BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 10 miesiąc temu #156245 przez Agusia83
Gosiak, cacana piosenka :laugh:

a gdzie sie podziala reszta staraczek?
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #156249 przez Dorciaition
Takiej ciszy to tutaj dawno nie było :(


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #156270 przez monika1984lodz
staraczki pewnie sie straja :) ale rzeczywiscie straszne tu cicho sotatnio

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #156280 przez gosiak
ja jestem :lol: hehe no u mnie czas staranek, zobaczymy co z tego będzie, w pt ide go ginki z wynikami badań, no i może mi powie czy owu była, bo w sumie jej nie czułam, i prawie przegapiłam bo skok był szybciej niż zawsze :blink: nie nastawiam się na ten cykl, ale mam nadzieję że czegoś się dowiem po wizycie, mam troszkę cykora no ale zobaczymy jak to będzie :dry:

Gabi dobra decyzja z tym wyjazdem i odłożeniem staranek, jak wrócisz wznowicie staranka i na pewno się w końcu uda :blink:

ann i reszta dziewczyn dzięki za kciuki przydadzą się :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #156480 przez delfinek83
cześć dziewczynki, byłam dzisiaj z rodzinką nad "jeziorkiem" i jestem padnięta :cheer: mimo że prawie cały czas w cieniu siedziałam, ale gorąco było ufff

a co tam u Was?
widzę Gosiak już w pełni "sezonu" :lol: więc działaj kobito działaj :silly:

Gabi, po tej przerwie to już na pewno się uda :kiss:

wracając do tematu porodu to też wolałabym naturalnie, ale no zobaczymy jak to będzie, moja kuzynka też nastawiała się tylko na naturalny poród, ale musiała mieć cesarkę bo mała siedziała i nie chciała się obrócić.

pozdrowionka :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #156686 przez chłopek
witam. przypominam sobie swoje staranko o dzidziusia, i za kazdym razem przychodziła @. wkoncu dalam za wygrana powiedzialam ze skoro nic nie wychodzi to trudno. Na walentynki zaszalelismy i mielismy niezla impreze z rodzinka( ja juz w ciazy bylam a nic nie wiedzialam :) ) Jak zobaczyłam dwie kreski na tescie to nie uwierzyłam, test robiłam 3 razy za kazdym razem pozytyw przy trzecimi płakałam jak głupia ze szczescia. Zycze wszystkim staraczka dwóch kreseczek na tescie. my za 3 miesiace zaczynamy starania o drugiego dzidziusia:)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #156692 przez ViFi
Witam,
nowe staraczki i te co mnie juz znają :)

Nie piszę często bo niestety nie jestem mistrzynią słowa ale codziennie czytam.

Ja w tej chwili postawiłam na medycynę niekonwencjonalną bioenergoterapia, zioła zobaczymy.

Od wczoraj przed snem pije zioła "przeciwko poronieniu" O. Sroki kupiłam książkę i już przeczytałam :) i pije także FemiFetril
Wierzę, że mi pomogą.....choć czasem wiary też brak....zobaczymy......

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #156704 przez chłopek
ViFi mi pani gin przepisała luteine i myśle ze moze to cos mi pomoglo w zajsciu w ciaze
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #156707 przez ViFi
chłopek napisał:

ViFi mi pani gin przepisała luteine i myśle ze moze to cos mi pomoglo w zajsciu w ciaze


brałam clo, bromergon , luteine duphaston....progynowa.....i nic .... muszę oczyścić organizm z toksyn :) bo po tych lekach tylko przybrałam...... uspokoić Go. Już ciąże straciłam...

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #156708 przez madziaska
VIFI trzymam mocno kciuki za Ciebie Kochana.... Za reszte staraczek rowniez :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #156824 przez Dorciaition
Dziewczynki ja również cały czas zaciskam z całych sił.

Mirelluś miałaś rację- DZIEWCZYNKA :lol: :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #157017 przez Mirella
Dorcia to się cieszę, wiem że chciałaś dziewczynkę :lol: :lol: :lol:

Vifi, czasem tak jest że na wielkie szczęście czeka się dłużej, to niesprawiedliwe, wiem.... ale mocno wierzę że i Wy się doczekacie :kiss:


rzeczywiście staraczki jakoś wywiało.... no sezon letni, miejmy nadzieję że na jesieni wrócą w dwupakach :lol:

kto mnie o Emmę pytał? kurcze nie pamiętam, Gabi chyba? Gabi tak w ogóle to dobra opcja trochę odpuścić, dobrze się zrelaksować i oderwać od myśli o starankach, wtedy jakoś łatwiej idą. :) A co do Emmy to przyszła już zafasolkowana, tak to nie umiem ;) A może to Ann pytała?

Mnie też pogoda odgania od komputera, a drugim odganiaczem jest Duśka oczywiście :D ale podczytuję i pilnuję, także lepiej niech staraczki aktualizują listę bo jak nie to......... jak palnęęęęęęęęęęęęęęęęę :lol: :P
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #157194 przez angellika1
Dorotko gratuluję córeczki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #157466 przez gosiak
Dorcia gratuluję córeczki :lol: :lol:

Mirella no powróż mi kiedy zajdę? dobrze Ci idzie w przepowiadaniu płci, więc może i tu coś wyczarujesz :lol: bo mi chyba już nic nie pomoże :dry:

dziś byłam po wyniki wszystko mieści się w normie, ale na granicy :blush: no ale zobaczymy co jutro P. doktor powie, trzymajcie kciuki plissss :kiss: relacje z wizyty jutro na wieczór skrobnę :blink:

angelika jak się czujesz? co u Ciebie? :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #157487 przez Dorciaition
Dziękuję Kobietki. Jeszcze w to nie wierzę ;)

Gosiaczku no pewnie, że będziemy trzymać kciuki i to bardzo, bardzo mocno! :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl