P hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067964 przez yuki
Nareszcie! Nie moglam w ogole na forum wejsc od wtorku - z telefonu blokuje mi adres ip a teraz z wifi error ciagle mialam.

No wiec.. ja juz po :)
Jak mnie odeslali w poniedzialek do domu tak o 2 w nocy dostalam skurczy :) Byly co 20-30 minut, dodrzemalam do rana i rano co 5-10 minut. Maz odstawil starsza do przedszkola i pojechalismy do szpitala. Okazalo sie, ze zaczynam sie rozpakowywac wiec mnie przyjeli. Podlaczyli pod ktg i tak do 12. Przyszla druga polozna, zbadala i nic sie nie zmienilo. Dostalam czopki na zmiekczenie szyjki i poszlam na 40 minut pod prysznic. Tam myslalam, ze dziury w scianie wydrapie przez skurcze. Wrocilam i rozwarcie na 5cm. Juz chcialam przestac rodzic :D Polozna zaproponowala gaz a za 30 min zzo. Ok. W 5 minut wrocila z gazem, podala mi go, zbadala i stwierdzila, ze zzo juz nie bedzie bo mam pelne rozwarcie, taaaa... urodzilam bardzo szybko. O 13:20 Niunia lezala juz na moim brzuchu :)
Iga miala 3440g i 54cm :) Jest klonem swojej siostry. Wyszlysmy ze szpitala w czwartek. Wszystko jest w porzadku, ladnie je z piersi. Tylko ja ledwo siedze. Musieli mnie naciac i peklam w paru miejscach ale nie jest jakos bardzo zle. Nie wiem co lepsze/gorsze, czy cc czy sn :) Zobacze jak to bedzie po zdjeciu szwow ale na pewno jestem bardziej mobilna niz bylam cc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067967 przez karolinkowo
Oj dziewczyny...GRATULACJE!!! Zazdroszczę,że WY już po...Ja dziś całą noc nie spałam. Mam takie bóle kręgosłupa,że mnie zgina w pół ale skurczy nie czuję. Termin na czwartek, wszyscy pytają czy to już...oczekiwanie mnie już nerwowo wykańcza. I wiecie co...z tego wszystkiego zmieniliśmy imię synkowi na ANATOL. Bedzie Toluś, oby prędko...trzymajcie kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067968 przez ALEX01
Wietrzyca
Ja juz po cc mialam 17 pazdziernika 39+4. bo mala byla ulozona najpierw dupka na dol a w dzien cesarki rano byla w poprzek. Wzieli mnie na sale operacyjna o 8 rano a mala urodzila sie o 9.38. 3240kg sliczna i malutka jak okruszek. 9/9. W domu bylysmy juz w czwartek po poludniu. Juleczka Ladnie je i spi i jest przekochana nie moge sie na nia napatrzec. Tylko ja po 3 porodach naturalnych a teraz 4 cesarka, ledwo sie kulam. Jednak wole zdecydowanie sn. Mala dzis ma 5 dni. Trzymam kciuki za nierozpakowane mamy i te co juz maja okruszki przy sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067969 przez ALEX01
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067970 przez Wietrzyca
Alex01, Jeruniu jakie cudo <3 :) gratulacje!
Yuki, Kochana, rowniez gratki! :) dalas rade

czyli mamy juz trojeczke, czekamy na reszte maluchow :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067984 przez Tygrysica88
19.10.2018 o godz 9.01 przyszedl na Świat Wiktor przez cesarskie cięcie ważył 4.240 I 55 cm jesteśmy już w domu nie moglam wcześniej wejsc na forum mam już nawal mleczny i Wiktor stale śpi!!
Gratulacje dla wszystkich mam!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl