BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #233278 przez @nulka
Mirella Duśka cukiereczek, CUD MIÓD MALINA :kiss:

Lajcra pościgałabym się z Toba ale ja chyba raczej na koniec grudnia bym KCIAŁAM B)
więc następny cykl będę celować a tego zostawiam Tobie :P
i ten następny cykl kończy się 30 grudnia :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #233282 przez agnesssa
Emka dzięki za dobre słowo :kiss: Założę się, że n drugie dzieciątko również będziesz patrzeć jak na cud :lol:

Mirella Twoja córcia na prawdę jest śliczna :woohoo:

Saiko ratuj się domowymi sposobami, gorąca herbatka z cytrynką i dużo odpoczywaj :blush: No i zdrowiej :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #233284 przez Lacrijka
@nulka napisał:

Mirella Duśka cukiereczek, CUD MIÓD MALINA :kiss:

Lajcra pościgałabym się z Toba ale ja chyba raczej na koniec grudnia bym KCIAŁAM B)
więc następny cykl będę celować a tego zostawiam Tobie :P
i ten następny cykl kończy się 30 grudnia :)


Ty sie nie migaj tylko bier starego w obroty !! Zadne fochy mi tam, w Gosiaka sie bawisz ?? Juz ja Wam pokaze fochy zara...
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #233294 przez @nulka
Stary to już poobracany na wszystkie strony aż mu sie czasami we łbie kręci... i gówzik z tego... :(
a teraz jestem zła na niego to nawet nie bede go kijem ruszać :angry:
przejdzie mi do owulki bo ja jestem zawziuna ale na krótko B)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #233296 przez Mirella
Duśka kazała Wam buziaki wysłać :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #233300 przez gosiak
Złapałam słodkiego budziaka od Duśki :kiss:

u mnie już po owu, tamten cykl sie ciągnął a ten szybko się skończy z tego co widzę, cycki dają już na maxa...

mesy przed wyjazdem pisała jeśli dobrze pamiętam że dziś wieczorem dym tu zrobi :blink: :lol:

@nulka no już plus na przeprosinki z małżykiem- kizi mizi barambole :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #233301 przez [email protected]
Mirella ale z Duśki gwiazda, pewnie już mali adoratorzy zerkają w jej stronę,

Lacrija
chętnie umówię się z Tobą na sierpień (dziś początek mojego płodnego) ale wątpie czy mi sie uda. Dopadło mnie znów choróbsko, więc nie wiem czy coś się nie poprzestawia.

Saiko gratulacje, zdrówka życzę.

Chłopek uważaj z tym pasztetem, czytałam gdzieś że kobiety w ciązy nie powinny jeść pasztetów, gdyż nie wiadomo do końca z czego są zrobione.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #233306 przez chłopek
asita nie wiedziałam, ale wiem ze sera plśniowego nie można i owoców morza

mnie ostatnio dosć czesto podbrzusze boli :(
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #233315 przez emka
Saiko jakby co na kaszel debeściarski jest syrop z cebuli... wiem... bleee :P , ale moje dziecko leczyłam nim regularnie :) :P
Mirella Ten Twój cud to prawdziwy aniołek :)Masz racje każde dziecko to cud... ale mi chodziło o to, że to coś mega nieprawdopodonego... że wtedy się udało... wiem trudno to zrozumieć... :P :blink:

Powiem Wam, że mega się ciesze że ten tydzień taki krótki... tzn. ze piątek jest wolny!!! :) W czwartek już planujemy z kumpelkami karaoke :)same baby, będzie wesoło Dawno nigdzie nie byłam, bo przez to plamienie nie wiedziała co ze mna sie dzieje, czy to nie ciąża... no i w ogóle od owulki zachowywałam się jak cieżarna, bałam sie dżwigać itp.
Ale teraz powiedziałam koniec z tym... wrzucam na luz, będę sie ograniczać dopiero jak zobacze 2 krechy! :) :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #233319 przez [email protected]
Chłopek należy też unikać wątróbki (narząd wątroba odpowiada za metabolizm różnych związków, to taka "przetwórnia" różnych szkodliwych i nie tylko związków np leków, alkoholu itp. i może zawierać duże ilości wit. A). Witamina A jest niebezpieczna dla płodu, nie należy jej przyjmować przed ani w trakcie ciąży. Oczywiście jeśli ktoś od czasu do czasu zje wątróbkę w ciąży nic się się powinno stać.

Co do pasztetów to chodzi głównie o to, że ze względu na sposób przyrządzanie nigdy do końca nie wiemy z czego są zrobione. Mogą zawierać mięsa gorszej lub najgorszej jakości. Podobna rzecz się ma z parówkami.

Sery pleśniowe nie można jeść ponieważ mogą zawierać bakterię Listeria, która dla normalnego człowieka nie zbyt groźna, (powoduje objawy ze strony przewodu pokarmowego), Natomiast może przenieść się z matki na płód powodując jego uszkodzenie.

Bakterię te mogą zawierać też owoce morza.
Mnie ginekolog przestrzegała tez przed owocami morza i sushi oraz serami ze względu na brak przeciwciał przeciwko Toxoplazmozie.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #233342 przez gosiak
a pasztet jest chyba z wątróbki? to w takim razie tez zawiera dużo witaminy A . Ja na szczęście nie lubię wątróbki ani nie przepadam za pasztetami a po drugie nie jestem w ciązy :(

emka ja chyba wiem o jaki cud Ci chodzi, bo dla mnie jak na razie dziecko to coś niemożliwego, trudnego do osiągnięcia, coś jak napisałaś "nieprawdopodobnego" więc jak się narodzi moje własne to wtedy będę wierzyła w cuda :laugh: a jak na razie sobie tylko wyobrażam :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #233357 przez ajłona
@nulka dla Ciebie takie cusik gotuję, więc nam tu nie ściemniaj i działaj!!!! :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #233358 przez Mirella
Emka, rozumiem lepiej niż myślisz, wiele w ciązy przeszłam, wiele przepłakałam, a mam świetne radosne i zdrowe dziecko, czyż to nie cud?
Dziś sobie spacerowałyśmy po podwórku i akurat bratowa wyszła ze swoją trzytygodniową kruszynką na spacerek i mała płakała przy wychodzeniu. Duśka jak usłyszała to w długą przez podwórko, podbiegła do wózka i powiedziala: juś, siśko dobzie :lol:
a czasem się przytula do mnie i takim konspiracyjnym szeptem mówi: kocham cię mamusiu :)

Tak, dziecko to cud, nigdy nie przestanę tak twierdzić

Emka, tylko błagam, nie aniołek, jakoś mam alergię na to określenie...
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #233364 przez Lacrijka
ajłona napisał:

@nulka dla Ciebie takie cusik gotuję, więc nam tu nie ściemniaj i działaj!!!! :P :P :P


Ajłoncia, a wiesz co to za kawałek leci na tym filmiku ?? Pasowałby do mojej kolekcji samochodowej na długą prostą !!!!!!!!!


Dajcie kazda po ciumaku dla Gosiaka bo dzis tragedia wielka sie stanie o 20:40 ..
Ja pierwsza : :kiss:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #233375 przez @nulka
ajłonka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: aleś sie nagotowała. Oby te wszystkie grzybki pochłonęły te moja francę na 9 miechów. No kurde tyle wybuchów to musi cholerę ruszyć! :angry: A widziałam, że tam atak zmasowany i z ląda i z wody i z powietrza!! :lol:
no to gdzie bym z tyłkiem nie była to powinno ją dopaść co nie?? ;)


Gosiak kondolencje B)
(mam kolegę w pracy który też ogląda Hankę i mi dzisiaj meldował o tym co się bedzie działo)
chłop prawie 50tka na karku, waży ze 150kg a był tym faktem conajmniej poruszony :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl