BezpiecznaCiaza112023

Mamusie PAŹDZIERNIK 2018 :)

5 lata 10 miesiąc temu #1067131 przez Tygrysica88
Byłam wczoraj u lekarza i będzie synuś muszę jednak zmienić garderobę hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067132 przez Tygrysica88
nie ma wątpliwości
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067133 przez Tygrysica88
taka jestem duża hehe a to mój przedszkolak zaczyna od 20 sierpnia mama jest bardziej zestresowana niż Wiktoria
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067136 przez ALEX01
Tygrysica
Super brzuszek :-) gratuluje synka
U nas bedzie dziewczynka brzuszek rosnie i miejsca coraz mniej jeszcze 17 tygodni :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067142 przez karolinkowo
Gratuluję synka Tygrysico!!!Będzie parka-to super. U nas po naradach rodzinnych zapadła decyzja ostateczna co do imienia. Będzie Mikołaj, a decydujący głos w tej sprawie miał Kajetan:) Jutro mam kolejne USG,bo wcześniej ułożenie dziecka nie pozwoliło na całkowitą ocenę klatki piersiowej u młodego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067149 przez Tygrysica88
Ja dzis mam wizyte u swojego lekarza cos mnie kurcze boli podbrzusze ze leze caaly dzien bo chodzic az nie moge....ni e wiem co sie dzieje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067154 przez yuki
Mi jak wczoraj coś weszło w staw biodrowy, to myślałam, że się popłaczę przy każdej próbie wstania z fotela. Do tego doszedł ból w pachwinach i okolicach spojenia łonowego. Czuć, że młodzież rośnie i uciska co raz bardziej. I kurczę co chwila do toalety ganiam :)
Zaczęłam wczoraj 25 tydzień. Pojutrze wybieram się na glukozę.. a za tydzień wizyta. Zobaczymy co z tym moim łożyskiem. Mam nadzieję, że się przesunęło wyżej bo nie widzi mi się brać zwolnienia na razie. Starsza zaczyna dwa miesiące wakacji i jakoś wolę w pracy siedzieć niż z nią ;) hehehehe ;) Wyrodna matka ze mnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067166 przez Tygrysica88
ja byłam w poniedzialek u gina brzuch mi sie strasznie stawia dostałam luteine mały juz ma prawie 600 gram 23 tydzien zaczełam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067195 przez yuki
Właśnie zaczęłam ostatni tydzień 2 trymestru - czas leci jak szalony.
Rano byłam u lekarza i łożysko przesunęło się wyżej więc nie ma już żadnego zagrożenia. Badania w porządku, jedyne co mnie męczy to zgaga ale do przeżycia. Młoda się wierci ale jest w miarę spokojna i częściej czuję jak się przesuwa czy przekręca niż same kopniaki. Najbardziej aktywna jest wieczorem :)
Brzuszek rośnie ale waga od poprzedniego ważenia się nie ruszyła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067212 przez Tygrysica88
ja mam 24 tydzien 16 czeka mnie glukoza rany!!!czas leci strasznie szybko nedługo bedzie pazdziernik macie juz jakies zakupy dla maleństw??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067213 przez ALEX01
U mnie dzis skonczone 25 tygodni, zaczynam 26 tydzien glukoze mam 2 sierpnia dopiero. To prawda 3 trymestr stoi za plecai to juz ostatnia prosta :-) ani sie obejrzymy a juz bedziemy miec dzieciaczki na swiecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #1067216 przez yuki
Ja zaczęłam się rozglądać powoli po sklepach.
Przeglądam listę wyprawkową i nie wiem od czego zacząć :D Na pewno sporo rzeczy mamy po starszej, np. wanienka, bujaczek, wózek, no i ubranka. Ale z drugiej strony uważam, że młoda też musi mieć coś nowego więc w zeszłym tygodniu kupiłam już bodziaki, skarpetki, pajacyk :P
W sierpniu wezmę się za przeglądanie kartonów z ciuchami i wtedy zobaczę czy muszę robić jakieś większe zakupy ciuszkowe czy nie.
Większość zakupów planuję zrobić dopiero we wrześniu, żeby sobie nie zagracać mieszkania.
Nie wiemy jeszcze co z łóżeczkiem, niby jest po starszej ale jest złamane w jednym miejscu i się zastanawiamy czy kupować nowe czy to sklejać/skręcać (złamanie jest w takim miejscu, że w sumie nie przeszkadza w niczym). Sama nie wiem...

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #1067240 przez Wietrzyca
Jeruniu, ale mnie tu nie bylo! Witam "nowe" kolezanki :) super, ze tu jestescie! Jest nas coraz wiecej - to bardzo milo! Gratuluje wszystkich brzuszkow i w ogole :) Tez mam problemy z wejsciem na forum - niestety z komorki bardzo czesto nie moge wejsc wcale, a z komputerem mi nie po drodze. Wystarczajaco w pracy siedze, zeby jeszcze go w domu odpalac. :P

Ja jestem po usg - ma byc dziewczyna (druga, maz cos przebakuje o babincu w domu :P). Do tego jestem na swiezo po glukozie - wyniki wyszly dobrze. Jak w pierwszej ciazy mnie mdlilo po tej bezie w plynie, tak tym razem po prostu wypilam, poczytalam ksiazke i poszlam do domu. Nic zupelnie sie nie dzialo. Jak tam u Was to wyglada?

Jestesmy w 27 tygodniu juz. Mloda kopie jak opetana. Na ostatniej wizycie u lekarza (3go lip) mloda wazyla prawie 1kg. To juz jest co nosic :P Jednak jeszcze zaliczylam z siostra Tatry 2 tygodnie temu. Niestety pogoda nam zupelnie nie dopisala, i musialysmy sie z dziecmi zadowolic nizszymi partiami (Rusinowa, Strazyska, itp). Ale jeszcze ponioslam moja dwulatke w nosidle i w chuscie, nie jest z ta kondycja tak zle, chociaz czuje, ze mam coraz mniejsze mozliwosci. Jutro jeszcze ruszamy z mezem na urlop w Beskid Sadecki, ale cos czuje, ze bedzie juz coraz delikatniej :)

Czy Dziewczyny w drugich ciazach tez macie wieksze brzuchy, niz w pierwszej? Ja juz sie czuje jak wieloryb, a jeszcze tyyyle czasu przed nami :P

yuki, ja tez juz myslalam na temat "wyprawki" i w zasadzie wiekszosc rzeczy mam po starszej. Wlasnie zamowilismy starszej "dorosle" lozeczko, wiec jej stare przypadnie mlodszej. Z ubran tez musze przegladnac kartony, choc u nas jest tak, ze wszystkie wydalam kolezance, ktorej coreczka urodzila sie w maju i na pewno moje kartony zostaly wzbogacone jeszcze jej ubraniami. Mysle ze sierpien / wrzesien bede to przegladac. Wozek po starszej jest w doskonalym stanie, nawet ostatnio go mylam i chowalam na strychu, zeby sie juz nie rzucal w oczy. Chusty do noszenia musze kupic bardziej maluszkowe, bo mam same grube, ktore slonia poniosa :P Laktator, ktory sie sprawdzil, mam. Wszelkie akcesoria do lozeczka mam, bede tylko szyc kocyki minky - tutaj musze zdecydowac sie jeszcze na kolor. Starsza ma w kolorze arbuzowym, uszylam jej kilka wzorow i do teraz kocha swoja podusie w kropeczki z arbuzowym minky. U nas to podusia jest przedmiotem zastepczym, nie zaden mis przytulanka :P Wiec mlodszej musze zrobic w innym kolorze na pewno. Poogladam, zamowie jakies materialy i bede szyc, jak juz bede na wolnym. Jedyne, co jeszcze bede kupowac, to na pewno bede robic duze zamowienie z apteki Gemini - wit D, jakies akcesoria, pampy, wkladki laktacyjne, podklady... no zrobie to robiac rutynowe zamowienie z rzeczami dla nas. :) A! I odkrylam dopiero ostatnio pieluszki bambusowe! Jestem zachwycona. Przy pierwszej nie mialam, jakos wydawalo mi sie to zbedne, dopiero teraz uzywam np w samochodzie do fotelika, zeby sie dziecko nie pocilo. I musze ich kuoic wiecej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067243 przez Tygrysica88
Ja sie zastanawałam nad tymi bambusowymi pampersami czy one sa dobre bo nie uzywałam ja byłam wczoraj na zakupach kupiłam smoczki butelki pieluchy i powoli kupuje bo w sumie nie chce na koniec tego zostawiac bo nie wiem jak bede sie czuła
co do brzucha to ja mam ogromny wiekszy niz w pierwszej ciazy o ten czas hehe ale niestety wszystko m nadal smierdzi miesa nie moge jesc poza chleba z serem ;-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067249 przez Tygrysica88
Pierwsze zakupy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl