BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #232586 przez saiko
oto teścik :) niestey nie mam zdolnosci robienia dobrych zdjec zwlacza makro telefonem ;)

agnessa - nie bralam Luteiny, dlatego chce jak najszybciej dostac sie do lekarza.
Mialam brac Duphaston, ale tylko w przypadku gdyby mi sie teraz nie udało (16-25 dc) bo dopiero w tym cyklu mialam zbadany Progesteron. Z leków do tej pory brałam tylko Bromergon i jak mi sie skonczyl w tym miesiącu to na własną rękę brałam Castagnus az do wizyty u gin (mialam odrobine za wysoka prolaktyne a teraz byla juz w normie), a oprocz tego w tym m-cu też Wiesiolek w pierwszej polowie cyklu.

Wiec nie wiem, czy Bromergon/Castagnus i Wiesiolek zadzialaly czy po prostu tak mialo być, ze teraz sie udało. Jutro spróbuje sie wcisnąć do lekarza.

nadal jakos mi dziwnie jak to pisze :D ja w ciazy? niemozliwe - 5 cykli starań

bidol - no trzymam kciuki :) Z kalkulatorow przewidywany termin porodu to 14 lipca :D EDIT: Bidolku, teraz cofnęłam się dwie strony i zauważyłam Twoj teścik :D suuuper
Gosiak, MagdaM, ajłona, - dzieki wielki :D
@nulka - dziekuje a jak u ciebie? z tego co pamietam @ miala Cie nawiedzic wtedy kiedy mnie.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232591 przez Mirella
Saiko łapaj buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

mój nos czarownicy mówi że dziewczynka :lol:

tak poza tym to mi smutaśno bo dziś proboszcz ogłosił że go przenoszą....
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232596 przez saiko
Mirella napisał:

Saiko łapaj buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

mój nos czarownicy mówi że dziewczynka :lol:


Mirelko - mam nadzieję, bo juz pół roku imię na nią czeka - Asia

Przed chwilą popłakałam się ze wzruszenia :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232628 przez Dorciaition
Saiko gratuluję, cudownie!
Oby więcej dwóch kreseczek :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232641 przez gorla
saiko gratulacje !!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ale super :laugh:

Mirella kurcze jakiś wysyp dziewuszek się szykuje?? u mnie tyż dziołcha ma być :laugh:

ajłoncia twoja armata działa ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232644 przez bidol
ooo
saiko to nie będę sama na tych lipcówkach :laugh: :laugh: :laugh:

widzę że u nas to jakoś parami :silly:
gorla i chłopek a teraz my, ale my nie chcemy być same - laski do boju :woohoo: :woohoo: :woohoo:

i tak jak Ty kupiłam wiesiołka bo Mesy tak reklamowała, ale nie zdąźyłam wziąść :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232650 przez Asik
Saiko Bidolku moje gratulacje :) :) :) :) :kiss: :kiss: :kiss:

Ojjj cudowna to chwila jak się dwie kreseczki zobaczy..choćby nie wiem jak blada ta druga była :) :)

Saiko Mirella to ma nosa do płci :) więc bardzo możliwe że będzie Asieńka u Ciebie :)

Pozdrawiam wszystkie kobiałki i zaciskam kciukale za następne fasolki :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232679 przez Lacrijka
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #232688 przez bidol
lacra - hahahahahahaha :woohoo: :woohoo: :woohoo:

dziewczyny - czy to nrmalne że boli mnie brzuch, nie non stop, ale tak mnie rwie. Martwie się bo poprzednia ciąża była zagrożona :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232692 przez Aguska23
Witajcie

Przede wszystkim GRATULACJE dla Saiko i Bidolka :) SUPER WIADOMOŚĆ

Ja miałam zrobić test dzisiaj ale moja szwagierka spanikowana była, że w ciąży jest więc jej odstąpiłam i nie udało mi się dziś nabyć nowego (w ciąży nie jest ;p )
Ale chyba @ i tak będzie bo przedwczoraj i wczoraj był ślad krwi w śluzie i dziś to samo...
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232716 przez saiko
bidol napisał:

lacra - hahahahahahaha :woohoo: :woohoo: :woohoo:

dziewczyny - czy to nrmalne że boli mnie brzuch, nie non stop, ale tak mnie rwie. Martwie się bo poprzednia ciąża była zagrożona :(



mnie nie boli, tylko tak jakby kłuje na środku pod żebrami co jakis czas
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232756 przez ajłona
@nulka i bombkę atomową przygotuje, a co!!!!!
Lacra skąd Ty to wytrzasłaś???? buhahahahahahah
Bidolku u mnie było tak, że przez pierwszy miech czułam się tak jakby @ miała mnie nawiedzić, wiesz...taki ból brzucha rwący, nie za silny,chwilami...macica szaleje ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #232801 przez bidol
ajłona - mnie ten brzuch tak boli, tak jakby kolka mnie łapała ;) i ogólnie boli ale nie tak jak na @.
Że jestem w ciąży już czuję, ale nie tak jak Ty Saiko - brak apetytu, podświadomie wyszukuję zdrowych rzeczy - warzyw, bardzo dużo piję i nie mogę patrzeć na słodkie.
A wzruszenia miałam przy poprzedniej ciąży. Na przemian - płakałam i się śmiałam i ogólnie byłam nie do zniesienia ;)

Aguska daj znac co u Ciebie. moze te plamienia to nie @.

Insomnia Ty tez mialas testowac? i agnesssa i magduska !?
i co ???

no dobra dziewczyny - to do wieczora. lece do pracy :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #232826 przez agnesssa
Bodol Ja to dopiero w niedzielę o ile @ nie przyjdzie :blink: Bolą mnie piersi i to bardzo mocno, ale w zeszłym cyklu też bolały, mi sie wydaję, że to przez to, że progesteron biorę :huh: Czekam co się wydarzy :woohoo:

Mesy jak było :unsure: :silly: :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #232838 przez Insomnia
Saiko moje gratulacje!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Bidol wątek sam się nie tworzy :lol: ktoś go musi założyć :silly: :silly: Ale rozumiem... czekasz aż ja to zrobię :lol: :lol:

A dziewczyny Wy robiłyście testy przed @ czy jak Wam się już spóźniała? Ja zrobię w czwartek o ile @ nie przyjdzie rano :woohoo:

A tak nawiasem mówiąc to mnie w pipencji kłuje :dry:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl