BezpiecznaCiaza112023

Mamusie PAŹDZIERNIK 2018 :)

6 lata 1 miesiąc temu #1066827 przez Wietrzyca
Pierwsza CC miałam w znieczuleniu ogólnym: stan przedrzucawkowy i nie odstawienie clexane na czas. Po CC infekcja gronkowcem, ogromny ropień, miesiąc leczenia w szpitalu, potem jeszcze 3 miesiące leczenia. Mam takie zrosty, że ciężko USG było zrobić. Ehh... Nie ma lekko. Ale damy radę! Nie można patrzeć tylko w czarnych kolorach. Masz ode mnie pozytywnego kopa w tyłek :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066828 przez Tygrysica88
Byłam u alergologa nie mogę brać acardu dostałam w koncu ten steryd w razie w bo go nigdzie nie było...muszę sobie kupić rogal do spania bo oszaleje hehe byłam dzis przy okazji ogladac wózki i doznałam szoku jakie są ceny...jutro na badania do gina a w poniedziałek na badania od hematologa krwi mi zabraknie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066839 przez AnetaEr
Witajcie, ja również zostanę mamą w październiku 2018 :) Termin mam dokładnie na 31.10.2018. Zapisałam się na badania prenatalne na 19 kwietnia i będzie to pierwsze USG na które wybiera się ze mną mój mąż. Oboje nie możemy się doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066844 przez Tygrysica88
Witaj masz termin po mnie bo ja mam na 30.10.2018

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066846 przez Wietrzyca
AnetaEr witamy :) fajnie, że jesteś! To Wasz pierwszy dzidziuś? Jak się czujesz?

Tygrysica88, nooo, ceny wózków są oszałamiające. Ja się cieszę, że ze starszaka mi został wózek, z którego jestem zadowolona i nie będę na pewno zmieniać, bo wygodny i zwrotny jak marzenie :P
Jak tam Twoje badania?

AlexO1, co słychać?

Ja odebrałam wyniki z Pappa, wszystko ok. W ubiegłym tygodniu zaliczyłam jeszcze poradnie nadkrzepliwosci i poradnie patologii ciąży, i na razie mam względny spokoj od lekarzy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066847 przez ALEX01
Witajcie dziewczyny
Ja ciagle czekam na usg 18 kwietnia to juz za tydzien. Jak narazie czuje sie swietnie nic mi nie dolega oprucz sennosci no i juz piersi mogly by tak nie bolec. W sumie to juz 12 tydzien i 3 dzien wiec zaraz 2 trymestr sie zacznie a do mnie jeszcze nie dotarlo ze w ciazy jestem. Moze jakos to przeleci i juz bedzie koncowka :-) piszcie jaksie czujecie kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066857 przez Tygrysica88
Ja mam badania 24 i 25 te prenatalne 30 kwietnia ginekolog mój bede cos wiedziała bo mam stres czuje sie coraz gorzej zamiast lepiej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 tygodni temu #1066863 przez yuki
Witajcie :)
I ja będę październikową mamusią. Aktualnie mam 15 tydzień i termin na 15.10 według usg.
Na samym początku ciąży miałam lekkie mdłości ale poza tym czuję się dobrze (dokuczaja mi tylko różne przypadłości neurologiczne - jak bóle w dolnej części pleców czy okolice stawów biodrowych ale z tym muszę żyć do rozwiązania bo nic mi pomóc teraz nie mogą). Tak samo było w pierwszej ciąży - mam w domu fajną prawie 5ciolatkę. Przed świętami miałam usg i w święta mogłam się już wszystkim pochwalić, że wszystko w porządku i czekamy na nowego członka rodziny. Jestem tez po pappie chociaż miałam nie robić ale mój gin wcisnął mi wręcz do ręki skierowanie i powiedział, że sama zdecyduję co z tym zrobić ;) No to chyba nie mogło się zmarnować. Wszystko oczywiście jest w porządku.
Brzuszka jeszcze u mnie nie widać z czego wcale się nie cieszę ;) Połówkowe mam zaplanowane po 20 maja i zobaczymy co dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 tygodni temu #1066873 przez Tygrysica88
Witaj
Ja mam jutro prenatalne badania krwi a 25 usg i mam stres....mnie tez boli lewe biodro ale ja mam 5 przepuklin w kregosłupie i to dlatego kupilam sobie rogal do spania ale sa noce ze sie tylko wierce albo chodze bo spac nie moge

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 tygodni temu #1066906 przez karolinkowo
Hej,
Melduję się z terminem na 25 październik:) Mam już synka z sierpnia 2014. Teraz czeka nas druga rewolucja:) Drogie mamy znacie już płeć swoich dzieci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 tygodni temu #1066907 przez ALEX01
Witaj karolinkowo
Ja mam termin na 20 pazdziernika. Plec dopiero poznam na polowkowym usg 8 czerwca ale ma. Cicha nadzieje ze to bedzie dziewczynka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 tydzień temu #1066926 przez ALEX01
Hej dziewczyny
Co tu tak cicho? Za chwile polowka ciazy nam minie a na naszym watku 2 strony zapisane i zaledwie 5 czlonkin. Piszcie, piszcie bo nak watek padnie:-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 dni temu - 6 lata 3 dni temu #1066937 przez yuki
Cicho bo gorący okres dopiero przed nami :)

U mnie nic się nie dzieje. Brzuszek mi się zaczął dopiero pokazywać a tu właśnie mi się 19 tydzień zaczął dzisiaj. Nie mogę się doczekać aż będzie go widać :D Ruchów też jeszcze nie czuję, chociaż czasami jak mi się Młodzież przekręci, to muszę spodnie luzować bo bardzo uciska.
W poniedziałek będę miała połówkowe to może już coś więcej będziemy wiedzieć :) Ja czuję chłopaka ale wszyscy mówią, że będzie dziewczyna kolejna ;)

Jak Wasze starszaki podchodzą do tematu rodzeństwa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 dni temu #1066938 przez ALEX01
No wkoncu ktos sie odzywa :-) yukija mam polowkowe 7 czerwca wiec jescze troszke brzuchol juz okragly a dzis 18 +2 wiec sie rozkreca. Maluchy sie ciesza i licytuja brat czy siostra ale dopiero bedzie wiadomo w czerwcu. Wlasnie zauwazylam ze nie ma opcji zeby zdjecia dodawac kiedys mozna bylo a teraz nie widze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 dni temu - 6 lata 2 dni temu #1066939 przez yuki
Hmm.. Ty masz termin 20.10 z om czy z usg?
Bo ja mam 15.10 z usg i teraz mam 18+1 :) Z om mam 05.10 i mam 19+3 ;)

Moja się cieszy i ostatnio nawet powiedziała, że chciałaby braciszka - zobaczymy ;)
Macie już wstępnie jakieś imiona wybrane?

Ja mam pod miejscem na treść przycisk "załączniki" i tam można dodawać.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl