BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 10 miesiąc temu #159911 przez Dorciaition
No pewnie, że dobrze :) Moja mama jakiś czas temu kupiła taką książke o różnych chorobach. Jak zaczęłam ją czytać stwierdziłam, że mam co najmniej połowę ;)

Będzie dobrze Lacrijka. Trzymamy kciuki i czekamy na wieści po wizycie


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159922 przez gabi28
hej Kochane.

Gosiu,miło mi,że Ci się śnie. :) niestety nie zafasolkowałam,@ przyszła w niedziele,bez żadnych objawów.ale trudno.nawet lepiej.

teraz koncentruje sie na wyjezdzie. staranka zawieszam.w listopadzie czeka mnie szpital,wiec bedzie lepiej jesli nie bede w ciązy-bo wtedy nie zrobili by mi wszystkich badan.Tak naprawdę to chyba do konca roku musimy odpuścić. chce wiedziec jak to jest ze mną,na ile jestem chora,ile dziecko odziedziczy...chcę być świadoma wszystkiego. nie obraźcie się,ale nie bede sie udzielać.czytam was,ale nie potrafie nic napisać.jestem myslami za każdą z was. Gosiu-Tobie kibicuje nadzwyczajnie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159991 przez gosiak
Gabi :kiss: kochana masz rację przebadaj się dokładnie, a potem na pewno się uda, a ja wiem że mój sen co do Ciebie kiedyś się spełni :kiss: dziękuję za Twoje kibicowanie :kiss: i absolutnie się nie zgadzam żebyś nam tu milczała, co jakiś czas "krzyknę" na Ciebie żebyś się odezwała, no chyba że na wyjeździe nie będziesz miała neta do dyspozycji :unsure: to wtedy będziesz usprawiedliwiona :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #160038 przez Mirella
Gabi ja popieram Gosiaka w całej rozciągłości, milczenie jest niedopuszczalne!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #160098 przez Lacrijka
Ja już po wizycie. Ogólnie jestem zadowolona. Lasera nie było, ponieważ Pani po zbadaniu mnie, stwierdziła ze nie ma takiej potrzeby. Lepiej nie kombinowac nic przy szyjce jak planuje dzieci. Może i faktycznie lepiej :) Obejżała moje wyniki badań, które do tej pory zgromadziłam i stwierdziła ze przyczyna naszych niepowodzeń w zajsciu w ciazy, prawdopodobnie było niedoczynność tarczycy, która powodowała brak owulacji. Z racji tego ze zaczęłam kuracje Euthoryxem, to moje cykle dopiero się reguluja, co zreszta widac po poprzednim wykresie więc mamy dowód na to ze Pani nie kłamie :) :) :)

Pobrała mi cytologie i przepisała globulke na ta niby moja infekcje, ale stwierdziła ze nic tam takiego nie widzi, ale skoro czuje dyskomfort to mam sobie zaaplikowac. Przeprowadziła szczegółowy wywiad ze mną i z eMkiem.. Spędzilismy w sumie w gabinecie godzine. Kazała dac nam sobie 2-3 miechy szansy, jeżeli nic z tego nie wyjdzie to palimy wroty do roboty. Kazał mi zrobic na początku cyklu FSH i estradiol. Wiec zobaczymy czy będzie okazja JJJ Zbadała mnie porzadnie, powiedziała ze wg niej wszystko gra..nawet pęcherzyków sporo i spoko wielkosci jak na moje cykle i na ten dzien cyklu. Nieraz byłam w 11 dc i uja było, więc jestem dobrej myśli. Nasionka oddane, choc ginka jak się dowiedziała ze oddajemy w zwykłym labo a nie w takim które specjalizuje się w nasionkach to troche nam odradzała, bo oni często zawyżają wyniki, ale jak już byliśmy umówieni i psychicznie nastawieni to poszliśmy, będziemy mieć chociaż taki pogląd mniej więcej dla nas. W poniedziałek powinny być wyniki. Zrobiłam sobie tez dzis TSH bez tablety, mam nadzieje ze wynik będzie ok.. No wiec, zabieramy się za dzialanie i zobaczymy co z tego będzie :P :P :P

a za Endometrioze, to chciała mnie palnąc jak Mirella..:)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #160155 przez madziaska
Lacrijka super, nardzo sie ciesze :)
To ja jeszcze WAM dokladam mojego brzuchola z 21t6d coby dodal wiecej mocy ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #160183 przez MagdaM
Lacrijka super wiesci :) W takim razie teraz mocno zaciskamy kciuki :)
Madzia brzuszek cudny :)

To ja Wam na szczescie zostawie kopa od Wielkiej stopy :silly: 4,6 cm a caly wazy 1069g ;)
Mam nadzieje, ze przyniesie szczescie :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #160215 przez gosiak
Lacrijka super wieści :blink: a co do nasionek to mi też gin polecała labo. gdzie się tym specjalizują, bo w innych nie są dokładne wyniki...będzie dobrze :kiss:

Madziaska śliczny okrąglutki brzuszek :kiss:

Magda super stopeczka :kiss: , znasz już płeć?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #160255 przez MagdaM
Gosiu nie nadal nie znam :) trzeba poczekac do pazdziernika :silly:
Dobranoc :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #160323 przez Dorciaition
Lacrijka to wspaniale. Do dzieła kochana :) Trzymam kciukasy z całych sił.

Madzia stópka świetna :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #160361 przez sylka
Lacrijka ja mam niedoczynność i biorę Euthyrox 25 a lekarze poznali dopiero jak byłam w ciąży. Wczesniej każdy się zastanawiał czemu mam bardzo nieregularne @, problemy z sercem a tu tarczyca. Mówiłam że od tarczycy ale uznawali ze podwyższone FSH pomimo przekroczenia normy moze być. Także głowa do góry. Napewno zafasolkujesz w koncu sen musi stać się jawą :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #160405 przez monika1984lodz
Lacrijka a nie mowilam :) juz lubie ta Pania doktor :) konkretna kobitka :)

MAgda M sliczna stopa :) jeszze troche i bedziesz ja pod zebrami czula :P

MAdziaska piekny brzunio :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #160437 przez @nulka
hejka

Lacra
no z tą nogą i endo to nawet HIPO hipochondryk miałby problem, żeby wymóżdżyć :lol:

madziaska brzucholek Haneczkowy cudny :) , wygłaskaj proszę...

Magda to masz pierwszy odcisk, zdjęcie bardzo wymowne :) ja bym oprawiła w ramki i powiesiła nad kominkiem :)

gosiaku teraz TY, nie ma innej opcji... :kiss:

OKRESOWY UKŁAD STARACZEK
1. Gabi niechciana @ nawiedzi albo i NIE 24 czerwca
2. Wiki niechciana @ nawiedzi albo i NIE 3 lipca...
3. Nikusia niechciana @ nawiedzi albo i NIE 9 lipca
4. kalka niechciana @ nawiedzi albi i NIE 13 lipca
5. carro czeka
6. ViFi niechciana @ nawiedzi albo i NIE 22 lipiec
7. Gosiak niechciana @ nawiedzi albo i NIE 29 lipca
8. ajłona niechciana @ nawiedzi albo i NIE 30 lipca
9.Lacrijka niechciana @ nawiedzi albo i NIE 12 sierpnia
10.@nulka ta franca @ zapewne mnie nawiedzi 14 sierpnia
11.Majówka niechciana @ nawiedzi okolo 1 tyg wrzesnia

pozdrawiam Was Wszystkie i Każdą z osobna :)
i melduję, że fasolki nie ma i nadzieja coraz bardziej się robi mizerna.
W tym cyklu który niedawno skończyłam przeszłam infekcję dróg moczowych.
w tym cyklu który zaczęłam będziemy się z mężem trochę mijać ale też prowadzić dość towarzyski tryb życia więc na poczęcie nie liczę.
Wokół mnie pełno mamuś z uchachanymi brzdącami co powoduje, że uśmiecham się mimo woli do każdego z nich ale w głębi duszy czuję taką jakąś cholerną tęsknotę, że aż mnie dławi.
W sąsiedztwie mojego letniego "domu" mieszka 1,5 roczna Marysia, która zasuwa po trawie boso jak Kubica :) . No widok ten mnie powala, szczególnie jak regularnie nawiewa pilnującej ją babci :)
Sama radość. :)
papa
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #160474 przez MagdaM
Dorcia, Monika, @nulka dzieki :kiss:
@nulka niewiem co napisac... Prosze Cie tylko nie poddawaj sie choc wiem, ze ciezko. Musi sie udac no musi... :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #160529 przez Dorciaition
Anulka :kiss: :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl