BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #232290 przez chłopek
agnessa dobrze ze owoce mogę jeść :)bede 21 u lekarza to mu powiem że nie mogę nic jesć moze cos mi doradzi
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232299 przez Asik
@nulka napisał:


Asik tradycyjnie pośledziłam sierpnióweczki i trzymam kciuki za Szymcia. Nie sądzę aby wyniki były złe. Za dobrze sobie radzi choćby z gicołkami :blink: :blink: :blink: :blink:

któraś z dziewcząt była chętna na dietkę, wybaczcie, zakatrupcie ale nie chce mi się lecieć wstecz :silly: żeby sprawdzić kto :) . mam skopiowany jadłospis wstępny na I tydzień jakby co to wkleję na priva

(ja jestem po 15 dniu diety i 4 kilogramy za sobą)


@nulka :kiss: :kiss: :kiss: :blink: dziękuję kochana :D :D :D
co do diety to suuuper :) :) powiedziałam mojemu M że może też bym poszła na dietę i co ???? i usłyszałam że po co ,,,a potem stwierdził że ...NAJLEPSZA DIETA TO UJEŻDŻAĆ FACETA heheheheh
:D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232302 przez [email protected]
Bidolku gratulacje!!!Niech dzidzia rozwija się zdrowo a mam wygląda kwitnąco.

Gosiak, @nulka, insomnia i reszta czeka na wasze 2 kreseczki

Emilka MagdyM śliczna.

Zmykać czytać literature do doktoratu
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232313 przez [email protected]
Bidol to super że zrobiłaś test, chociaż wcześniej zapowiadałaś, ze pewnie nic z tego i nie zamierzasz testować. Ciekawe co Cie do tego skłoniło.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232363 przez MagdaM
Czesc babolce!!
Bidol gratulacje!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
@nulka mocno zaciskam zeby przed tym The End pojawilo sie II :) :) :kiss:
Wogole zaciskam za Was wszystkie!!
Dawno mnie nie bylo... Co u Nikusi?? Magdy?? ViFi?? Jagoda wogole sie pokazuje?? Pominelam kogos to przepraszam... :blush:

Dziekuje za cieple slowa pod adresem Emilki :) Nie spodziewalam sie :)

Wkleilabym Wam kciuki Emilki ale jeszcze nie ustrzelilam takiej foty - za to fota z Fuckiem jest a jak - corcia sie w matke wdala :silly: :lol:
No ale wkleje Wam pozdrowienie i zyczenia sukcesow II od corci - zarazajcie sie a co :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232374 przez Asik
Magdaaaa Emilcia przesłodka jest :) :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232381 przez Dorciaition
Magda Emilka jest śliczna. Chyba do Mamusi podobna co? :)

Ha Ha Asik z tym ujeżdzaniem to pewnie prawda ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232400 przez angellika1
Madziu Emilka śliczniutka :)
Anulka ja ja ja poprosze o dietkę :) Przez 3 dni jestem na oczyszczającej a potem musze jakas diete zacząć i myse ze ta moze byc dobra szczegolnie patrzac na Twoje efekty :)

Standardowo trzymam kciuki za staraczi i za II kreseczki :D
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #232403 przez saiko
saiko napisał:

hej, rzadko ostatnio zagladam bo nie chce tak dużo myslec o tym staraniu sie, ciekawa jestem co u Was slychac, czy ktoras zaszla w ciagu ostatnich 300stron? ;)?


ja sie strasznie dziwnie czuje ostatnio
zmeczona strasznie, rano przestawiam budzik co nie zdazalo mi sie conajmniej przez ostatnie 5 lat bo nie mialam klopotow ze wstawaniem i czesto bylam na nogach nawet przed budzikiem
dsruga rzecz - z chloapkiem czesto siedzimy wieczorami i gramy w gry komputerowe a od 4 dni nie moge wysiedziec wieczorem bo robi mi sie niedobrze i musze wziac prysznic i sie polozyc :( a cale dni w zasadzie czuje sie dobrze chociaz mam czasem momenty w pracy, ze czuje jakbym sobie strasznie gniotla zoladek podczas siedzenia i musze wstac
20 dzien cyklu - myslicie, ze sie udalo?

miałam przedwczoraj pobrana krew do badania prolaktyny i progesteronu - jutro wyniki


no a jednak
dziś rano po raz pierwszy w życiu wyszedł mi dodatni test II :) 31dc
Nie wieżę wciąż że widzę ta drugą jeszcze lekką kreseczkę

Nie mam żadnych objawów na tyle mocnych, żeby były jednoznaczne i dawały mi się we znaki, tylko te o których wspominałam: lekkie nudności, zawroty głowy, w ciągu 2 ostatnich dni doszedł ból piersi ale też bardzo delikatny - w środku - a i jeszcze straszna skłonność do wzruszeń od ok 3-4 dni ;)

Martwi mnie wynik progesteronu bo w 18 dniu miałam 1,8 - muszę jak najszybciej dostać się do lekarki żeby się dowiedzieć

łiiiiiiiiiiiiii :D
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #232462 przez agnesssa
Saiko gratulejszyn :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: kolejna ciężaróweczka bardzo się cieszę :lol: A brałaś luteinę :unsure: na ten niski progesteron :unsure: Jak nie będziesz mogła się zapisać na szybki termin to przez telefon wyjaśnij o co chodzi lekarzowi, może szybciej Cię zapisze, albo chociaż receptę dostaniesz :blink:

I wrzuć szybciutko zdjęcie teściora :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232469 przez bidol
gosiak napisał:

Bidolku a mąż już wie :unsure: jak zareagował :unsure:

tez uciekam coś może pooglądam :side:

dobranoc babeńki :side:


dziweczyny jescze raz dzieki :)

gosiak - mążowi wczoraj w nocy powiedziałam - ucieszył się, choć u niego nie często pojawia się uśmiach na buźce- to wczowa był :laugh:

ajłona - no @ się przestraszyła tego twojego arsenału wojennego :laugh:

agnessa - nie wiem czy wytrzymam do 28.11 - bo mnie brzuch pobolewa :(

insomnia - dzięki :) czekam na Ciebie

@nulka, na razie nigdzie się nie wybieram - nie ma jeszcze nowego wątku ; Mamusie lipiec 2012, więc was jeszcze pomęcze. A jak nawet wątek powstanie, to i tak się od Was nie odczepię - bardzo się z Wami zżyłam i nie wyobrarzam sibie żeby nie wiedzieć co u Was. :)
Co do diety to ja pytałam , ale już raczej dieta nie będzie mi potrzebna, ale trzymam za Ciebie kciuki. A właśnie miałaś robić testa, robiłaś?

asita- dzięki, a z testem, to poprostu przechodziłam obok apteki, a że tam jeszcze nie kupowałam ( W aptece przy mojej pracy dziewczyny już na mnie z politowanie patrzyły przy zakupie kolejnego testa) i w dodatku była promocje (5 zł szt) to kupiłam dwa. A jak już dwa, to stwierdziłam że jeden zrobe wieczowem, a jak nie wyjdzie to drugi w niedzielę. A tu dwie krech :)

Wiecie dziewczyny, ten cykl to całkowićie przekreśniłam, a tu proszę :lol: :lol:
cuda się zdarzają :ohmy: :ohmy:

saiko - gratuluję !!!!!!!!!

to może razem na lipcówkach będziemy???

CZEKAM NA WAS !!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232506 przez gosiak
Saiko Gratuluje :lol:

Magda Emilka jest super :lol:

@nula z tego co wim to Lacra chciała też tą diete :blink:

ale pospaliśmy do 12 czujecie?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232514 przez MagdaM
Saiko gratulejszyns :lol: :lol:
Zaciskam za nastepne :) :)

Dziekujemy razem z Emilka :lol: :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232556 przez ajłona
WITAJCIE KOCHANIEŃKIE! MadziuM Emilcia jest bombowa!!!! buzi od cioci ajłony ;) Saiko ja cię sunę, ale numer!!!!!!!!!!!!!!!! łaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłł! Gratulacje. A widzicie to teraz po wytoczeniu armat wszystkie @ się wystraszą! Ja Wam to mówię! Zobaczycie!!!! kurka a mnie zaparcia męczą....masakra
@nulka, Mirrelcia, Gosiak i Lacra a Wy się miejcie na baczności. Dla Waszych @ mam wyjątkowy sprzęt bojowy ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #232562 przez @nulka
saiko to cudowna wiadomość :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: wszystkiego dobrego na całą ciążę :) :) :)

no powiem że nie sposób tu nie pisać bo ostatnio II kreski tak często się pojawiają że nie wypada żeby nie pogratulować :) :) :)


ajłona dzięki a masz jakąś bombkę atomową? ;) :S
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl