BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 9 miesiąc temu #157525 przez angellika1
Gosiak jeszcze teoretycznie miesiąc ale ja już się czuję jak bym była w 40tc :) Torbę do szpitala mam do połowy spakowaną i tak sobie czeka ..... Przesyłam fluidy ciążowe co by staraczki się wystarały :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #157536 przez emma
to ja tez! ja tez wysylam ciazofluidy! :D co prawda doswiadczenia nie mam, ale wydaje mi sie, ze najfajniej zachodzic w ciaze latem, bo urlopy, ladna pogoda, wiecej slonka i luzu :). wierze, ze wasze marzenia wkrotce sie spelnia! :D

Mirello, ale dlaczego z takimi zdolnosciami mialabys mi nie przepowiedziec, przepowiedz, prosze, bo ja w przeciwienstwie do wiekszosci z was nie mam kompletnie zadnych przeczuc - na dwoje babka wrozyla ;)!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #157644 przez Lacrijka
Halloooo !!

Wdepłam na chwilke pochwalic sie z Wami dobra nowina..Coprawda nie sa to II na tescie, ale dla mnie to i tak dobra wiadomosc. Udalo mi sie umowic na wtorek wizyte do super ginki, ktora pomogla juz wielu parom doczekac sie dzidka !!!! Jestem znow naladowana optymizmem, ktory szczerze mowiac, z wolna mnie juz opuszczal !!!!!! U tej ginki zrobie sobie laser nadzerki bo ma, pogadam sobie z nia i zobaczymy jak mnie pokieruje dalej...Dawno nie mialam tak pozytywnego nastawienia !!!!!
JejusssssssssssssssssssssssQ !!!!!!!!!!!!!!

Miego dnia !!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #157668 przez KALKA17
hej dziewczyny, melduje ze u mnie @ jeszcze się nie pojawiła, dzisiaj jest trzeci dzień po i nic, nawet żadnych oznak, ale nadziei żadnej nie mam bo robiłam test dzień przed wieczorem czyli we wtorek, a powinna być @ w środę, no i jest negatywny. Tak sobie myślę że może znowu będę miała co 28 dni , bo po odstawieniu tabsów miałam pierwszy i drugi cykl co 25 dni, a dzisiaj jest 27 dzień i nic, zobaczymy jutro, podejrzewam też że mógł być to cykl bezowulacyjny bo ani śluzu ani bólu jajnika nic nie miałam, a z tego co czytałam jak jest bezowulacyjny to @ jest z opóźnieniem. już bym wolała żeby przyszła, bo tak to tylko opóźnia mi moje staranka :( :( . No nic miłego dnia, pozdrawiam :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #157676 przez monika1984lodz
Lacrijka to trzymam w takim razie kciuki :)
i dolaczajac sie do dziewcynek przesylam ciazowe fluidy dla wszystkich staraczek :*

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #157716 przez madziaska
Lacrijka to swietnie, nastawinie najawazniejsze, powodzenia :)
Kalka po tabl pewnie cykl sie rozregulowal, amoze jednak jest fasolka, poczekaj jeszcze troszke i zrob test... I widze, ze TY masz zle do tego podejscie, przeciez staracie sie tak krociutko... Nie przejmuj sie tak tym, bo nic z tego nie bedzie... A staranka sa naprawde mile, wiec korzystaj i ciesz sie z tego :) Powodzenia :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #157727 przez Mirella
Kalka, tu obowiązuje zasada, że póki brak @ póty jest nadzieja, i tego się trzymamy, ok? :)

lacrijka, noooo, pamiętam jak Kivi tak optymizmem tryskała..... jak chcesz wiedzieć co było dalej to won do archiwum :P


Emma, bo ja umiem tylko staraczkom co są z nami, co się jakoś zżywam z nimi, i jak chwalą się dwiema krechami to jakoś tak jest że trafiam ;)

Tak całkiem nieoficjalnie Ci powiem, że raczej chłopaczka bym obstawiała u Ciebie, oficjalnie się wyprę :P
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #157753 przez Dorciaition
Lacrijka w takim razie trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :)

Kalka nie ma @, więc jest dobrze :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #157780 przez Asik
Lacrijka noo to super :) :) :)

Kalka noo cykle bezowulacyjne lubią @ opózniać :) moj bezowulacyjny sprawił że już 9 mcy nie mam @ :D :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #157794 przez emma
Mirello, szczerze mowiac jest mi wszystko jedno, chcialabym tylko, zeby wszystko bylo w porzadku, bo troche swiruje (na sam widok kota sasiadow na moim balkonie, potem godzinami rozmyslam o oocystach i przecieram wszystko zelem antybakteryjnym ;)). ale chlopaczka powitalabym z radoscia, INNI na pewno tez ;)! pozostaje czekac... :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #157986 przez gosiak
o wizycie- więc tak zadowolona jestem bardzo Pani na prawdę bardzo fajna i poświęciła mi tyle czasu ile chciałam, na wykresy nie chciała patrzeć bo mówi że metody kalendarzyka i temp. nie uznaje mówi że to w kościele tak każą chodziło jej o nauki przedmałżeńskie poprosiłam tylko żeby zerknęła na moje @ no i po badaniu usg stwierdziła że przyczyną tych moich plamień jest polip w macicy mam powtórzyć usg zaraz po @ bo w tedy najlepiej będzie widać czy to to, ale powiedziała że starać mamy się dalej bo to nie przeszkadza w zajściu, rzadko (ale jednak) może byc przyczyną poronień także radzi usunąć...moja nadżereczka bardzo malutka, mam się nią nie przejmować i absolutnie nie przeszkadza w zajściu w ciążę! i mam nic z nią nie robić bo jeszcze nie rodziłam! Na wstępie jak jej powiedziałam ile się staramy spytała czy mąż się badał, mówi że bez tego nie ma sensu szukać u mnie na razie przyczyny bo problem może leżeć właśnie po stronie małżyka przepisała mi duphaston od dziś zaczynam brać, moje wyniki badań co jej zaniosłam są ok zleciła mi żebym zbadała sobie:
3dc FSH
7 dni przed @ progesteron
do 10 dnia c LH, Prl, testosteron
i co jeszcze...z jednego jajucha poszła już owulka a z drugiego pęchol 19mm każe działać w weekend, tak tylko mój M wyjeżdża no ale dziś najwyżej podziałamy, jutro z rana i może w nd wróci jak mu się uda zamiast w pn. no i jeszcze jedna sprawa spytałam o to czy moja waga(43kg) może mi przeszkodzić w zajściu (bo po ostatniej wizycie u konowała strasznie mnie to męczyło) pocieszyła mnie że absolutnie nie bo powiedziała że zdrowo wyglądam nie widać żebym była wyniszczona odchudzaniem, że taka moja widać uroda co innego właśnie jakbym się drastycznie odchudzała!

sorry dziewczynki że się tak rozpisałam :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #158001 przez monika1984lodz
gosiak no to powodzenia w starankach :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #158005 przez Dorciaition
Gosiak no to cudnie- dobre wieści. W takim razie działaj koniecznie, a ja kciuków nadal puszczać nie będę ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #158009 przez gosiak
ach kurde zapomniałam mam jeszcze tyłozgięcie macicy, dr. mówi że to nie jest choroba tylko jest traktowane jako „specyficzna uroda” dolegliwości przez to odczuwane to : ból pleców podczas @ co się u mnie zdarza i ból podczas stosunku od tyłu też to mam trzeba się po prostu nauczyć z ty żyć, ginka powiedziała że często takie osoby z tą przypadłością się zastanawiają czy nie będzie problemu z zajściem w ciąże czy donoszeniu jej i powiedziała że nie przeszkadza to.


dzięki dziewczynki :kiss:

Dorcia śliczny avatarek :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #158015 przez Dorciaition
No widzisz- nic nie stoi na przeszkodzie. :)
Widzę, że naprawdę ta ginka konkretna. Wiele Tobie wytłumaczyła, wyjaśniła. To chyba rzadkość.

Teraz czekamy na dwie krechy :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl