BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 3 miesiąc temu #1051901 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051902 przez magmus88
Ale kto powiedział, ze ja się boje wprowadzać nowe smaki? Chyba nie wiem po co toczy się cała dyskusja....

Madzia, mówiłaś coś, ze forumz amiera? ahhaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051904 przez magmus88
Ach no tak Cornick, nie pomyślałam :)

Mój mały śpi w pajacyku i śpiworku, cienkim bawełnianym. i pod cienkim kocykiem.... Tzn pod kocykiem, i na to spiworek. Mam też drugi spiworek, grybszy, taki zimowy - ale jakoś bardziej lubię ten, w którym si teraz :)

Ja z maym bym nie mogła spać bo bym się nie wyspała w ogóle... tzn chyba bym nie zasnęła, bałabym się ze go zgniotę :D jak usnę to już nie ma przeproś... mogą mnie wynosić :PP Nad ranem go czasami biorę do siebie, w zależności o której się obudzi - ale wtedy to już sobie leżymy razem - nie spimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051905 przez Ewaaa1988
Bo sama pisalas ze musisz pediatre pytac co kiedy dawac i dopiero miesko ci pozwolil, chociaz rybki juz tez sa w tych miesiacach... ok koniec tematu.

Cornick moja to sie odkrywa w ten sposob ze podnosi nozki do gory robiac kąt 90° swoim cialem i wtedy jak opuszcza to stopkami sciaga cala kolderke i ma ja tylko na nozkach i pod stopami a brzuszek odkryty :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051907 przez Ewaaa1988
Przez was musialam sie pofatygowac do szafy i z ciekawosci sprawdzic z czego jest zrobiony spiworek :laugh: no i tez mam 100% bawelna wiec nie wiem czemu sie pocila jak byla pod nim lekko ubrana. I kolderka przykryta tylko do polowy. No nic. Jeszcze poeksperymentuje z nocnymi ubraniami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051908 przez magmus88
Nie napisałam, zę muszę pytać pediatrę o wszystko tylko napisałam, ze jestem ciekawa czy coś powie na to, ze podaję małemu już różne rzeczy, bo na początku mówił, ze do 6 miesiąca spokojnie wystarczy mu sam cyc....

Widzę, ze rozpętała się - przepraszam za wyrażenie ale ostatnio słyszałam takie wyrażenie i bardzo mi się spodobało - gównoburza :D o nic....

Także - niech każdy pilnuje swojego nosa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051909 przez Ewaaa1988
:laugh: :laugh: :laugh: Dobranoc :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051910 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051911 przez magmus88
Dobranoc.

Tak cornick... dzieci sa niesamowite :) spotkało nas największe szczęście :) Żałuję tylko, ze czas tak pędzi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051912 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051913 przez magmus88
Cornick - ja w sumie dwa dni po porodzie nie czułąm, ze rodziłam :D serio! Jedynie rana dawała trochę o sobie znać (nacinali mnie, później jak poszłam ściągnąć szwy to okazało się, ze nie zrosło się tak jak powinno i na żywca znowu szyli - tzn dali znieczulenie typu psik psik, które wiaodmo... nic nie jest warte) a tak "wewnętrznie" zero :) żadnych objawów. Także ja całą ciąże jak i połóg wspominam rewelacyjnie :)
Jedynie widzę róznicę w tym, ze np. nie maluję się codzinnie :D kiedyś to bym bez tapety nie wyszła do sklepu.... a teraz jak się pomaluję to swięto... ale jakoś specjalnie mi to teraz nie przeszkadza. O włosy akurat dbam bo inaczej bym z młodym na spacer nie wyszła hahaha. Do tego wypadają mi tragicznie więc staram się je jakoś podbudować :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051915 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051919 przez madzialenka
O zeszyTy..ale daliście popis wczoraj.cofam co powiedziałam hahaah;)

Magmus gownoburza..padam..hehehe.ale fakt nie potrzebna tą dyskusją zywieniowa;)

Cornik jakie super wieści u Was! A tak straszyli tak się martwilas a zobacz jak chłopak Ci na każdym kroku udowadnia że wszystko Jest ok!!
Brawo dla Jasia!
Może ją się powinnam zatem martwić?Eee ?
Z odkrywaniem Zu też mam problem zawsze się odkrywa w dzień spod kocyka a w nocy spod kołdry.my mamy zawsze 19 stopni bo dom nieocieplony hahah;) a zu śpi albo w długim body albo pajacu.łapki często ma zimne bo pół nocy odkryta lezy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051929 przez Smerfetka005
:cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051931 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl