BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 10 miesiąc temu #159193 przez Mirella
Wpadacie jak po ogień ;)

Vifi dzięki za artykuł, już teraz rozumiem dlaczego moja ginka nie kazała mi się z wizytą spieszyć a wręcz odradzala szybką wizytę i wcale się nie pchała do badania mnie, mądra kobieta.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159345 przez Manga
Hej Dziewczyny :)
Mirella od jakiegoś czasu mnie tu - do Waszego wątku - zaprasza...

No i dziś mam konkretny pretekst, by się tu uaktywnić.
Miałam sen. Mirella słuchaj (czytaj). Śniło mi się, że jesteś w ciąży! Pomyślałam od razu, że muszę się tym snem od razu z Tobą podzielić, a gdzie, jak nie na "staraczkach" :)

No a jak już tu zajrzałam, to mocno Wam kibicuję!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159349 przez Mirella
Manga niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi za taki sen :kiss: :kiss: :kiss:
Ja ledwo 10 dni po @ (wyjątkowo wiem, bo wtedy szafa przyjechała :) ) więc nie jestem w ciąży, no ale może będę....

A jak już zajrzałaś to zostań, zobaczysz że się wciągniesz i jak nic zafasolkujesz i Ty :lol:


Tak w ogóle to chyba poniedziałek mamy, to gdzie sie wszystkie podziałyście???
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159394 przez Dorciaition
Wow, super sen :)

Mirella Ty to fajnie te Twoje @ zapamiętujesz :silly:

Miejmy nadzieje, że ta cisza staraczek zaowocuje i będziemy oglądać dużo II kresek na testach.

Zaciskamy :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159406 przez gosiak
Witam:)

No Mirella na pewno te przodozgięcie jest lepsze, no ale cóż zrobić nie wszyscy mogą być jednakowi :dry: u mnie wszystko jak przed @ syski już pobolewają, plecki z lekka też, mężulkowi opr. tez się zgarnął(biedny) także wszystko w normie jak przed @ :(

a co do snów już dawno miałam pisać, ale zawsze jakoś zapominałam :cheer: mi się kiedyś gabi śniła że zafasolkowała, widziałam jej stary avatarek ten zielony z kwiatkami co od początku miała :lol: oby sen się spełnił :blink:

miłego wieczorku dziewczynki, idę jeszcze sierpnióweczki podczytać bo tam ostatnio gorąco się robi :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159646 przez Lacrijka
Dzis dzien wizyty u podobno dobrej ginki..Boje sie jak cholera tego lasera i w ogóle :( :( :( A poza tym, to mam nowego stracha..Od pewnego czasu boli mnie noga tam gdzie laczy sie z pachwinami, do niedzieli to bagatelizowałam, ale w niedziele obejżałam program na Discovery "przypadki medyczne" czy jakos tak.. I było to o kobiecie, która starała sie o dziecko od 2 lat.. zaczeła ja wlasnie bolec tez noga, dretwiała jej itd.. Ja tez jak posiedze troche to mi dretwieje ta noga tak, ze nie moge normalnie stanac.. No, i poszła ta kobitka do gina na normalna wizyte i napomkneła o tym bólu, a ta ginka wyslala ja na laparoskopie z podejrzeniem endometriozy :( I po dłuuuuugim czasie stwierdzono u niej endometrioze kulszową... tzn blona macicy rozrosła jej sie do stawu, a krew menstruacyjna która nie miała ujsca z tego miejsca, zaczeła uciskac jej nerwy i stad te bóle.. Poczytałam sobie troche o tym, i kilka rzeczy podpasowałam do siebie.. I tak sie zastanawiam, czy mówic gince o tej nodze ???? Moze to nie byc powiazane, przeciez noga moze bolec.. Ale od niedzieli ciagle o tym mysle.. :( :( :( :(

Noooo i na 17 wcisnelam męza na badanie nasionka, to bedzie cięzki tydzien :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159666 przez monika1984lodz
Lacrijka nie ma co sie nakrecac :) prawda jest taka, ze jak sie w necie poszuka roznych objawow roznych chorob, to kazdy cos do siebie dopasuje.Oczywiscie mozesz powiedziec gince o tej nodze, ale to moze byc tylko np. jakis nerwobol.
LAsera nie ma co sie bac :)
Trzymam kciuki za wizyte Twoja i malzonka :) zobaczysz wszystko bedzie dobrze :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159676 przez Lacrijka
Dzięki Monia :kiss: :kiss: :kiss:
Mam adzieje ze bedzie dobrze..Napomkne jej o tej nodze, moze faktycznie to nic groznego.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159679 przez monika1984lodz
Polecam sie na przyszlosc :) i nie zapomnij daj znac jak poszlo :) a ja sie biore za zaciskanie kciukow :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159704 przez gosiak
Lacra Ty cholero w niedziele się tv nie ogląda :angry: wariacie Ty wiesz ile ja już chorób miałam? nie czytaj, nie oglądaj, powiedzieć możesz gin, ale pewnie Cię uspokoi i powie że wszystko ok :side: Nie bój lasera nie taki pewnie diabeł straszny jak go malują :blink: trzymam mocno kciuki i czekam z niecierpliwością na relację z wizyty i za nasionka co by rozhulane i szalone były wariaty małe :blink:

no miłego dnia wszystkim :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #159729 przez Lacrijka
No wiwm Gosiak, ale boje sie i juz..Jeszcze chyba jakas infekcja mi sie przypelentała bo jakos mi tam na dole dziwnie.. Stosuje sobie Tantum Rosa ale czy lepiej to nie wiem.. Zasypie dzis ta ginke problemami ze ho ho.. no nic, za cos jej zapłacic musze :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159740 przez madziaska
Lacrijka nie czytaj nic w necie !!!!! napewno nic Ci nie jest, moze to zapalenie pachwiny, w dziecinstwie mialam, straszny bol ;) Endometrioza, wymyslila sobie.... U mnie lekarz podejzewal endometrioze jajnika, teraz moja endometrioza ma 22 tygodnie ;) powodzenia u Gina, bedzie dobrze :)
Gosiak objawy przed @ sa identyczne jak poczatki ciazy!!!!! Wiec czekamy teraz kochana w spokoju i nie denerwujemy sie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159759 przez Manga
Lacrijka, dziewczyny dobrze piszą, że jak się czyta objawy jakichś chorób, to większość można do siebie przypasować.
Jak na studiach uczyłam się o chorobach psychicznych, to po kolei diagnozowałam u siebie wszystkie te zaburzenia ;)
Najlepiej dla Twojego spokoju ginowi powiedz, on albo uspokoi Cię od razu, albo zleci dodatkowe badanie, żeby wykluczyć Twoje podejrzenia. I tak jak pisała Monika - nie nakręcaj się :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159783 przez Lacrijka
No ok, juz nie czytam wiecej..aleee to co juz sie naczytałam przyprawiło mnie o ból głowy. To prawda, ze jak sie czyta o chorobach to sie ma wszystkie.. jejusku, ostatni raz tak sie bałam w podstawowce, jak słyszałam ze mama wraca z wywiadówki hahahahaha
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159894 przez Mirella
Lacrijka no dobrze że przestałaś te bzdury czytać bo bym Cię palnąć musiała :P
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl