BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #233088 przez chłopek
saiko gratuluje coraz wiecej cięzaróweczek przybywa :) ja tez tak testa robiłam 31-33 i tez tak jak tobie wahały mi się cykle.
mnie brzuch tez pobolewa wczoraj to tak jak bym @ miała dostać ale to normalne chyba jest,
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233096 przez agnesssa
Lacrijka no z takim arsenałem to @ nie ma wyjścia jak tylko spitalać na poczet dwóch kreseczek :silly:

Chłopek a jak z Twoimi mdłościami :unsure: Troche lepiej :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233097 przez chłopek
agnesssa no już lepiej coś tam jem :) najbardziej mi pasztet wchodzi, i pomidorowa :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233099 przez Lacrijka
No nima bata ze sie nie powiedzie.. W grudniu mam urodziny to chce taki prezent dostac i juz.. Maz mi obiecał :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233103 przez Aguska23
chłopek napisał:

agnesssa no już lepiej coś tam jem :) najbardziej mi pasztet wchodzi, i pomidorowa :)


Moje ulubione :) Ja zatestuję jutro i zobaczymy pewnie I
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233111 przez agnesssa
Chłopek to dobrze, bardzo mnie to cieszy :lol: a pomidorowa to moja ulubiona i mogłabym ja jeść codziennie :silly:

Lacrijka hehe ja też mam urodziny w grudniu i tez sobie tak marzę, żeby na urodzinki i na święta niespodziewajka była :woohoo: Pomarzyc sobie można a co :woohoo:

Aguśka się nie nastawiaj jeszcze :blink: Chociaż lepiej w tą stronę, niż w drugą :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233145 przez Aguska23
Agnesssa dokładnie..wolę pozytywnie się rozczarować
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233192 przez emka
Hej dziewczyny... przez weekend mnie nie było a tu sporo pozytywnych wiadomości :) cieszę sie razem z Wami :) :) :)
Saiko - Gratulacje!!!
bidol - Gratulacje!!! a że kłuje to normalne bo macica sie rozciąga itp, słyszałam że jak boli jak na @ to gorzej, ale ja 2 razy poroniłam i brzuch mnie wcale nie bolał, także reguły wg mnie nie ma żadnej!
agnessa- trzymam za Ciebie kciuki , żeby i Tobie sie udało :)
Mnie w sobote nawiedziła ta @... po 7 dniach plamień... cholera jedna!
W czwartek ide do ginka, żeby mnie na badania skierował i coś poradził :( Ale z jednej strony się trochę cieszę, bo moze udało mi sie znależć przyczynę... i moze po leczeniu się uda... bardzo bym chciała :) i jakoś wewnętrznie jestem przekonana ze właśnie tak będzie :)szczególnie jak widzę te Wasze 2 kreseczki i każda z Was też próbowała kilkakrotnie :)
Wiecie co, ja mam dziecko... i nie wyobrażam sobie jak można przeżywać takie niepowodzenia jak sie nie ma dziecka w ogóle... bardzo współczuję i podziwiam te, które tak dzielnie to znoszą... Ja czasami , szczególnie po 2 poronieniu patrzyłam na moją córkę... jak na jakiś CUD!!! serio... głupie to moze , ale tak to właśnie było...
POZDRAWIAM WAS I ŻYCZĘ WSZYSTKIM TAKICH 2 KRESECZEK :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233215 przez saiko
no super - juz sie podziebilam - katar i kaszel
przy okazji wizyty u gina spytam co mam robic
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #233237 przez Mirella
emka napisała:

Ja czasami , szczególnie po 2 poronieniu patrzyłam na moją córkę... jak na jakiś CUD!!! serio... głupie to moze , ale tak to właśnie było...


ja na Duśkę bez przerwy tak patrzę i ciągle jej powtarzam że jest moim cudem i najpiękniejszym darem od Boga

tak mój cud wczoraj na spacerku wyglądał
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233244 przez gosiak
Mirella piękny ten Twój cud, ma tak samo uroczą przerwę między ząbkami jak moja bratanica :kiss:

saiko no to zdrówka :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233248 przez gorla
Mirelcia śliczne to wasze cudeńko :laugh: :laugh: ja tez miałam taką przerwę między ząbkami ale jak mi ósemki wyrosły to znikła :P

saiko gratulacje kochana :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: mnie też bolało jak na @ i ciągnęło, i jajniki tyż

a gdzie Mesy sie podziewa? jeszcze nie wróciła??
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #233258 przez Lacrijka
Śliczna Dusia jest!! taki promyczek maluńki .. Echhhhhh

Nie ma Mesy nie ma gdakania hihihi
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233267 przez chłopek
mirella Duska śliczna. Ksawcio też ma taka szparę między zębami :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233275 przez Insomnia
Mirella Twoja córcia to na niezłą trzpiotkę wygląda :lol: :lol: Śliczności :kiss: :kiss:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl