BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #233672 przez mesy
Insomnia na migi bo majaczyła i nie rozumiałam co mówi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

agnesssa co ty to był jeden jedyny raz haha a poza tym tak mnie cycole bolą od wczoraj że makabra normalnie jak bym miała mega zakwasy aż dotknąć się nie umie więc nic z tego :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233676 przez Insomnia
A strzelę jutro testa... a potem do fryzjera :lol: na radykalne cięcie :lol: :lol:

Mesy a ostatniego dnia cyklu mogę strzelić? Mogę, mogę, mogę :unsure: :unsure:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233678 przez mesy
Insomnia możesz pozwalam Ci :lol: :lol: :lol: :lol:

Jak radykalne cięcie ? ;> chcesz się obciąć na chłopca ? :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233680 przez agnesssa
Insomnia no nastawiać się to fakt lepiej w tą stronę :woohoo: Strzel teściora bom ciekawa :lol: I wrzuć fotkę jak chcesz się radykalnie opitolić :ohmy:

Mesy dziewczyny też tak mówiły :silly: Ale dobra ja już nic nie mówię, pożyje,y zobaczymy :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233681 przez Insomnia
No nie aż tak :lol: dla mnie radykalne :silly: podpatrzyłam w jednym polsatowskim serialu i tak chcę :woohoo: a teraz mam długie włosy i bardzo mi wypadają i potrzebuje zmiany...
W związku z powyższym upraszam @nulkę o podesłanie dietki :kiss:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233682 przez mesy
Insomnia poka to cięcie :lol: :lol: :lol: :lol:

agnesssa
no więc właśnie pożyjemy zobaczymy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jeszcze 2 tyg cholerka teraz będzie się ciągnąć do tego @ :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #233690 przez Insomnia


cholibka udało mi sie :lol: :lol:
tak więc teraz mam jak bruneta a chcę jak blondi
tylko kolor brąz zostaje :woohoo:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233694 przez mesy
Ahaaa jak Marysia :lol: :lol: :lol: hehe widzę też to oglądasz :lol: :lol: :lol:

No fajne cięcie :lol: :lol: :lol: :lol: a mi się jeszcze podobało jak miała obcięte włosy tak na krótko z grzywką na bok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233696 przez agnesssa
No Insomnia to faktycznie radykalne cięcie :blush: Ale fajna fryzurka :lol:
Mesy nic nie mów, o ciągnięciu się :silly: Mi też się ten czas ciągnie niemiłosiernie :ohmy: A tu do niedzieli jeszcze tyleeeeeeeeeeeeeee czasu :ohmy: :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233699 przez Insomnia
nie oglądam ale kiedys skakałam po kanałach i akurat Marysia była w kadrze :lol: to na krótko też widziałam przed chwilą ale to już za radykalnie dla mnie :lol: :lol: chłop by mnie do domu nie wpuścił :lol: :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233702 przez chłopek
witam
ja dzisiaj znowu źle sie czuję :( juz mnie to dobija, a jeszcze dzisiaj włosy mam jechac robić,żeby mi przeszło bo przecież nie wysiedzę jak mi bedzie włosy robic
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233705 przez agnesssa
Chłopek urokliwą masz tą ciążę :kiss: A z Ksawciem też się tak kiespko czułaś :unsure: Też idziesz robic radykalne cięcie do fryzjera :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233706 przez mesy
chłopek ja gdzieś słyszałam że jak się przechodzi tak ciężko ciążę jak ty przechodzisz to takie samopoczucie jest na dziewczynkę :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #233709 przez chłopek
właśnie z Ksawciem to wymiotowałam rano i pózniej był spokój cały dzien,a teraz to mnie mdli caly dzien i jak na cos mam ochote i bym sobie zjadla, to jak zrobie to juz mi sie odechciewa bo mi niedobrze, tak mnie mdli jak bym kaca miała.
a nie będe radykalnego cięcia robić bo by mnie chłop z domu wyrzucił, jak troche skróce włosy to juz cos mruczy, ide pasemka zrobić bo włosy mam tragiczne a na sobotę chce wyglądać jak człowiek:)

mesy moja mama mi to samo powiedziala :) ja nawet jestem za :) a tu sie okaże że chłopak :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233713 przez Insomnia
Chłopek bardzo Ci współczuje i chciałabym się z Tobą zamienić :lol: a co ci Mirellka przepowiedziała?

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl